Įkraunama...
Įkraunama...

Cipciuko receptai - 5

QUOTE(padima @ 2009 08 03, 21:32)
UZEJAU JAU SU KLAUSIMU,NORIU  DARYTI TORTA ,,NEVEZIS''IR SUSIDURIAU SU BEDA,KAIP TEN TAIP TUOS GRAMUS NUSVERTI KAI SVARSTYKLIU NETURI,IR DAR KITAS KLAUSIMAS KIEK REIKKETU JI PALAIKYTI,KAD JIS BUTU SKANIAUSIAS.
gal netycia bandet kuri su pirktine tesla.



Aš Nevėžį dariau jau kelis kartus, tai skaniausias jis buna jau kitą dieną po padarymo. O su pirktine tešlą nebandžiau,nes labai skaniai pasidaro šie pgl.receptą ir tikrai greitai. Aš grįžus po darbo užminkau,palaikau tris val. ir paskui per gera valanda pasidarau nuo kepimo iki sutepimo. Tik puošiu sekančią dieną.
Sėkmės darant, man tai šis tortas skaniausias kiek esu dariusi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jursla: 04 rugpjūčio 2009 - 11:48
QUOTE(Jursla @ 2009 08 04, 12:46)
Aš Nevėžį dariau jau kelis kartus, tai skaniausias jis buna jau kitą dieną po padarymo. O su pirktine tešlą nebandžiau,nes  labai skaniai pasidaro šie pgl.receptą ir tikrai greitai. Aš grįžus po darbo užminkau,palaikau tris val. ir paskui per gera valanda pasidarau nuo kepimo iki sutepimo. Tik puošiu sekančią dieną.
Sėkmės darant, man tai šis tortas skaniausias kiek esu dariusi biggrin.gif

aciu uz atsakyma,bet gal kas patars kaip numatuoti tuos gramus, neturint svarstykliu,ar tiesiog is akies sudedat g.gif
Atsakyti
Na aš turiu svarstyklėles mažas,tai man dėl to galvos sukti nereikia,bet pabandysiu tau padėti:

Miltų 1st.(250ml) ir kitos st. trečdalis
Sviesto (200g.) pokelį padalink į keturias dalis bus visos po 50g.(na ir sudėk tris dalis ir ketvirtos puse)
Grietinė 2/3 stiklinės, (t.y. stiklinę padalink į tris dalis, ir sudėk dvi iš trijų dalių)
Na ir druskos nubrauktas šaukštelis.
O riešutų ir razinų maždaug po trečdalį stiklinės, gali ir šiek tiek daugiau - šie produktai labai pagerina skonį.

Na nežinau ar suprantamai paaiškinau,bet pagal save kaip darau maždaug taip išeina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jursla: 04 rugpjūčio 2009 - 13:47
QUOTE(Jursla @ 2009 08 04, 14:46)
Na aš turiu svarstyklėles mažas,tai man dėl to galvos sukti nereikia,bet pabandysiu tau padėti:

Miltų 1st.(250ml) ir kitos st. trečdalis
Sviesto (200g.) pokelį padalink į keturias dalis bus visos po 50g.(na ir sudėk tris dalis ir ketvirtos puse)
Grietinė 2/3 stiklinės, (t.y. stiklinę padalink į tris dalis, ir sudėk dvi iš trijų dalių)
Na ir druskos nubrauktas šaukštelis.
O riešutų ir razinų maždaug po trečdalį stiklinės, gali ir šiek tiek daugiau - šie produktai labai pagerina skonį.

Na nežinau ar suprantamai paaiškinau,bet pagal save kaip darau maždaug taip išeina.

oi aciu uz atsakyma 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
labadiena,kur cipciuk prapuolet,turbut vel sedevrus kepat,arba atostogaujat,noriu paklausti ar butu dazai jau parvyke ant rugpjucio viduriuko?
Atsakyti
Bukit geros, help. Paaiskinkit prasau, kodel beze nuteka nuo sviestinio kremo ( kalbu apie torta snikersa. gal ji grietinele aptepti visa, tada tik beze aptepti?)


bezas issiplaka labai gerai, net mikseris vos plaka, o kai padengiu, pradeda skysteti, kaip lyg skystis skiriasi.

kame mano klaida yra?
kazkada taip atsitiko ir meduciui, tik vietoj medaus buvo deta kondensuoto pieno, pertepte grietinele.



tikiuosi, kad paprotysit blondine bobele. is anksto dekoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meduolytee: 06 rugpjūčio 2009 - 16:30
QUOTE(meduolytee @ 2009 08 06, 17:27)
Bukit geros, help. Paaiskinkit prasau, kodel beze nuteka nuo sviestinio kremo      ( kalbu apie torta snikersa. gal ji grietinele aptepti visa, tada tik beze aptepti?)
bezas issiplaka labai gerai, net mikseris vos plaka, o kai padengiu, pradeda skysteti, kaip lyg skystis skiriasi.

kame mano klaida yra?
kazkada taip atsitiko ir meduciui, tik vietoj medaus buvo deta kondensuoto pieno, pertepte grietinele.
tikiuosi, kad paprotysit blondine bobele. is anksto dekoju.


Man taip irgi yra buve. Ir manau tai del to, kad tai pakankamai dregnas tortas... puosk grietinele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 08 06, 18:56)
Man taip irgi yra buve. Ir manau tai del to, kad tai pakankamai dregnas tortas... puosk grietinele smile.gif



tai tadom koki torto recepta rinktis, jei noriu beze puosti (apart meducio) verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
neber man nervu , eisiu rimtai uspakojoncu pirkti......
Atsakyti
MACIAU SIANDIEN CIPCIUKO ANANASINI TORTA PUOSTA BEZE.Bet kiek as supratau is aprasymo

Na va ir jisai "TORTAS SU ANANASAIS "

Mano vertinimas : 100 balu !!! , slapes , saldrukstis, gaivus ......

RECEPTAS ( JEIGU KAM PATIKO )

3 kiausiniai
250 g .cukraus
1 pakelis vanilino
100g. miltu
100g. krakmolo
1 pakelis kepimo milteliu

1 pakelis kremo pusfabrikacio
200ml. pieno
200g sviesto
3 saukstai ananasu ar abrikosu uogienes
1 didelis indelis koncervuotu ananasu


Mikseriu visu greiciu plakti kiausinius su 3 saukstais silto vandens ( apie 1 min. )
Toliau plakant ,po truputi supilti cukru ir vanile ( plakti 2 min. )
Plakant maziausiu greiciu supilti miltus , krakmola ir kepimo miltelius ,gerai isplakti.

I kepimo forma itiesti kepimo popieriu ir istepti riebalais ,supilti tesla .
Kepti 30min. 200C. ikaitintoje orkaiteje.
Iskepusi ir atvesusi perpjauti i 3 dalis.

Ikremo miltelius ipilti salta piena ir 1 min. paplakti , iplakti minksta sviesta .

I forma deti biskvita , jeigu norite slapio suliekite sultikis nuo ananasu .
Dekite uogiene ir islyginkite ,ant uogienes dekite krema ir pridekite ananasu gabaliuku .
Taip sutepkite visus biskvitus ( tik uogienes vienas sluoksnis .)

Dedame saltai ( kad ir i saldikli ).
Pastengusi isimame is formos , aptepame kremu .

Toliau , papuosimas jusu fantazija



TAI KAIP TADOM Tas mano nedraugoviskas BEZE neskysteja?



Cipciuk - apsvieskit prasau 4u.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
po poros dienu bandysiu kepti cipciuko meduti(lakstai jau iskepti, teliko tik sytepti), bet iskilo toks klausimas ar tinka kremui panevezio 35% riebumo grietinele g.gif g.gif g.gif ir ar jis man isstoves nuo ketvirtadienio iki sestadienio g.gif ir ar nieko blogo jei as ji aptepsiu sviestiniu kremu ir tada apdengsiu saldainiu marshmalow mase? ir dar klausimas senesnese temose skaiciau kad ta mase nelabai laikosi, tirpsta, taii ar isstoves viskas nuo ketvirtadienio iki sestadienio vakaro g.gif labai aciu jei kas atsakys 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti