Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo priemonės - 2

SENA TEMA
Atsakyti
Norfoje radau tokiu-Euro miltelius(pigus)bet man tikrai geri...(minkstiklio net nepilu.
Atsakyti
Iš Lenkijos parsivežiau miltelius Bryza. Išplauna absoliutiškai visas dėmes,net žolės ir plaukų dažų thumbup.gif
Atsakyti
Antri metai teperku tik PERSIL Aloe Vera Sensitive bigsmile.gif
http://www.loctite.p...1772H_1772W.jpg

Nors knieti tikruosius Persil išbandyti - vokiškus ax.gif Nors ir tie, kuriuos mūsuose PC perku man gana neblogi, bet norisi tikros kokybės gaminio ax.gif
Atsakyti
Aš naudoju visai šeimai Ariel. Tik vyro darbiniams kombinezonams perku bet kokius pačius pigiausius, nes jie vis tiek tiek tepaluoti, kad neįmanoma atskalbti.
Atsakyti
Perkam tide arba ariel, na dar retsykiais bonux'ą smile.gif kokybė tenkina, o kad skalbiniai geriau kvepėtų ir būtų minkštesni visada pilam ir minkštiklį smile.gif Tiesa dar turim maximos miltelius, jais skalbiam grindų šepečio medžiaginį 'apvalkalą' smile.gif
Atsakyti
Naudoju šveicarų sk. miltelius G1 (GNLD) 5kg-159skalbimams ir magnetą vandeniui nukalkinti.
Atsakyti
QUOTE(SPRIGE @ 2009 05 24, 13:08)
Naudoju šveicarų sk. miltelius G1 (GNLD) 5kg-159skalbimams ir magnetą vandeniui nukalkinti.

Magnetas thumbup.gif
Atsakyti
O man labiausiai patinka Ariel. thumbup.gif Buvau nusipirkusi Persil skysta skalbikli, labai patiko kvapas, bet kazkaip milteliai geriau. Kartais paeksperimentuoju, bet paskui vis del to griztu prie Ariel smile.gif
Atsakyti
Mes tai perkam Ariel ar Persil bet vokišką, o ne Lenkijoje gamintą. Kokybė skiriasi...
Atsakyti
Gal kas bandete latviskus Marine skalbimo produktus, arba Ringuvos Balance? Kokie ispudziai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SPRIGE @ 2009 05 24, 14:08)
Naudoju šveicarų sk. miltelius G1 (GNLD) 5kg-159skalbimams ir magnetą vandeniui nukalkinti.

o kaip atrodo tas magnetas ir kur galima butu ji nusipirkti?
Atsakyti