Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo priemonės - 2

O aš naudoju Bonux arba Tide, bet paskutiniu metu žiūriu, kad prastokai tie milteliai išplauna rūbus, net nebežinau, kokius miltelius pirkti, kad gerai išplautų, nes vaikai taip ištepa ir pomidorų padažo dėmės, ir žolės, ir purvo. Labai nesmagu, kai išplauni rūbus,o dėmės lieka.
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2009 06 28, 17:38)
O aš naudoju Bonux arba  Tide, bet paskutiniu metu žiūriu, kad prastokai tie milteliai išplauna rūbus, net nebežinau, kokius miltelius pirkti, kad gerai išplautų, nes vaikai taip ištepa ir  pomidorų padažo dėmės, ir žolės, ir purvo. Labai nesmagu, kai išplauni rūbus,o dėmės lieka.


Tokias bjaurias dėmes įtrinu tulžies muilu prieš skalbimą.
Atsakyti
As dazniausiai naugoju ARIEL,o mazosio rubelius skalbiu su FAIRY
user posted image
Atsakyti
bonux,man patinka,parsivezem dar ziema is lenkijos ir man jie thumbup.gif kvapas pasakiskas cool.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
Isbandziusi daugybe skalbimo priemoniu, ir lenkisku, visokiu mirksiukas.gif
Prekybos centruose pirkti REX milteliai patinka, ringuvos muilo drozles thumbup.gif
Paskutiniu metu naudoju parvestus vokiskus TANDIL. Nepalyginti kokybes kad ir tu paciu PERSIL pirktu pas mus ir parvestu.
Atsakyti
QUOTE(electra23 @ 2009 07 01, 14:36)
As dazniausiai naugoju ARIEL,o mazosio rubelius skalbiu su FAIRY
user posted image


o pas mus nera tokiu? bigsmile.gif
Atsakyti
Skalbiu tik vokiškais Persil 4u.gif pirktais ne maximoj schmoll.gif
Atsakyti
ARIEL smile.gif jau ir giminems vezu miltelius siuos ir Palmolive muila skysta, nes kokybes nera ko lyginti su Lt parduodamais...

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2009 07 06, 20:20)
Skalbiu tik vokiškais Persil  4u.gif  pirktais ne maximoj  schmoll.gif


O kuo skiriasi pirkti Maximoj ir ne maximoj?
Atsakyti
QUOTE(Zemiete @ 2009 07 07, 12:50)
O kuo skiriasi pirkti Maximoj ir ne maximoj?

kaip skalbia nepalyginsi schmoll.gif ir dėmes išiima, uošvienė sakė skalbiniai baltesni thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zemiete @ 2009 07 07, 12:50)
O kuo skiriasi pirkti Maximoj ir ne maximoj?

Skiriasi gamintojo šalimi. Dauguma skalbimo miltelių PC yra pagaminti Lenkijoje arba Čekijoje nors receptūros tos pačios, bet kokybė labai skiriasi. Tai daugiausia liečia vokiškus skalbimo miltelius: Persil, tide ir pan. Nors kad ir kaip bebūtų keista, bet lenkiški skalbimo milteliai Rex ar Bonux skalbia daug geriau nei vokiški gaminti Lenkijoje.
Atsakyti
Aš nemėgstu iškvėpintų skalbinių, todėl skalbiu Neutral.
Bet noriu pamėginti lietuviškus, Ringuvos gaminamus.
Atsakyti