Įkraunama...
Įkraunama...

BREKETAI

Toliau keliaujam tiesių dantukų link! clap.gif

user posted image
Atsakyti
Sena tema cia 4u.gif
http://www.supermama...howtopic=426473

Atsakyti
Laukiam breketininkiu naujuose namuciuose 4u.gif
Atsakyti
ou_jeaa--- oho, pokyciai akivaizdus. sveikinu. thumbup.gif kad man taip doh.gif ryt einu pirma kart pas gydytoja po breketu dejimo thumbup.gif laukiu kazkaip thumbup.gif nors nesitikiu nieko gero isgirst,dantys akivaizdziai vietoj stovi doh.gif

ps. ou_jeaa--- bet tikrai ,kodel dantukai taip pagelte ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Baby.. @ 2009 05 26, 18:55)
ou_jeaa--- oho, pokyciai akivaizdus. sveikinu.  thumbup.gif kad man taip  doh.gif  ryt einu pirma kart pas gydytoja po breketu dejimo  thumbup.gif  laukiu kazkaip  thumbup.gif  nors nesitikiu nieko gero isgirst,dantys akivaizdziai vietoj stovi  doh.gif

ps. ou_jeaa--- bet tikrai ,kodel dantukai taip pagelte ?  blush2.gif

oo pirmasis vizitas drinks_cheers.gif na gal nieko dar ir neisgirsi,gi tik pati pradzia,man jau jau 8 men ,o dar nieko gero nesako biggrin.gif
jo dantukai pagelte,gal blogas valymas g.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Vakar nespejau parasyt, tai ziuriu sena tema jau uzdare, tai rasau naujoje smile.gif

Birzelio 17d. man paskirtas laikas pas ortodonta Vilniaus implantologijos centre. Na tiksliau pas p. Dalia thumbup.gif

Buvau ten konsultacijoje, tai aptarem breketu kaina ir tipa. Kadangi mano atvejis neeilinis (kaip ir mano gyvenimelis), tai kai tik atsirado galimybiu (finansiniu poziuriu) tai nusprendziau, kad laukti tikrai daugiau nenoriu.

Perskaiciau 2 senas temas, tai tiek lausimu atsirado, labai prasysiu pagalbos ir atsakymu ax.gif 4u.gif
Mano atvejis toks:
13 metu mano virsutinis iltinis isdygo virs 2-ko, tai kaime mane nuvede pas viena "mesininke" - dantiste lotuliukas.gif , kuri tik raut ir moka, ir ji greit man pasalino ta iltini doh.gif nuo tada ir prasidejo. virsutinio zandikaulio centras pradejo vaziuot i kaire doh.gif tuo tarpu kitoje puseje esantis iltinis kartu su visu dantu lanku persikele arciau centro ir dabar kai sypsausi labai (bent jau man) krenta i aki. verysad.gif

P. Dalia man pasiule man metalinius breketus ir atkalbejo nuo mano norimu beligaturiniu, nes sako kad man jie nepadetu ir butu tik pinigu ismetimas, nes laikas dantu lanko atstatymo butu toks pat, tik pasiule kad virsuje galiu ant priekiniu det keramikinius o ant galiniu ir ant apatinio zandikaulio - metalinius.
Esu nestuke.gif tai nuspresta, kad viena dantuka, kuri teks virsuje paaukot, pasalins kai turesiu 2.gif

Tai turiu tokius klausimus:
1. Kadangi aptarem breketu kainas, tai kaip supratau paskui atsiras kazkokie elastikai, kas tai, kam skirti, ar juos absoliuciai visiems rekia nesiot?
2. Ar visada deda tas gumytes ( prie galiniu dantu )? Man paskirta viena valanda, bet nesake nieko nei apie ju idejima.
3. Kam buvo panasus atvejis, ar gali man parasyti kiek laiko uztruko atstatymas, nes man sake apie 2,5 reiks nesiot, ar buna greiciau, ar atvirksciai?
4. Po to kai nuima breketus deda ploksteles, ar dar ka, ir kokios ju kainos?

Oi kaip daug isejo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Natka @ 2009 05 26, 19:59)
Sveiki  4u.gif

  Vakar nespejau parasyt, tai ziuriu sena tema jau uzdare, tai rasau naujoje smile.gif

  Birzelio 17d. man paskirtas laikas pas ortodonta Vilniaus implantologijos centre. Na tiksliau pas p. Dalia  thumbup.gif

  Buvau ten konsultacijoje, tai aptarem breketu kaina ir tipa. Kadangi mano atvejis neeilinis (kaip ir mano gyvenimelis), tai kai tik atsirado galimybiu (finansiniu poziuriu) tai nusprendziau, kad laukti tikrai daugiau nenoriu.

  Perskaiciau 2 senas temas, tai tiek lausimu atsirado, labai prasysiu pagalbos ir atsakymu  ax.gif  4u.gif 
  Mano atvejis toks:
  13 metu mano virsutinis iltinis isdygo virs 2-ko, tai kaime mane nuvede pas viena "mesininke" - dantiste  lotuliukas.gif , kuri tik raut ir moka, ir ji greit  man pasalino ta iltini  doh.gif  nuo tada ir prasidejo. virsutinio zandikaulio centras pradejo vaziuot i kaire  doh.gif  tuo tarpu kitoje puseje esantis iltinis kartu su visu dantu lanku persikele arciau centro ir dabar kai sypsausi labai (bent jau man) krenta i aki.  verysad.gif

P. Dalia man pasiule man metalinius breketus ir atkalbejo nuo mano norimu beligaturiniu, nes sako kad man jie nepadetu ir butu tik pinigu ismetimas, nes laikas dantu lanko atstatymo butu toks pat, tik pasiule kad virsuje galiu ant priekiniu det keramikinius o ant galiniu ir ant apatinio zandikaulio - metalinius.
Esu  nestuke.gif  tai nuspresta, kad viena dantuka, kuri teks virsuje paaukot, pasalins kai turesiu  2.gif

Tai turiu tokius klausimus:
1. Kadangi aptarem breketu kainas, tai kaip supratau paskui atsiras kazkokie elastikai, kas tai, kam skirti, ar juos absoliuciai visiems rekia nesiot?
2. Ar visada deda tas gumytes ( prie galiniu dantu )? Man paskirta viena valanda, bet nesake nieko nei apie ju idejima.
3. Kam buvo panasus atvejis, ar gali man parasyti kiek laiko uztruko atstatymas, nes man sake apie 2,5 reiks nesiot, ar buna greiciau, ar atvirksciai?
4. Po to kai nuima breketus deda ploksteles, ar dar ka, ir kokios ju kainos?

Oi kaip daug isejo  blush2.gif

sveiki ,reikia pasiskaityt tema ir viska rasite,buvau apie visuos siuos dalykus kalbeta 4u.gif
1.As dar elastiku nenesioju,su breketais esu 8 menesius,bet kiek zinau elastiku pagalba tavrko sukandima,o gal ir klystu g.gif
2.Ziurint apie kurias tu gumytes kalbi,nes keik supratau tau dabar paskyre vizita deti tom gumytem,jas deda ant sestu dantu,kad atsirastu tarpas ir galetu uzdet breketu ziedus smile.gif
3.del nesiojimo,tai cia visom skirtingai ,vienos maziau ensioja kitos daugiau ,tikrai i kitas nereikia kreipt demesio ax.gif
4.Deda ploksteles arba klijuoja is vidaus klijuoja lanka,kainu nezinau,man viska iskaiciuota i bendra suma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Natka @ 2009 05 26, 19:59)
Sveiki  4u.gif

  Vakar nespejau parasyt, tai ziuriu sena tema jau uzdare, tai rasau naujoje smile.gif

  Birzelio 17d. man paskirtas laikas pas ortodonta Vilniaus implantologijos centre. Na tiksliau pas p. Dalia  thumbup.gif

  Buvau ten konsultacijoje, tai aptarem breketu kaina ir tipa. Kadangi mano atvejis neeilinis (kaip ir mano gyvenimelis), tai kai tik atsirado galimybiu (finansiniu poziuriu) tai nusprendziau, kad laukti tikrai daugiau nenoriu.

  Perskaiciau 2 senas temas, tai tiek lausimu atsirado, labai prasysiu pagalbos ir atsakymu  ax.gif  4u.gif 
  Mano atvejis toks:
  13 metu mano virsutinis iltinis isdygo virs 2-ko, tai kaime mane nuvede pas viena "mesininke" - dantiste  lotuliukas.gif , kuri tik raut ir moka, ir ji greit  man pasalino ta iltini  doh.gif  nuo tada ir prasidejo. virsutinio zandikaulio centras pradejo vaziuot i kaire  doh.gif  tuo tarpu kitoje puseje esantis iltinis kartu su visu dantu lanku persikele arciau centro ir dabar kai sypsausi labai (bent jau man) krenta i aki.  verysad.gif

P. Dalia man pasiule man metalinius breketus ir atkalbejo nuo mano norimu beligaturiniu, nes sako kad man jie nepadetu ir butu tik pinigu ismetimas, nes laikas dantu lanko atstatymo butu toks pat, tik pasiule kad virsuje galiu ant priekiniu det keramikinius o ant galiniu ir ant apatinio zandikaulio - metalinius.
Esu  nestuke.gif  tai nuspresta, kad viena dantuka, kuri teks virsuje paaukot, pasalins kai turesiu  2.gif

Tai turiu tokius klausimus:
1. Kadangi aptarem breketu kainas, tai kaip supratau paskui atsiras kazkokie elastikai, kas tai, kam skirti, ar juos absoliuciai visiems rekia nesiot?
2. Ar visada deda tas gumytes ( prie galiniu dantu )? Man paskirta viena valanda, bet nesake nieko nei apie ju idejima.
3. Kam buvo panasus atvejis, ar gali man parasyti kiek laiko uztruko atstatymas, nes man sake apie 2,5 reiks nesiot, ar buna greiciau, ar atvirksciai?
4. Po to kai nuima breketus deda ploksteles, ar dar ka, ir kokios ju kainos?

Oi kaip daug isejo  blush2.gif


Sveika! As irgi pas Dalia lankausi tame paciame centre jau 3 metus. Labai man ji patinka thumbup.gif Pradzioje sake, kad viskas uztruks 2 metus, bet isejo va taip. Smalsu man man kiek dabar te kainuoje paprasti breketai? Nes as dar pries 3 metus mokejau po 1000lt vienam zandikauliui. Kalbi apie gumytes tarp kruminiu dantu? Tai jas deda, kad po to butu paprasciau tokius ziedus uzdeti. Liepa zada man nuimti breketus, tai sake bus plokstele ir velute man. O kainu dar nezinau.
Atsakyti
QUOTE
sveiki ,reikia pasiskaityt tema ir viska rasite,buvau apie visuos siuos dalykus kalbeta 
1.As dar elastiku nenesioju,su breketais esu 8 menesius,bet kiek zinau elastiku pagalba tavrko sukandima,o gal ir klystu 
2.Ziurint apie kurias tu gumytes kalbi,nes keik supratau tau dabar paskyre vizita deti tom gumytem,jas deda ant sestu dantu,kad atsirastu tarpas ir galetu uzdet breketu ziedus 
3.del nesiojimo,tai cia visom skirtingai ,vienos maziau ensioja kitos daugiau ,tikrai i kitas nereikia kreipt demesio 
4.Deda ploksteles arba klijuoja is vidaus klijuoja lanka,kainu nezinau,man viska iskaiciuota i bendra suma


Jo, skaiciau, bet kadangi laikas eina ir pats gydymas keiciasi, tai pagalvojau gal kas dar naujesnio gali parasyt ax.gif tai ir norejau pasitikslinti ar tokiam atvejui kaip mano (ne sakandzio tvarkyma, o dantu lanko pasukimui ax.gif nezinau kaip kitaip dar pavadint, tokie dalykai skiriami smile.gif
O kas del 4. klausimo, tai deda ir ta ir ta? Ar viena koki daikta?


Papildyta:
QUOTE
Smalsu man man kiek dabar te kainuoje paprasti breketai? Nes as dar pries 3 metus mokejau po 1000lt vienam zandikauliui. Kalbi apie gumytes tarp kruminiu dantu? Tai jas deda, kad po to butu paprasciau tokius ziedus uzdeti. Liepa zada man nuimti breketus, tai sake bus plokstele ir velute man. O kainu dar nezinau.
undefined


na man ant apatiniu tai kainuos 1400, o virsuje tai misrus toks dalykas bus, tai 1800 sake smile.gif

Jo apie tas gumytes ir kalbejau, o po ju uzdejimo, po kiek laiko kita paskiria data?
Atsakyti
QUOTE(Natka @ 2009 05 26, 20:46)
Jo, skaiciau, bet kadangi laikas eina ir pats gydymas keiciasi, tai pagalvojau gal kas dar naujesnio gali parasyt  ax.gif  tai ir norejau pasitikslinti ar tokiam atvejui kaip mano (ne sakandzio tvarkyma, o dantu lanko pasukimui  ax.gif  nezinau kaip kitaip dar pavadint, tokie dalykai skiriami  smile.gif
O kas del 4. klausimo, tai deda ir ta ir ta? Ar viena koki daikta?
Papildyta:
na man ant apatiniu tai kainuos 1400, o virsuje tai misrus toks dalykas bus, tai 1800 sake  smile.gif

Jo apie tas gumytes ir kalbejau, o po ju uzdejimo, po kiek laiko kita paskiria data?


Man paskire tada po dveju savaiciu.
Atsakyti
ech...o aš taip baisulingai bijau rytojaus.... doh.gif jei viskas ok, turėčiau pasidabinti geležiukais biggrin.gif
bet kadangi esu "bailiukė", tai man šis žingsnis daug jėgų reikalaujantis...
vis mąstau, kas bus, jei atsitiks tas ar anas (gal po breketų dėjimo dantukai mano atrodys dar bjauriau, o jeigu apskritai ims ir iškris (naktim šį variantą sapnuoju), o jei nemokėsiu gerai prižiūrėt dantukų ir jie suges, o jei pastosiu ir tai trukdys gydymui, o jei tas gydymas užtruks žymiai ilgiau nei planuoja gydytoja...) tai vat nuo tokių minčių man tuoj galva sprogs doh.gif , nu bet nieko sau negaliu padaryt.. blush2.gif gal čia pagrįstos baimės, o gal ir ne...tiesa ta, kai pažvelgiu į veidrodį, tikrai noriu turėt gražią šypseną.... biggrin.gif tik bijau viena, kad investavus savo laiką, pinigų, įdėjus daug triūso ir pan. netektų nusivilti rezultatu ir gailėtis savo sprendimo.
bet, vienok, būdama kokių 50 metų, greičiausiai gailėčiausi, kad nieko nedariau....
žodžiu, taip save dabar ir kankinu...ech..bjaurus tas mano būdas doh.gif
Atsakyti
[quote=Natka,2009 05 26, 20:46]
Jo, skaiciau, bet kadangi laikas eina ir pats gydymas keiciasi, tai pagalvojau gal kas dar naujesnio gali parasyt ax.gif tai ir norejau pasitikslinti ar tokiam atvejui kaip mano (ne sakandzio tvarkyma, o dantu lanko pasukimui ax.gif nezinau kaip kitaip dar pavadint, tokie dalykai skiriami smile.gif
O kas del 4. klausimo, tai deda ir ta ir ta? Ar viena koki daikta?
Jo gali virsuj tekt plokstele nesiot o apcioj ta vielute is vidaus idet 4u.gif
Papildyta:
[quote=Natka,2009 05 26, 20:46]
Jo, skaiciau, bet kadangi laikas eina ir pats gydymas keiciasi, tai pagalvojau gal kas dar naujesnio gali parasyt ax.gif tai ir norejau pasitikslinti ar tokiam atvejui kaip mano (ne sakandzio tvarkyma, o dantu lanko pasukimui ax.gif nezinau kaip kitaip dar pavadint, tokie dalykai skiriami smile.gif
O kas del 4. klausimo, tai deda ir ta ir ta? Ar viena koki daikta?
jo gali det ir ta ir ta 4u.gif man po gumyciu breketus uzdejo po 4 dienu atrodo 4u.gif
Atsakyti