Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios gyventojai

Laba diena,

pas mus vonioje is po nakties islenda tokios trumpos plokscios kaip kirmelytes, net nezinai kaip jos vadinasi, bet jau man labai jos atsibodo doh.gif , gal zinote kaip jas isnaikinti? g.gif
Atsakyti
Jos gyvena ten kur dregna,mes irgi kartai tokių pas save pamatom blush2.gif o kaip naikinti ,net nezinau...turi but gera ventiliacija
Atsakyti
Tokios visai mažutės, lyg pilkos? g.gif
Pas mus irgi kažkokių yra, kartais ant vonios grindų vaikštinėja. Vėdinam, kiek galim, bet pas mus namas senos statybos ir su ventiliacija labai daug problemų apskritai unsure.gif
Atsakyti
as kai su chemija isvalau,isvedinu vonia, kuriam laikui dingsta
va dabar vasara nera, bet rudeni manau vel grįš, kai buis drėgna ir šildymo nebus
Atsakyti
O kaip tos "kirmėlytės" juda - kaip kirmėlės šliaužia ar greitai bėgioja? biggrin.gif
Gal taip atrodo? smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tabletė: 06 rugpjūčio 2009 - 22:25
Tablete, vel su iliustracijom biggrin.gif saunuole. as tokias macius pas kazka vonioj, nelabai malonios unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 08 07, 21:41)
Tablete, vel su iliustracijom  biggrin.gif  saunuole. as tokias macius pas kazka vonioj, nelabai malonios  unsure.gif


O man tai jie faini biggrin.gif. Pamenu, kažkada seniai seniai, kai buvau maža, mėgdavau juos gaudyti vonioj, bet niekaip nepagaudavau doh.gif lotuliukas.gif
Gal man nostalgija tiesiog rolleyes.gif

Ai, ir dar jų lotyniškas pavadinimas man labai patinka - Lepisma Saccharina - skamba fainai, ane? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tabletė: 07 rugpjūčio 2009 - 21:05
Pas draugą namie mačiau, jis irgi sakė kad jam patinka šitie gyvačiukai biggrin.gif
Sakė nenaikina ir neketina biggrin.gif O gyvena jie išties ten,kur drėgna smile.gif
Atsakyti
Pas mus tokiu ir buvo vonioj, tualete, virtuveje. bandziau plauti grindis su druskos tirpalu, gal siek tiek ir padejo, nes sumazejo ju. Taip pat girdejau kad reikia sumaisyti boro rugsties miltelius su cukrumi ligiom dalim ir pabarstyti tose vietose kur ju buna. sakyciau gal ir padejo... Gal dar kas kokiu receptuku zinote??? mes ziuriu kad vel lenda vonioj...
Atsakyti
Pas mus irgi jų yra tokios sidabrinės,labai labai greit bėgioja blink.gif Jų atsiranda kur tamsu,drėgna ir mažiau vėdinimo. Būdavo vonioje,pakeitėm plyteles ir išnyko,o wc dar nekeistos grindys tai vakare jų ten laksto vis doh.gif blink.gif unsure.gif
Atsakyti
Labai padeda ispurksti tais chemikalais na su tais paciais su kuriais purskia tarakonus skruzdeles vorus. Pas mus ju atsirado kaip tik po didelio remonto, matomai padidejo dregme, as lengvai ju atsikratau, man jie labai slykstus
Atsakyti
O pas mus jų nėra ax.gif nes voniose šildomos grindys thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti