Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai, šakočiai ir kiti saldumynai

nagi merkaite toliau plepam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2009 07 02, 18:11)

o tai jie ar gamina vestuvinius tortus?as noreciau dvieju aukstu tortuko o jie gal ten tik tokius temoka daryt kaip i prekyba
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2009 07 03, 13:19)
o tai jie ar gamina vestuvinius tortus?as noreciau dvieju aukstu tortuko o jie gal ten tik tokius temoka daryt kaip i prekyba

http://www.maxima.lt...iniu-katalogas/ stai cia pasiziurek , tikrai gamina wink.gif
Atsakyti
buvau radus skelbimą kažkur, kad kepa tokius tortus namuose. užsisakyt reikia prieš savaitę berods, kaina 25 lt/kg. kažkur turiu kontaktus, tik reiktų gerai paieškoti...
tiesa, pati neragavau, neužsisakiau, tai rekomenduoti negaliu - tik informuoti smile.gif
Atsakyti
As vel cia su savo torciuku, kadangi senoje temoje nieks neatsiliepe... unsure.gif Gal kas matete stai toki gyvai:

user posted image

Ar vertas jis demesio?
Atsakyti
Gal zinote, kad kas aplink Vilniu keptu naminius sakocius?
Atsakyti
Mane labai domina, kiek ir kokio svorio sakociu jus sakotes vestuvems? 4u.gif
Atsakyti
O mes vestuvini torciuka issikepem pacios su sese thumbup.gif Toks kuklus ir mielas,bet produktai kainavo tikrai nemazai schmoll.gif
Atsakyti
Mūsų vestuvių tortą kepė Bijola. Perskaičiau visus mergaičių pasisakymus apie tortus ir šiek tiek pergyvenau, nes apie Bijolą buvo įvairiausių atsiliepimų. Bet mums viskas pavyko thumbup.gif Tortukas trijų skirtingų skonių: pats dižiausias-pagrindas - Traškutis, šiek tiek mažesnis - Latte ir mažiausias-viršutinis - Šampaninis. Visi labai skanūs, tikrai svečiai gyrė ir viską sušveitė tongue.gif Traškutis ir Latte su traškia triufeline mase. Rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
o kiek išėjo kilogramo kaina? g.gif
Atsakyti
QUOTE(orcheja @ 2009 07 06, 22:57)
As vel cia su savo torciuku, kadangi senoje temoje nieks neatsiliepe... unsure.gif  Gal kas matete stai toki gyvai:

user posted image

Ar vertas jis demesio?


musu tortas irgi bus panasus - lagaminas. uzsisakem ir figureles sedincias (is ebay), tik mes torta puosim auksinem detalem - i vestuviu tema (na ok, ok, ne mes puosim - konditeres lotuliukas.gif) taigi, gyvai dar nemaciau, bet jei palauksi pora savaiteliu, tai idesiu fotke thumbup.gif
Atsakyti
jūs man kvailai pasakykit - tos figūrėlės.... valgomos ar ne?? mastau.gif hihihi.gif
Atsakyti