Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai, šakočiai ir kiti saldumynai

sveikos 4u.gif

siaulietems ir ne tik rekomenduoju Baranauskienes tortus...ne karta teko uzsisakyti ivairioms sventems ir labai likome patenkinti...
Atsakyti
QUOTE(saule21 @ 2009 07 15, 14:09)
Pries kiek laiko uzsisakote vestuviu torta,ar pakaktu pries dvi savaites? g.gif



na as buvau i alkava uzsukus tai man sake, kad uztenka uzsisakyt ta pacia svaite, kaip bus vestuves, bet nezinau kazkaip idomiai....ir dar kazin kiap tie alkavos tortai....ar skanus....ir dar labai gaila, kad jire nepristao, nalabaiisivaizduoju kaip ta torta nusigabent kai vasara karsta, kazkaip man baisu, kad nepradetu tirpt.... g.gif
Atsakyti
Drasiai galiu pasakyt, kad torta uzsakyt pries dvi savaites pats laikas smile.gif mes ejome tartis i mazaja ragaine vilniuje pries menesi, tai prase ateit gerokai veliau :ax ir paragauti dave praktiskai visu skoniu, kuriuos norejome uzsakyt, tik va gaila, kad mums su transportavimu problemos... teko atsisakyti ir ieskot kito varianto ...
Atsakyti
nezinau kaip kitur bet pvz Bijoloj reik uzsakinet minimum pries 2 savaites (jie kazkaip uzsakymu nemazai turi, net raso parduotuvej kad ten pries kazkiek laiko uzsakymai nepriimami), o jei dar norit ant kokio stovo tai geriau ir anksciau, kad nebutu rezervuoti. taip pat jie ir i vieta nuveza tik uz papildoma mokesti...
Atsakyti
Mes irgi ieskojome tortuko Kaune.. Buvau susiplanavus uzsisakinet Alkavoj, bet labai nusivyliau kai suzinojau kad nepristato. blink.gif O 3 aukstu torto su lengvaja masina karsta vasaros diena tikrai nenoreciau rizikuoti vezti.. Tad apsisukau ir isejau is ten.. verysad.gif
Apie Gulbiniene paskutiniu metu girdejau nekokiu atsiliepimu - tai savo sventei nesinoretu rizikuoti..
Siuo metu apsistojom ties Seduja, Raudondvario pl. Gal kam teko ten uzsisakineti jau?
Atsakyti
QUOTE(Sweety__ @ 2009 07 17, 12:45)
Mes irgi ieskojome tortuko Kaune.. Buvau susiplanavus uzsisakinet Alkavoj, bet labai nusivyliau kai suzinojau kad nepristato.  blink.gif O 3 aukstu torto su lengvaja masina karsta vasaros diena tikrai nenoreciau rizikuoti vezti.. Tad apsisukau ir isejau is ten.. verysad.gif
Apie Gulbiniene paskutiniu metu girdejau nekokiu atsiliepimu - tai savo sventei nesinoretu rizikuoti..
Siuo metu apsistojom ties Seduja, Raudondvario pl. Gal kam teko ten uzsisakineti jau?

mes uzsisakinejom, bet atsiimam patys, kito varianto net ir nepasiule.. smile.gif
Atsakyti
mano tortas 4u.gif
Atsakyti
va kokias grozybes kepiau drauges vestuvems

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meduke: 21 liepos 2009 - 08:51
Mes vestuvems uzsisakem torta is Gulbinienes Kaune: triauksti, ant veidrodziu. Dar prasem, kad i vieta nuveztu. Tai galiu pasakyt, kad neapsirikom: torto 2 diena liko tik apatinio skonio gabalas ir vidurinio mazas gabaliukas, nors svere visas tortas 9 kg (sveciu buvo 28). Tikrai lb skanus, sviezias thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigrid @ 2009 07 21, 16:28)
Mes vestuvems uzsisakem torta is Gulbinienes Kaune: triauksti, ant veidrodziu. Dar prasem, kad i vieta nuveztu. Tai galiu pasakyt, kad neapsirikom: torto 2 diena liko tik apatinio skonio gabalas ir vidurinio mazas gabaliukas, nors svere visas tortas 9 kg (sveciu buvo 28). Tikrai lb skanus, sviezias  thumbup.gif

o kokiu skoniu uzsakinejot ?? kad toks populiarus buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(meduke @ 2009 07 21, 09:50)
va kokias grozybes kepiau drauges vestuvems

Ojej kaip fainai bigsmile.gif

O musu tortas bus sis

Uzsisakem "Mazojoje ragaineje".
Atsakyti
QUOTE(krugile @ 2009 07 21, 16:51)
o kokiu skoniu uzsakinejot ?? kad toks populiarus buvo smile.gif

Virsutinis - persikinis, vidurinis - margenis, o apatinis - konkorezis.
Atsakyti