Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

user posted image
32-oji tema

Kenksmingiausios sudedamosios medžiagos, kurių neturėtų būti mūsų kosmetikoje:
* Butylated Hydroxythaluene (BHT)
* Butylene Glycol
* Diethanolamine (DEA)
* Dimethicone
* Dimethicone Copolyol
* Cyclomethicone
* EDTA
* Ethylparaben
* Isobutylparaben
* Laureth Sulfate
* Methylparaben
* Mineral Oil
* Paraffinum Liquidum
* Petrolatum
* Phenoxyethanol
* Polyethylene Glycol (PEG)
* Polypropylene Glycol (PPE)
* Propylene Glycol
* Propylparaben
* Triclosan
* Triethanolamine (TEA)

Natūralios sertifikuotos BDIH kosmetikos gamintojų sąrašas

Prekybos taškai Lietuvoje:
* Sarmoje (Madara)
* Droge (Alterra, rusiškas molis)

Prekybos taškai Vilniuje:
* "Nimfali", PC Mada (Senteurs du Sud, Feniqia, Lauralep, Cieal d'Azur, Phyt-inov, Druide, Emeraude)
* „Operos vaistinė“ (Negyvosios jūros purvas, Negyvosios jūros druska)
* "Žalia Žalia", Stepono g. 6 (Dr. Hauschka, Weleda, Urtekram, I+M, Lakshmi, Argital)
* "Bio pasaulis", PC VCUP (Logona, Sante, Florame, Madara)
* "Eko studija", PC VCUP (ECO, Sophyto, Bentley Organics)
* "Holos", Užupio g. 4 (Weleda, Urtekram)
* "Baroca", Užupio g. 9 (Madara, GamArde, GoodKaarma, Marius Fabre)
* "Sveiki produktai" (Valgomi ir nevalgomi dalykai)

Mylimieji Kvapų namai:
* Vilniuje: pagrindinė buveinė Čiurlionio g. 4; jogos centras „Savitri“ Augustijonų g. 2-3; „Idzumi“ Sporto g. 12; „Žalia-žalia“ Šv. Stepono g. 6;
* Kaune: „Agnum centras“;
* Klaipėdoje: "BIOECO", Šaltkalvių 3 (prie "Friedricho pasažo"), tel. 860016655, 846 214222;
* Juodkrantėje: vaistinėje tel. 860028173;
* Alytuje: kosmetologijos centras „Svaja“ tel. 860028173
* Šiauliuose: tel. 861613300.

Užsisakome internetu:
*Vokietijos internetinės parduotuvės: "Natractiv", "Biologisch24"
*Ebay parduotuvėlė
*"Nikovita"
*"Lovelula"
*"Akamuti"
*"Akoma Skin Care"
*"Materia Aromatica"
*"Biolander"
*"Biolinija"

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 23 liepos 2009 - 08:37
Palomina, kokia graži tema 4u.gif Noriu į tą vonią biggrin.gif
QUOTE(Palomina @ 2009 07 23, 10:00)
is naturaliu muilu esu naudojus-bandzius tokius:

O aš iš natūralių muilų dar nedaug naudojau:
- Madara šaltalankių muilą kūnui - labai švelnus, bet nesijausdavau po jo švari, nelabai patiko;
- Urtekram medetkų - kvapo mažai buvo ir sausino odą, nelabai patiko;
- iš KN jų gamybos citrininį - labai gaivus, truputį sausino vedą, bet kūnui gerai tiko ir kvapas labai patiko;
- Feniqia originalų muilą - nesausina, labai skalsus, patiko;
- Feniqia pirminį muilą pradėjau vakar naudoti, kvapas malonus, putoja labiau nei originalus muilas, ir lyg truputį sausina, bet reikia ilgiau panaudoti, tada tikrai žinosiu.
Iš visų minėtų muilų dar kartą pirkčiau KN citriniį kūnui ir Feniqia originalų muilą 4u.gif
-
Atsakyti
QUOTE(SOFIJA5 @ 2009 07 23, 09:24)
Palomina, kokia graži tema  4u.gif Noriu į tą vonią  biggrin.gif

O aš iš natūralių muilų dar nedaug naudojau:
- Madara šaltalankių muilą kūnui - labai švelnus, bet nesijausdavau po jo švari, nelabai patiko;
- Urtekram medetkų - kvapo mažai buvo ir sausino odą, nelabai patiko;
- iš KN jų gamybos citrininį - labai gaivus, truputį sausino vedą, bet kūnui gerai tiko ir kvapas labai patiko;
- Feniqia originalų muilą - nesausina, labai skalsus, patiko;
- Feniqia pirminį muilą pradėjau vakar naudoti, kvapas malonus, putoja labiau nei originalus muilas, ir lyg truputį sausina, bet reikia ilgiau panaudoti, tada tikrai žinosiu.
Iš visų minėtų muilų dar kartą pirkčiau KN citriniį kūnui ir Feniqia originalų muilą 4u.gif
-


Kaip matau, baigiasi Alterros laikai, nes Droguose jau beveik nieko nebegalima rasti. Aš naudojau mėtines putas, keliskart pirkau. Norėčiau kokį muilą gal tada vietoje jų nusipirkti. Ką galėtumėte pasiūlyti tokio antispuoginio ir nuriebinančio kasdieniam veido prausimui?
Atsakyti
kur už padorią kainą galima rasti natūralią kempinę? 4u.gif

noriu ir į vonią, ir šiltų akmenų masažo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 07 23, 10:29)
Kaip matau, baigiasi Alterros laikai, nes Droguose jau beveik nieko nebegalima rasti. Aš naudojau mėtines putas, keliskart pirkau. Norėčiau kokį muilą gal tada vietoje jų nusipirkti. Ką galėtumėte pasiūlyti tokio antispuoginio ir nuriebinančio kasdieniam veido prausimui?


Yra Logonos mėtinės putos, tik jos aišku brangesnės nei Alterros. rolleyes.gif

QUOTE(katutis @ 2009 07 23, 10:31)
kur už padorią kainą galima rasti natūralią kempinę?  4u.gif

noriu ir į vonią, ir šiltų akmenų masažo  lotuliukas.gif


Prašyti, kad kas iš keliaujančių draugų parvežtų biggrin.gif pvz. iš Kretos rolleyes.gif Jei labai reiks, galėčiau draugės paprašyti, ji vyksta rugpjūčio pradžioj, partemptų tikrai - tik reiktų kainą ir dydį apsiderinti rolleyes.gif

į vonią ir aš norėčiau - ech gaila, kad jos namie atsisakėm... o šiltų akmenų masažas - atseit skirtas ne vasarai, užtat šaltą žiemą juo mėgautis wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 07 23, 09:31)
kur už padorią kainą galima rasti natūralią kempinę?  4u.gif

noriu ir į vonią, ir šiltų akmenų masažo  lotuliukas.gif


Yra Fresh line, žinau, kad ten neekologiška kosmetika, bet į kempinę gi negali negerovių pridėti lotuliukas.gif gal aš ir neteisi... kainos nepamenu, tik atsimenu, kad neišgąsdino ji manęs...
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 07 23, 10:29)
Kaip matau, baigiasi Alterros laikai, nes Droguose jau beveik nieko nebegalima rasti. Aš naudojau mėtines putas, keliskart pirkau. Norėčiau kokį muilą gal tada vietoje jų nusipirkti. Ką galėtumėte pasiūlyti tokio antispuoginio ir nuriebinančio kasdieniam veido prausimui?

Aš naudoju Druide muilą su chlorofilais ir eukaliptais probleminei odai, man jis tinka, nors rašo, kad riebiai odai, bet nimfalyje nuramino, kad ir mišriai tiks, tai ir nusipirkau. Aišku juo nusiprausus ir nieko nepurškiant ar netepant tikrai tempia odą, bet užtenka hidrolato, kad praeitų, tai manau, kad nestiprus tas sausinimas, patinka, kad pradėjus jį naudoti, spuogelius taip lyg nuramina ir nudžiovina good.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 07 23, 09:40)
Aš naudoju Druide muilą su chlorofilais ir eukaliptais probleminei odai, man jis tinka, nors rašo, kad riebiai odai, bet nimfalyje nuramino, kad ir mišriai tiks, tai ir nusipirkau. Aišku juo nusiprausus ir nieko nepurškiant ar netepant tikrai tempia odą, bet užtenka hidrolato, kad praeitų, tai manau, kad nestiprus tas sausinimas, patinka, kad pradėjus jį naudoti, spuogelius taip lyg nuramina ir nudžiovina good.gif


Pagal aprašymą atrodo kaip tik tai, ko ieškau. bigsmile.gif reikės pažiūrėti. Nimfalis tai čia Madoje yra, kaip suprantu?? ir gal galėtum parašyti, kokia kaina maždaug to muilo?? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 07 23, 10:44)
Pagal aprašymą atrodo kaip tik tai, ko ieškau.  bigsmile.gif reikės pažiūrėti. Nimfalis tai čia Madoje yra, kaip suprantu?? ir gal galėtum parašyti, kokia kaina maždaug to muilo??  4u.gif

Aš pirkau, kai buvo viskam 38% nuolaida, bet gal ir dabar yra kokios nuolaidos nes ten jos dažnai būna. Šiaip jo kaina 29Lt, bet manau man pusmečiui jo užteks nes labai skalsus, kartais ir kūną prausiuosi mirksiukas.gif Tik kvapas toks specifinis, aš jau pripratau tongue.gif

Pildyta:
Taip Nimfali Madoje randasi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 23 liepos 2009 - 10:03
QUOTE(ernesin @ 2009 07 23, 09:57)
Aš pirkau,  kai buvo viskam 38% nuolaida, bet gal ir dabar yra kokios nuolaidos nes ten jos dažnai būna. Šiaip jo kaina 29Lt, bet manau man pusmečiui jo užteks nes labai skalsus, kartais ir kūną prausiuosi mirksiukas.gif Tik kvapas toks specifinis, aš jau pripratau tongue.gif


Ačiū 4u.gif muilai ilgai naugojasi, tai tikrai, kad apsimoka smile.gif
Atsakyti
ziurineju ta BIOLINIJA puslapi. firma isikurus Klp, bet prekiauja tik internetu.:? kazi, o nuejus pas juos nusipirkt butu galima? g.gif o tai as nenoriu uz siuntima 10litu moket,jei man tik sampuno reikia biggrin.gif (iki 150lt- klp siuntimas 10litu, perkant uz daugiau nei 150litu Klaipedoje pristato nemokamai. i kitus miestus nuo svorio priklauso kaina.)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sultry: 23 liepos 2009 - 10:49
sos! ant lupos keliasi herpesas, nuo ryto tepu arbatmedziu, bet pusleles tik dideja, gal zinot kas gali padeti?
Atsakyti