Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

Sveikos,
grįžau į jūsų gretas, mano mazgis jau serga, tai tupim namie Kaip išsigandau naktį, galvojau, kad dūsta taip užkimęs dar nebuvo, sloga didžiausia, loja baisiai, žodžiu, gavom antibus, tupim namie
Girdau ir aš mazgiui dabar arbatą, bet kaži ar arbata prieš virusą pakovos labai

Namie čia kaip šilčiau, gal kad saulutė lauke ech, kad ji dar ilgiau pasilaikytų, nes jau nuo to lietaus tai bloga.

Tupiu namie, tai proga virbalus pačiupt į rankas, reik pabaigt mocheriuką savo, jau kaip ir laikas dėt ant kaklo jį būtų, o vis dar stovėjo užmestas kampe.

QUOTE(kruopa perline @ 2009 10 06, 12:08)
bet kaip smalsu visoms, bet gi cia ne ta temute lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

ta, ta, plepam apie viksą čia mes bigsmile.gif

QUOTE(joolita @ 2009 10 06, 12:13)
suslogavo miglute, tupim namuciuose 4u.gif

va baliončikas 4u.gif sveikit

QUOTE(Medute28 @ 2009 10 06, 13:07)

Kaip tuos refleksus panaikinti..ar kol vaikas kažko nedarys, tol ir refleksai bus  unsure.gif

kaži ar galima, naikina juos jaučiu tik laikas, ir vėl reikia laukt unsure.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Ramunka

Ir pas mus šiandien labai graži dienelė. thumbup.gif Ech kaip daros neįdomu pagalvojus apie prieš akis ateinančius tikrą rudenį ir žiemą.... Jetus kaip nenoriuuuuuuuuuuuuuuuuuu. doh.gif cray.gif Rengtis dvigubai, megztinius storiausius, striukes, paltus. Tikrą kankynė.

kruopa perline
Aiškutis. biggrin.gif lotuliukas.gif Na o temukė čia neįgaliukų mamyčių plepaliukai, o plepėt juk apie viska galima, Mindaugsėlis dabar irgi turi sasają su neįgaliukais , galima ir apie jį pakalbėt taigi viskas kaip ir į temą. Va kokia teoriją išvedžiau. lotuliukas.gif

GREK,

Sveikatytės Rokučiui  4u.gif Dieve kad tik koks bronchitas neprikibtu. Sveikit greičiau.  4u.gif Aš irgi dar truputi nesveikuojų. Rytais atčiaudau dar kaip už tėvyne, įsidienojus tik lyg nieko. Taip bijojau kad po vakarykščio vaidinimo nuogybių neatkrisčiau, bet lyg nieko blogiau, tfu tfu.

Medute28

Niu taip, jei pas Andreja per žemas raumenų tonusas tai tikrai netinka mano baclofenai. Man jis labai gerai nes reikia mažinti tonusą, aukštas pas mane. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernestytaaa: 06 spalio 2009 - 16:19
Ernesta, ir vėl nuoga lakstai????? blink.gif g.gif oi reikia tau gero diržžžžžžžžžžžžo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2009 10 06, 16:21)
Ernesta, ir vėl nuoga lakstai????? blink.gif  g.gif  oi reikia tau gero diržžžžžžžžžžžžo biggrin.gif


Na Medute28, kas čia dabar? doh.gif Pusnuogė tai gal ir mėgstu lakstyt, nu bet kad nuoga tai tokių pomegių tikrai neturiu. tongue.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Rimčiau, tai čia dėl vakar dienytės taip klausi? rolleyes.gif Vakar tai teko būt tikrai pusnuogėi, bet vardan darbo. Mūsų spektaklio, kur vakar vaidinom svečiams iš Danijos, apranga tokia. Šilta ar šalta tenka per pasirodymus taip rengtis, vien palaikiais bulvių maišais. Kaip sakant, menas yra menas, reikalauja aukų. biggrin.gif

A dabar pati pamačiau kad ankstesnėj žinutėj parašiau kad bijojau atkrist po vakarykščių nuogybių. hihihi.gif Nuogybių, juo... lotuliukas.gif Reikėjo rašyt pusnuogybių. doh.gif lotuliukas.gif Ačiū dievui mūsų vadovas visokių dalykėlių primasto bet visai nuogų į scena kolkas nevaro. karsta.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernestytaaa: 06 spalio 2009 - 17:46
Nu padedu damušt temukę biggrin.gif

Ačiū už linkėjimus pasveikti, lyg ir nieko jau, geriau, išsimiegojo vaikas 4 val. pietų miego doh.gif kaži ką veiksim naktį?
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Ateinu padet tema damust biggrin.gif

Sergantiems po balioneli 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
labas rytas.
jau mums is darzelio skambino,klause kur migle pradingo. sakau sloguoja. jie man sako, jau sildymas ijungtas.
tai sakau,kai pasveiks,tada ir atvyksime.
beje,gal kas zino,kad kas koki butuka nuomoja?
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2009 10 07, 11:00)
 
jie man sako, jau sildymas ijungtas.

beje,gal kas zino,kad kas koki butuka nuomoja?


Eik tu sau kaip jums faina bigsmile.gif musu kaime cia nieks neskuba dar mad.gif

Tai vistik nusprendei skirtis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2009 10 07, 11:02)
Eik tu sau kaip jums faina  bigsmile.gif musu kaime cia nieks neskuba dar  mad.gif

Tai vistik nusprendei skirtis  cool.gif

jo faina, va sloga isgydom ir i darza lrkiam smile.gif
ne nesiskiriu, bet mes norim issikraustyti. labai sunku man nesioti migle i trecia auksta. tai ieskau,kad butu liftas arba pirmas aukstas.
nebepanesu damutes savo. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2009 10 07, 11:14)
ne nesiskiriu, bet mes norim issikraustyti. labai sunku man nesioti migle i trecia auksta. tai ieskau,kad butu liftas arba pirmas aukstas.
nebepanesu damutes savo.  unsure.gif


O as jau galvojau i kita puse biggrin.gif cool.gif suprantu sitas tai taip drinks_cheers.gif didele nuoma Vilniuj dabar?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti