Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

Labas rytelis prie kavos puodelio 4u.gif na ir nesiseka mums siemet su kompais doh.gif vakar tik ilindau i Sm prisizymejau ir pradejo leisti keistus garsus, sustingo, MB sako motoriukas sugedo, net biski tiks degesio kvapas buvo doh.gif
Teks trumpai atsakyti, o tai darbe bijau, ilgai SM sedeti blush2.gif
Aciu Aciu visoms uz patarimus del masazu 4u.gif man dabar daug ramiau, reiskia ji teisingai daro, aisku butinai tesime thumbup.gif na po sestadienio naktele tai buvo kosmariska, visa nakti blaskesi ir verksleno, net musu lovoje doh.gif bet sianakt jau geriau, blaskesi,bet nebeverke. Mes pasakem kaip buvo, tai masaziste net apsidziauge, kad jis taip suregavo, sako reiskia veikia. Gal vakar ji svelnesne buvo g.gif Na as taip gerai jauciuosi, ir MB jauciu taip pat, vakar pries miega ilgai kalbejomes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2009 10 05, 11:03)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif nu tu duodi  thumbup.gif
Rase kad TOMAS  mirksiukas.gif

na reiskiasi turi vyresni broli MINDAUGA lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2009 10 05, 09:58)
Turi toki? bandei?nera pas mus labai didele ta dregme,jauciasi tik ant rubu ryte po nakties kai rektis reikia cool.gif ir tik tada kai lyja lauke  doh.gif

Lai lazdavoja nekreipk demesio  irnesakyk.gif tai pagal ji kaip tu turi vaiksciot,gal su skarele  biggrin.gif

ne neturiu, bet maciau reklamavo labai ji.
palikau migle darzeli. o jau kaip ten salta. brrrrrr.
tikriausiai reikes su zieminiais batais ir kombinzonu ja ten palikt rytoj unsure.gif labai jau salta.
Atsakyti
QUOTE(linele.m @ 2009 10 05, 11:09)
Aciu Aciu visoms uz patarimus del masazu 4u.gif man dabar daug ramiau, reiskia ji teisingai daro, aisku butinai tesime thumbup.gif na po sestadienio naktele tai buvo kosmariska, visa nakti blaskesi ir verksleno, net musu lovoje  doh.gif bet sianakt jau geriau, blaskesi,bet nebeverke. Mes pasakem kaip buvo, tai masaziste net apsidziauge, kad jis taip suregavo, sako reiskia veikia. Gal vakar ji svelnesne buvo g.gif Na as taip gerai jauciuosi, ir MB jauciu taip pat, vakar pries miega ilgai kalbejomes  wub.gif


Ir dar pilnatis prasidejo doh.gif sekmes jums tolimesniuose masazu uzsiemimuose 4u.gif

QUOTE(kruopa perline @ 2009 10 05, 11:54)
na reiskiasi turi vyresni broli MINDAUGA lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ernesta kap te yr turi jis broli ar neturi? lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(joolita @ 2009 10 05, 12:12)
ne neturiu, bet maciau reklamavo labai ji.
palikau migle darzeli.  o jau kaip ten salta.  brrrrrr.
tikriausiai reikes su zieminiais batais ir kombinzonu ja ten palikt rytoj  unsure.gif  labai jau salta.


As skaiciau apie ji nekokius atsiliepimus unsure.gif rase reklama ir tiek,nezinau kaip ten yr istikruju g.gif

Aha pas Zygi klasej irgi salat labai,as jam liemene dedu ir apkutoju kopusto principu lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2009 10 05, 12:15)
Ir dar pilnatis prasidejo  doh.gif sekmes jums tolimesniuose masazu uzsiemimuose  4u.gif
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Ernesta kap te yr turi jis broli ar neturi?  lotuliukas.gif
Papildyta:
As skaiciau apie ji nekokius atsiliepimus  unsure.gif rase reklama ir tiek,nezinau kaip ten yr istikruju  g.gif

Aha pas Zygi klasej irgi salat labai,as jam liemene dedu ir apkutoju kopusto principu  lotuliukas.gif  doh.gif

va kad pilnatis,tai negerai unsure.gif migle tadaprastai miega,huliai pas ja naktik buna. tai va jau antra naktis ji man duodas.
o kur tu skaitei apie juos? gal ir man cia jo nepirkti g.gif
Atsakyti
Na na Jolituk, skaistybės diržo tai nereik biggrin.gif Puikiai jį pavaduoja mano nagai ir kumščiai prieš visus mano lovelasus. aggressive.gif hihihi.gif Kaip pagalvoju, tai dieve kas bus kai vėl susirasiu rimtą vaikinuką. Norės jau teisėtai apkabint pabučiuot, kaip kirsiu per kuprą iš įpratimo. Jau refleksas nuo visų centro draugelių toks išsivystes. doh.gif doh.gif
Aš irgi šiandien gerai pašalau centre, brrr, kad tik neatkrisčiau. doh.gif Šiaip nešalta pas mus, bet reikėjo per vaidinimą svečiams dėtis bulvių maišus ant nuogo kūno tai pastiro biški kauleliai
Perline kruopą, jei klausiat apie vairuotoją, tai teip, Mindaugas. smile.gif Pažystat jį? bigsmile.gif
Ramunka, o kaip Žygučiui sekas naujojoje klasėje? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2009 10 05, 12:48)
o kur tu skaitei apie juos? gal ir man cia jo nepirkti g.gif


Straipsni skaiciau anksciau cool.gif gal dabar jie geresni,nezinau zinok g.gif neturejus tokiu dalyku gyvenime tai ir negaliu ka pasakyt,tik sakau ka skaiciau blush2.gif reik pagooglint pasiskaityt dabar atsiliepimus smile.gif

QUOTE(Ernestytaaa @ 2009 10 05, 16:00)
jei klausiat apie vairuotoją, tai teip, Mindaugas.  smile.gif Pažystat jį?  bigsmile.gif
Ramunka, o kaip Žygučiui sekas naujojoje klasėje? 


Ne apie vairuotoja klause Ernestuk biggrin.gif tuoj susibalamutinsim cia lotuliukas.gif

Visai gerai rolleyes.gif patenkintas eina kas ryta i mokykla,grystam iskarto seda namu darbus ruost bigsmile.gif mokytoja sake stengiasi labai,nu ziuresim kaip ten bus toliau kol kas viskas gerai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2009 10 05, 15:41)

Ne apie vairuotoja klause Ernestuk  biggrin.gif tuoj susibalamutinsim cia  lotuliukas.gif

Visai gerai  rolleyes.gif patenkintas eina kas ryta i mokykla,grystam iskarto seda namu darbus ruost  bigsmile.gif mokytoja sake stengiasi labai,nu ziuresim kaip ten bus toliau kol kas viskas gerai  rolleyes.gif


A, nu ir aš galvojau apie kurį čia vaikinuką klausia perline kruopa, bet klausimas buvo po citatos kur nuotrauką su vairuotoju, tai pamaniau kad apie jį. Nors kad jis butų vaikinas tai nepasakyčiau. biggrin.gif Vyruks jau geras ten. biggrin.gif
Na perline kruopa, kai užsuksit atbalamutinkit mus apie kurį čia klausėt. mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Tai šaunuoliukas Žygutis. thumbup.gif Smagu kad viskas gerai sekas, ir taip stengias. Tikėkimes taip ir toliau bus. mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2009 10 05, 17:00)
Perline kruopą, jei klausiat apie vairuotoją, tai teip, Mindaugas.  smile.gif Pažystat jį?  bigsmile.gif

taip si vyruka pazystu smile.gif , bet galvojau kad gal apsirinku, net negaliu pasakyti ,kad ji pazystu, nes tai buvo labai senai, kai buvau jauna ir grazi lotuliukas.gif jei kankins smalsutis papasakosiu mirksiukas.gif
QUOTE(Ramunka:) @ 2009 10 05, 17:41)
Ne apie vairuotoja klause Ernestuk  biggrin.gif tuoj susibalamutinsim cia  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Ernestytaaa @ 2009 10 05, 18:05)
A, nu ir aš galvojau apie kurį čia vaikinuką klausia perline kruopa, bet klausimas buvo po citatos kur nuotrauką su vairuotoju, tai pamaniau kad apie jį. Nors kad jis butų vaikinas tai nepasakyčiau.  biggrin.gif Vyruks jau geras ten.  biggrin.gif
Na perline kruopa, kai užsuksit atbalamutinkit mus apie kurį čia klausėt.  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif

tu gi pas mus saunuole protinguole, kaip ir mes cia visos, bet mes jau tik grazios, o tu dar vis ir jauna mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kruopa perline @ 2009 10 05, 17:43)
taip si vyruka pazystu smile.gif , bet galvojau kad gal apsirinku, net negaliu pasakyti ,kad ji pazystu, nes tai buvo labai senai, kai buvau jauna ir grazi lotuliukas.gif jei kankins smalsutis papasakosiu mirksiukas.gif



Na na, labai smalsutis užkankino. smile.gif Gal šis kauno lovelasas buvo jūsų simpatukas kažkada? rolleyes.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2009 10 05, 20:08)
Na na, labai  smalsutis užkankino.  smile.gif Gal šis kauno lovelasas buvo jūsų simpatukas kažkada?  rolleyes.gif  bigsmile.gif


O tuoj isiaiskes Perlines kruopos jaunystes kadrai bigsmile.gif biggrin.gif biggrin.gif Perline pasakok jau ir man idomu pasidare lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunka:): 05 spalio 2009 - 20:22
QUOTE(Ramunka:) @ 2009 10 05, 20:21)
O tuoj isiaiskes Perlines kruopos jaunystes kadrai  bigsmile.gif  biggrin.gif  biggrin.gif Perline pasakok jau ir man idomu pasidare  lotuliukas.gif


Aham. bigsmile.gif Ir man labai įdomu kas ten buvo su šiuo padūkeliu senais gerais laikais. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernestytaaa: 05 spalio 2009 - 21:01