Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių namučiai XIX, Dalijamės toliau

QUOTE(inevas @ 2009 10 28, 15:54)
o man suknelės rinkimasis vienas malonumas, nors buna kai jau išsirenku ir palieku užstata tada jau jos nebenoriu ir pan. doh.gif
o čia kelios foto kaip atrodžiau per savo jubilieju ir per kelias vestuves
http://public.fotki....asV/jubiliejus/



thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nuotraukos wub.gif
Atsakyti
joretele,aciu uz atsakyma,labai dekoju didelis ,didelis............. ax.gif ax.gif ax.gif 4u.gif 4u.gif Brangiosios svociutes,kas atydarys naujus namucius jusu ir musu toliasniam bendravimui? schmoll.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(erjota @ 2009 10 28, 16:57)
joretele,aciu uz atsakyma,labai dekoju didelis ,didelis............. ax.gif  ax.gif  ax.gif  4u.gif  4u.gif  Brangiosios svociutes,kas atydarys naujus namucius jusu ir musu toliasniam bendravimui? schmoll.gif  mirksiukas.gif

nes greitai mus jau uzdarys.... g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Skinte @ 2009 10 28, 11:07)
Nėra už ką smile.gif Šiaip tik nepamiršk gandrui laiško spausdinti ant kuo plonesnio popieriaus. Nes kartais ant normalaus išspausdinus nekyla į viršų...

Mes po pirmojo debiuto 08 22 gavom pakvietimą antram piršliavimui. Ir nors laiko dar labai daug 2010 08, jau pradėjau skaitinėt kas man tiktų.. smile.gif Nebesupratau kokia ta gyvenimo kelio juosta, kur stalą išsipirkt reikia? Skaičiau ir kažkaip neradau  ax.gif

4u.gif sveikinam su geru startu, na ruostis reikia, nes nesinori to pacio daryti,o laikas bega nepastebimai.
Papildyta:
QUOTE(joreta @ 2009 10 28, 13:55)
o vištą jaunąjai irgi, kad turėtų vyrui, ką patiekt vakarienei, bet ta balabuškė, jau po jaunųjų palydų miegot buvo ir tiko  mirksiukas.gif

thumbup.gif nu kaip patiko mintys si, o vista gyva buvo?
Papildyta:
QUOTE(Lietuvaitee @ 2009 10 28, 16:41)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  nuotraukos  wub.gif

pritariu, labai jau superine thumbup.gif , man plaukai kaip susukuoti dar labai patiko
Atsakyti
Brangūs JAUNAVEDŽIAI!
Sveikiname atvykus į uostą „Šeimyninis gyvenimas“!
Kartu perspėjame, kad žvejyba svetimuose vandenyse vertinama kaip brakonieriavimas ir yra smerktina.

Pagarbiai,
Lietuvos Respublikos jūrų ministerija
2005 m. balandžio 22 d.

Gerbiamas XXX,
Iš visos širdies sveikiname pagavus šaunų laimikį!
Primename, kad medžioklės sezonas pasibaigė.

Medžiotojų draugija
2005 m. balandžio 22 d.

Mielieji,
Sveikiname pagaliau sulaukus medaus mėnesio!

Bitininkų draugija
2005 m. balandžio 22 d.

Tikime, pasitikime, laukiame. Gimdymo namai.
2005 m. balandžio 22 d.

Laurinavičiams: rezervuojame tris vietas. Vaikų darželis „Saulutė“
2005 m. balandžio 22 d.

Mano mylimasis,
Sveikinu Tave su vedybomis! Visa širdimi linkiu tau stipriai mylėti savo žmonelę, kaip mylėjai mane. Ją saugoti ir gerbti, kaip kažkada mane. Būk jai ištikimas, kaip iki jos buvai ištikimas man.
Gyvenk ramiai, neliūdėk ir nesigailėk manęs...

Tavo viengungiškos dienos!
2005 m. balandžio 22 d.


Atsakyti
Neskubėkim kurti naujų namų smile.gif Šitų dar nepriplepėjom wink.gif O šiaip galiu ir aš sukurti, man nesunku smile.gif
Atsakyti
Prasau patarkit neismanau ka daryti kokiais batais man eiti doh.gif lapkricio 14 gali ir sniego buti ar laukui detis ilgus, o vakare persiauti??? kazin neatrodys baisiai ilgi batai prie sukneles g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2009 10 29, 09:38)
Prasau patarkit neismanau ka daryti kokiais batais man eiti  doh.gif  lapkricio 14 gali ir sniego buti ar laukui detis ilgus, o vakare persiauti??? kazin neatrodys baisiai ilgi batai prie sukneles  g.gif  doh.gif



as tai su bateliais esiu 4u.gif suknele vasarines medziagos, tad joi kiti bateliai netiks smile.gif
Atsakyti
Priklauso nuo sukneles ir nuo batu smile.gif Bet šiaip aš ir sausio mėnesį esu ėjus į vestuves su bateliais biggrin.gif Paslidinėjau truputį, bet pabrolį gerą turėjau, tai sulaikydavo kad nenučiuožčiau į pakalnę biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skinte: 29 spalio 2009 - 10:25
QUOTE(Grantee @ 2009 10 29, 10:56)
as tai su bateliais esiu  4u.gif  suknele vasarines medziagos, tad joi kiti bateliai netiks smile.gif



QUOTE(Skinte @ 2009 10 29, 11:24)
Priklauso nuo sukneles ir nuo batu smile.gif Bet šiaip aš ir sausio mėnesį esu ėjus į vestuves su bateliais biggrin.gif Paslidinėjau truputį, bet pabrolį gerą turėjau, tai sulaikydavo kad nenučiuožčiau į pakalnę biggrin.gif



Na as dar sukneles neissirinkau, bet manau kad ji aisku, kad bus plonyte, as irgi kazkaip apie batelius galvoju.... bet kaip cia nesusalti g.gif dar maitinu MP nenoreciau susirgti ir maziuka uzkresti doh.gif
Atsakyti
na mano nuomone tokia,kad juk lauke valandos nestovesit, is masinos i patalpa nueiti ir viskas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Skinte @ 2009 10 28, 21:25)
Neskubėkim kurti naujų namų smile.gif Šitų dar nepriplepėjom wink.gif O šiaip galiu ir aš sukurti, man nesunku smile.gif

Sveikute,na jau kaip jau prisnekesim,tai jei gali sukurk,nes as kaip sukuriau naujoke budama,tai nieko nesupratau,nei ka cia daryti reikia,nei kaip,labai dar karta visu atsiprasau mergaiciu uz neatsakingume,daugiau taip nedarysiu,nelysiu ten kur nesuprantu doh.gif doh.gif ..........tikiuosi,dar susimatysim ne karta.......... unsure.gif unsure.gif verysad.gif unsure.gif
Atsakyti
O kalbančių kiek mažai ax.gif Na, o kad būtų į temą parodysiu kokį šeimos pirmąjį statinį pastatė jaunieji mūsų wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skinte: 29 spalio 2009 - 14:40