Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių namučiai XIX, Dalijamės toliau

Sveikutės,
džiaugiuosi už jus, kad viskas pavyko thumbup.gif , daba laukiam pasakojimo. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labuka sociutes 4u.gif tai mes su MB einam pirsliauti lapkricio 14 d i mano seses vestuves blush2.gif laiko tiek nedaug doh.gif o cia mums bus pirmas kartas, todel klausiu jusu labai daug turbut blush2.gif pas mane leliukas mazas neturiudaug laiko tam, bet tikiuos kazkaip suspesiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(inevas @ 2009 10 26, 09:07)
Sveikutės,
džiaugiuosi už jus, kad viskas pavyko thumbup.gif , daba laukiam pasakojimo. mirksiukas.gif

Prisidedu prie sveikinimu, super visos thumbup.gif svociutes.
O ,kad nauju svociuciu atsiranda tai ir labai gerai, musu temuke dar ilgai gyvuos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inevas @ 2009 10 26, 09:07)

Norejau taves paklaus, pastebejau ,kad numetei nemazai kg, o kaip cia tau pavyko g.gif
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2009 10 26, 21:57)
QUOTE(inevas @ 2009 10 26, 09:07)

Norejau taves paklaus, pastebejau ,kad numetei nemazai kg, o kaip cia tau pavyko g.gif

sveikutės,
na numečiau bet dar daug liko doh.gif . Viskas susidėjo i viena vieta, nervai, darbas, vaistai, taipir nukrito blush2.gif . Dabar padėsiu savo versliuka tai nuo itampos, nervu gal dar kiek numesiu ax.gif lotuliukas.gif . Su visais piaugdavau po 30kg. doh.gif
Atsakyti
skaitinejau tema ir vistiek noriu patarimo smile.gif uz menesio busiu liudininke,pora tik susiraso, svente bus tik tarp artimiausiu zmoniu (apie 10). vestuves nori iskelti vasara, o dabar tik susirasyti. taigi ka sugalvojus grazaus? nesinori tik pasveikint ir sest prie stalo g.gif bet jau kadangi kompanija tokia,kuri tikrai nezais,nesnekes zodziu ar patarimu, nezinau kaip praskaidrinti ta oficialu sedejima prie stalo schmoll.gif su dovanom vel.. dabar dovanoti ir po to vasara? g.gif ar dabar tiesiog kazka tradiciskai padovanot ir tiek ? doh.gif
Atsakyti
O gal galit padeti ir papasakoti placiau apie ta laiska gandrui ir kas turi buti per atsakymas? ir kas ten per zaidimas klausimu atsakymu? gal kuri nors turit? blush2.gif aciu is anksto blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Grantee @ 2009 10 27, 17:14)
skaitinejau tema ir vistiek noriu patarimo smile.gif uz menesio busiu liudininke,pora tik susiraso, svente bus tik tarp artimiausiu zmoniu (apie 10). vestuves nori iskelti vasara, o dabar tik susirasyti. taigi ka sugalvojus grazaus?  nesinori tik pasveikint ir sest prie stalo  g.gif  bet jau kadangi kompanija tokia,kuri tikrai nezais,nesnekes zodziu ar patarimu, nezinau kaip praskaidrinti ta oficialu sedejima prie stalo  schmoll.gif  su dovanom vel.. dabar dovanoti ir po to vasara?  g.gif  ar dabar tiesiog kazka tradiciskai padovanot ir tiek ?  doh.gif


Mums su MB greitu laiku irgi teks dalyvauti tokiose vestuvėse, mano sesutės wub.gif Būsim liudininkai ir baliukas toks simbolinis. Tai aš, sugalvojau pagyvinti viską dovanodama medaus stiklainuką, bus medaus mėnesiui. Žinoma gražius žodžius pasakysiu ir papuošiu jį. Taip pat jaunikio brolis įteiks kepalą juodos duonos ir prie medaus, kad ir sotus gyvenimas būtų. Dar šiaip galvoju įteikti diplonus abiems, kad išklausė priešsantuokinius kursus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2009 10 27, 16:23)
O gal galit padeti ir papasakoti placiau apie ta laiska gandrui ir kas turi buti per atsakymas? ir kas ten per zaidimas klausimu atsakymu? gal kuri nors turit?  blush2.gif  aciu is anksto  blush2.gif

klausimai atsakymai, tai 2 rūšių lapukai: vienuose klausimai: ar jums patinka blondinės ir t.t., kituose atsalymai: be abejo, aš apie tai svajoju ir pan. Sandra buvo į forumą įkėlus jau paruoštus mirksiukas.gif

Dabar apie praėjusias vestuves.
Klaidos: limuzine važiavo, vos 8 (su jaunavedžiais), nors ruošiaus 17-20 žmonių turėt, taigi kažkaip buvo daug tokių tuščių tarpų. Nes kai kuriuos dalykus reikia daryt su daugiau žmonių. Žodžių, toj vietoj esu nepatenkinta savimi.
Labiausiai pavyko: klausimų-atsakymų žaidimai limuzine ir jaunavedžių pirmas šeimyninis apsipirkimas parduotuvėj (buvo visiems smagu, į maišiukus buvau smulkiais įmetus 8,69 4u.gif )
pritiko ir mergautinės pavardės sudeginimas lauže, bei klumpelių rakinimas.
Labai ačiū svočiai čia forume pasiūliusiai stalo išsipirkimą su gyvenimo juosta thumbup.gif Visi buvo apakę ir be žado nuėjo ta juosta lotuliukas.gif lotuliukas.gif mums stalą užleisdami.
Židinį degėme nuo visų svečių žvakučių prieš sėsdami pris stalo pirmą kartą thumbup.gif
Svečių pažadai taip par praėjo puikiai (tik aš dariau su gulbe, ne su tortu)
Puikiai prieš 12 pavyko šeimos recepto iš arbatų kūrimo veiksmas prie lauko židinio, nes dėl oro negalėjom leisti dangaus žibintų. Dar galiu pridurti, kad būna skardinėse tokių skystų malkų (puikiai dega apie 1 val ir nebijo lietaus)
jaunuosius miego lydėjau su natų paklode, taip pat thumbup.gif
o paskui šokiai pokiai ir persirengėlė (aš blush2.gif ) kuri atnešė visokias jumoristines telegramas, kvietimą netikrą į SPa centrą ir paliko jauniesiems dovanų 2 kiaušinius ir vištą mirksiukas.gif
Tiek svarbiausių dalykų
Atsakyti
Prasau padekite del laiško gandrui ir atsakymo blush2.gif na niekur nerandu blush2.gif
Atsakyti
Bandau prisegti laišką gandrui 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2009 10 27, 20:11)
Prasau padekite del laiško gandrui ir atsakymo  blush2.gif  na niekur nerandu  blush2.gif

kadangi pas mūsų jaunuosius gandras seniai jau buvo, šito aš nedariau, bet kiek skaičiau, tai supratau, jog gamtoj išsiunčia tą laišką, o paskui per balių gauna atsakymą tipo 4u.gif
Atsakyti