Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie mokestį už darželį

Sveikos, as viena auginu dvi panas. Teti jos turi tik popieini (pritesti alimentai).
Ar aš gausiu nuolaidą vaikų darželyje?


49
Atsakyti
QUOTE(vienpaneles @ 2009 08 29, 16:49)
Sveikos, as viena auginu dvi panas. Teti jos turi tik popieini (pritesti alimentai).
Ar aš gausiu nuolaidą vaikų darželyje?

Priklauso nuo miesto. Kadangi miesto nenurodote, tai esu įsitkinęs, jog negausite jokių nuolaidų.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 08 29, 17:10)
Priklauso nuo miesto. Kadangi miesto nenurodote, tai esu įsitkinęs, jog negausite jokių nuolaidų.

kaip tai negaus jokiŲ nuolaidų darželį....???? Vienišų mamų vaikams dabar eina pirmumo teisė papulti į darželį mirksiukas.gif puse kainos už darželį,bet būtini tam tikri dokumentai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Zydrulyte @ 2009 08 30, 10:09)
kaip tai negaus jokiŲ nuolaidų darželį....???? Vienišų mamų vaikams dabar eina pirmumo teisė papulti į darželį  mirksiukas.gif  puse kainos už darželį,bet būtini tam tikri dokumentai  rolleyes.gif

O kokie tie "tam tikri domukentai"?

QUOTE(Medinis @ 2009 08 30, 10:23)
Tie, kurie nenurodo savo gyvenamosios vietos ir ko nors klausdami jos nepatikslina gyvena tik viename mieste.

Ir kuriame gi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vienpaneles @ 2009 08 29, 16:49)
Sveikos, as viena auginu dvi panas. Teti jos turi tik popieini (pritesti alimentai).
Ar aš gausiu nuolaidą vaikų darželyje?


Žiūrint, kokiame mieste gyvent, nes kiekvienoj savivaldybėj skirtingi reikalavimai. Pvz. Vilniuje:

9. Mokestis už vaiko maitinimą ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse tėvų prašymu mažinamas 50 procentų Vilniaus miesto savivaldybės tarybos sprendimu nustatytos vaiko dienos maitinimo normos už kiekvieną lankytą, nelankytą ir nepateisintą dieną, jeigu:
9.1. vaikas (vaikai) turi tik vieną iš tėvų (jeigu vienas iš vaiko tėvų yra miręs, nenurodytas vaiko gimimo liudijime, teismo pripažintas dingusiu be žinios ar nežinia kur esančiu, teismo pripažintas neveiksniu arba atlieka laisvės atėmimo bausmę pataisos įstaigose), pateikus tai patvirtinančius dokumentus;

Pagal Jūsų pateiktą informaciją, sostinėje jokių lengvatų negausit.
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2009 08 30, 14:39)
Žiūrint, kokiame mieste gyvent, nes kiekvienoj savivaldybėj skirtingi reikalavimai. Pvz. Vilniuje:

9. Mokestis už vaiko maitinimą ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse tėvų prašymu mažinamas 50 procentų Vilniaus miesto savivaldybės tarybos sprendimu nustatytos vaiko dienos maitinimo normos už kiekvieną lankytą, nelankytą ir nepateisintą dieną, jeigu:
            9.1. vaikas (vaikai) turi tik vieną iš tėvų (jeigu vienas iš vaiko tėvų yra miręs, nenurodytas vaiko gimimo liudijime, teismo pripažintas dingusiu be žinios ar nežinia kur esančiu, teismo pripažintas neveiksniu arba atlieka laisvės atėmimo bausmę pataisos įstaigose), pateikus tai patvirtinančius dokumentus;

Pagal Jūsų pateiktą informaciją, sostinėje jokių lengvatų negausit.


Kaip gaila,kad Vilniuje nuolaidu nėra. draugė Kaune, pateikė skyrybos dokumentus ir gavo nuolaida. O aš viena du vaikus auginu, aišku priteisti alimentai minimalus..bet tai ne reiskai, kad tėvas atsirado.
Atsakyti
QUOTE(vienpaneles @ 2009 08 30, 14:59)
O aš viena du vaikus auginu, aišku priteisti alimentai minimalus..bet tai ne reiskai, kad tėvas atsirado.

Ar jau priteistas išlaikymas?
Šiaip dėl to, kad viena auginate... Nejaugi vaikams darželyje daugiau priežiūros reikia, jei vaikus abu tėvai augina? Kodėl jie turėtų daugiau mokėti...
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 08 30, 18:19)
Ar jau priteistas išlaikymas?
Šiaip dėl to, kad viena auginate... Nejaugi vaikams darželyje daugiau priežiūros reikia, jei vaikus abu tėvai augina? Kodėl jie turėtų daugiau mokėti...

Todėl, kad kai abu tevai seima turi daugiau pajamu ir tuo paciu vyrai daznai daugiau uzdirba.
doh.gif
Atsakyti
Nu jo , Vilniuje vienisoms mamytems tikrai sunku , jei nurodytas tevas vaiko gimimo liudijime , tai nera jokiu nuolaidu , nei pirmenybes patekti i darzeli , nei kompensaciju ar lengvatu . Tevas is tiesu turi buti arba mires , kalinys , kad galetum irodyti , kad esi vienisa , o jeigu augini viena 2 vaikucius niekam nera idomu . Gimdyti reikia vaziuoti i Anglija ar kur kitur i uzsieni , kad galetum ramiai gyventi , o cia Lietuvoje bardakas , zodziu stiprybes vienisoms mamytems .
Atsakyti
Labai nustebau, kai sužinojau, jog viename iš Vilniaus darželiuose yra įvestas mokestis už vasaros metu vaiko nelankomas dienas. Suma nedidelė – 1 Lt už dieną, bet juk dažniausiai vasara visi turime atostogas ir grupes yra sujungiamos ir vaikeliui daug geriau tada pabūti kur nors pas močiutę ar su tėvais kur išvykt. O čia, lankai – moki, o jeigu nelankai, tai vistiek, nors ir ne daug, bet mokėk.
Kažin, ar taip yra visuose Vilniaus darželiuose?
O gal kas nors žino kokiais teisės aktais vadovaujantis buvo įvestas toks mokestis?
Atsakyti
sveikos 4u.gif užrašiau savo mažiuką į darželį vaikutį auginu viena, tėvas gimimo liudijime neįrašytas, bet direktorė sakė norint, kad mokėti pusę kainos turi būtinai būti teismo nutarimas įrodantis, kad vaiko tėvo nėra...bet man tas nesuprantama juk jei nėra įrašyto tai vadinasi tėvo nėra...ar ne taip? g.gif
bet mus nudžiugino tuo kad jei gauni soc. pašalpą darželis bus nemokamas biggrin.gif
Atsakyti
taip taip...
ir mes grįžom po vasaros - 100lt mokesti smile.gif
Mūsų direktorė sakė, kad taip yra visuose darželiuose, o šiti pinigėliai skiriami ugdymo priemonėms įsigyti.
Atsakyti