Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie mokestį už darželį

QUOTE(@KIMIRK@ @ 2011 05 29, 08:18)
sakykit mergaites,o kokiu dokumentu reikia tai lengvatai? mes daugiavaike seima,ir pajamu neuztenka po 525 lt zmogui.ar uztenka rasyti prasyma,ar reik dar seimos sudeties ar dar ko?

Prasymo,seimos sudeties pazymos ir pazymas apie pajamas.
Atsakyti
Sveikos, gal kas zinot, jei as esu dieninio skyraius studente, bet siuo metu esu akademinese atostogose nes auginu du vaikus ir ketinu vyresniji leist i darziuka, ar priklauso 50 proc. nuolaida?
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 05 29, 08:21)
Prasymo,seimos sudeties pazymos ir pazymas apie pajamas.



O kam ta pazyma apie pajamas, jei bet kokiu atveju prikaluso 50 proc uz darzeli, nes daugiavaike?
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2011 05 24, 13:24)
o kas gali pakomentuoti, ar yra kokios lengvatos jei vienas is tevu yra vaiko auginimo atostogose, o kitas neteko darbo  g.gif



QUOTE(Upokšnis @ 2011 05 24, 23:46)
Žiūrint, kokiam mieste. Lengvatos priklausytų, jei šeima būtų socialiai remtina arba pajamos neviršytų vyriausybės nustatytų ribų (berods 525 lt/žmogui).

Mes is Vilniaus, tai man buvo tokia pati situacija kaip MATUKEI, jokiu nuolaidu.
Nebent kreptis i savo seniunija jei pajamos mazos.
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2011 05 24, 21:46)
Žiūrint, kokiam mieste. Lengvatos priklausytų, jei šeima būtų socialiai remtina arba pajamos neviršytų vyriausybės nustatytų ribų (berods 525 lt/žmogui).

Aš šiek tiek pasitikslinimo norėčiau - o jei tik vaikas socialiai remtinas? Aš pagal mūsų keistus įstatymus nesu laikoma socialiai remtina, net tada, kai pajamos buvo =0 (na, čia tas atvejis, kad alimentai nepriteisti, tai mamai nemokama soc.pašalpa).
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 05 29, 09:21)
Prasymo,seimos sudeties pazymos ir pazymas apie pajamas.

susizinojau,pazymos is darbo nereik.reikia rasyti prasyma vietoje ir vaiku gimimo liudijimu kopijas (jie ten matys vaiku amziu).daugiau nieko.
Atsakyti
Sveikos, mergaites ax.gif gal kas zinote, ar esant normaliai seimai, t.y. mes susituoke, ir dirbant tik vienam is tevu uz minimuma - yra galimybe gauti kokia nuolaida darzeliui?
Atsakyti
QUOTE(kristinele86 @ 2011 06 22, 22:15)
Sveikos, mergaites ax.gif  gal kas zinote, ar esant normaliai seimai, t.y. mes susituoke, ir dirbant tik vienam is tevu uz minimuma - yra galimybe gauti kokia nuolaida darzeliui?

ziurint kur,nes yra nuolaida 50%,jeigu vienam seimos nariui neiseina 525 lt,bet tokia nuolaida taikoma ne visuose miestuose,pvz vilniuj tokios nuolaidos nera.
Atsakyti
nelankant vasara nereikia moketu uz ugdyma, siandien skambinausi i svietima ir klausiau pati smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 06 23, 13:50)
nelankant vasara nereikia moketu uz ugdyma, siandien skambinausi i svietima ir klausiau pati smile.gif

cia nuo miesto priklauso.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti