Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(femina @ 2009 09 23, 21:45)
sveikutes
katik baigiau,nieko ypatingo

schmoll.gif nesutinku. labai fainas tortukas ir graziai progai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2009 09 23, 19:57)
Prasau patarimo, liko 5 baltymai suplakiau su cukrum, bet noretusiu riebesnes mases, o galima gretineles sustandintos ipilti
Arba yra kitas varianta su pienu uzplikyti
Kuris variantas tinkamiausias?



g.gif ....kokį tu nori daryti krema ....nedašunta man nors tu ką .....nė vienas iš tavo norimų variantų netinkamas schmoll.gif ...iš tos masės tik morengai džiovinami ....nors gal kuri žino kokį ?..... g.gif

lotute blink.gif ...manau koks ten diedas prisijungė doh.gif .

femina ...kuklus , bet akiai laaaaaaaaaaaabai malonus tortukas thumbup.gif .



Atsakyti
Naitai, labai mielas tortas 4u.gif Suprantu tave, aš irgi su tais zigzagais vargau.

skristyn, fantastiški drugeliai thumbup.gif Lauksim tortuko bigsmile.gif

femina, labai žavus tortukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2009 09 23, 23:21)
skristyn, fantastiški drugeliai thumbup.gif Lauksim tortuko bigsmile.gif

Bijau kad galutiniam variante nesigautu s.... blush2.gif lotuliukas.gif
Tie drugeliai kazkur ant barbes bus, dar nesugalvoju, tai dabar paisaus sijona g.gif (ant popieriaus, torto dar nera)
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 09 23, 18:23)
naitukas thumbup.gif , niugi gražuma  bigsmile.gif  ir drugeliai thumb_yello.gif man atrodo rožytės ten labai tinka  wub.gif žodžiu, puikiai padirbėjai mergyt thumbup.gif

O ko ten neįžiūri Cipciuko fotkėj, skruzdėlyno tolumoj stovinčio user posted image

ačiū ačiū už gerą žodį. Drugeliai kaip pirmo kirpimo, tai visai gal nieko... bet jau skristyn drugeliai wub.gif



QUOTE(Pintikė @ 2009 09 23, 19:44)
naitai koks mielas siltas tortukas,o raituzus per antgaliuka darei ar is kepimo popieriaus dareisi tutele?
skristyn kokie grazus drugeliai thumbup.gif  dabar pavydziu baltai jums tu drugeliu ,ot durna as merga doh.gif tongue.gif

1 numerio antgaliuku. Iš pradžių dariau su 2-o numerio antgaliuku.. bet per storai liejo.. tada įsidėjau 1.

QUOTE(Migle79 @ 2009 09 24, 00:21)
Naitai, labai mielas tortas 4u.gif Suprantu tave, aš irgi su tais zigzagais vargau.

ačiū. Bet reikia kažkokią sistemą įkirsti. Šiaip tai bile kaip tie zigzagai nesidaro.. juos reikia raityt, kad nebūtų ištisinių lygių linijų. O man taip gavos..

QUOTE(skristyn @ 2009 09 24, 01:04)
Bijau kad galutiniam variante nesigautu s.... blush2.gif  lotuliukas.gif
Tie drugeliai kazkur ant barbes bus, dar nesugalvoju, tai dabar paisaus sijona  g.gif (ant popieriaus, torto dar nera)

tai gal mažučius dėk ant Barbės.. tas didelis machaonas tai kurgi tilps unsure.gif bet jis man pats gražiausias wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 09 23, 21:00)
Jetau, tikrai ne vien tau sis mano parasymas buvo... man asmeniskai, graziausi tortai, yra naminiskai puosti, nes man jie skaniausiai atrodo  thumbup.gif bet tiesiog kad nebutu bardakas tarp temu, tai paprasciau papuostus tortus dedame i kitas temas. Juk vistiek visos skaitom, ir matom kur jie bebutu ideti... nu tikrai nenorejau izeisti...  blush2.gif  verysad.gif nu nepyk...  verysad.gif  unsure.gif



as tikrai neisizeidziau smile.gif as kartais ir pasmastau, kad nereik cia det, bet kad man labai patinka sita tema biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 09 23, 23:10)

lotute  blink.gif ...manau koks ten diedas prisijungė  doh.gif .



hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 09 23, 16:47)



naitai labai grazus tortukas, drugeliai kaip pirma kart labai dailus gavosi rolleyes.gif grazu...........

skristyn, labai labai laukiu galutinio rezultato bigsmile.gif
Atsakyti
Naitai, skristyn labai grazus drgeliai ir as labai laukiu jau ju formeliu. Naitai ir visas tortas mielas.
femina grazus tortukas
Atsakyti
QUOTE(zuliaska @ 2009 09 24, 09:28)
as tikrai neisizeidziau smile.gif as kartais ir pasmastau, kad nereik cia det, bet kad man labai patinka sita tema biggrin.gif

drinks_cheers.gif man irgi labai patinka ši tema, ir aš kartais užsimirštu rolleyes.gif

šiaip tai būtų gerai, jeigu šitą temą bent kartą į tris keturias dienas pravalytų moderatorė. Kad išmestų visus "oi kaip gražu, ir aš noriu".. ir pan.. ir kad liktų tik esencija, kaip padaryti vieną ar kitą papuošimą.
Tačiau manau, kad vistiek yra būtina rašyti tuos "ach uch ir kaip gražu", nes tik per tai atšyla santykiai, palaikomas noras bendrauti ir dalintis patirtimi. O praėjus keletui dienų, t.y. atsiradus įspūdžio senaties terminui, būtų galima ištrinti tuos palaikančius, pagiriamuosius, paskatinančius dirbti toliau, postus.

QUOTE(neramuole @ 2009 09 24, 09:41)


QUOTE(Aguonėlė @ 2009 09 24, 10:23)

ai jau negirkit taip stipriai blush2.gif
labai lengva kitus "kritikuoti" (čia aš apie save hihihi.gif), o kai pati pabandžiau ir spalvas suderint, ir kad tortas vientisas papuošimo tema, faktūra gautųsi.. tai taip sakant.. trejetas su minusu...

visgi sudėtinga yra padaryti vienodai aukštą, nekreivą tortą. Gal kai dzibuojasi grietinėle ar beze, tai ne taip matosi, bet kai užsidengia lygia mase, ir dar jeigu balta, vienspalve, tai taip išlenda visi trūkumai doh.gif
kol dariau - atrodo lygus. Aptepiau, aplyginau.. lygus.. apdengiau mase - viskas, kreivas doh.gif
Atsakyti
femina, saunuole

naitai,
as su tavim pilnai sutinku del postu pratrinimo

************

Zinot, ziuriu dabar jau pinigu maisu neuztenka, reikia jau kaz ko rimciau lotuliukas.gif

Atnesu lobiu skrynia.
Viduje sokoladiniai biskvitai, vysnia rome, migdolai. Danga soko saldainiu mase. Pagrazinimai, kriauskles, perlai, popierius - pastilazas. Pinigeliai sokoladukai. Akmenukai padaryti is karameles. Tik labai uzrasas kreivas. Labai daug teksto, tai su teptuku baisiai rankos drebejo ir tie susukti krastai trukde rasyt

user posted image

user posted image

Vel nuo uzraso nuotraukos levos.
Atsakyti
o-lia-lia blink.gif
aseni,kaip tas rieves ant skrinios padarei g.gif
Atsakyti