Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Liusii @ 2009 09 23, 16:37)
nu merginos tai niekas neatsake apie torta Rafaelo ar jis skanus, lengvai pasidaro? kodel jus ji mazai kepat?


as kepiau siandien, tuoj eisim valgyt smile.gif
user posted image
cia toks labai kuklus puosimas, turejau grietineles ir pasidariau. dar dazu negavau, ryt jau turesiu, tai kita torta spalvotai padarysiu smile.gif
Atsakyti
Merginos, nenoriu but bjauri... bet jei kalbam apie tortus pacius, kaip rusi, ju skoni, tai einam i saldzius receptus... o dedam cia tortus tokius, apie kuriuos galetumem ka nors issamiai paaiskinti, turiu galvoj, kad kazkas sudetingiau papuosime yra.. nenoriu nieko izeist, visu tortai labai grazus, ispudingi, o svarbiausia su meile gaminti, bet jei tarkim tortukas naminiam vartojimui, papuosimas nera kazkuo ipatingas, tai einam gal i saldzius receptus... unsure.gif nu tikrai as cia geranoriskai... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 23 rugsėjo 2009 - 18:44

Skristyn ar nesuvargai išspausdama tuos drugelius? Lengvai išsispaudžia? Man šitie irgi gražesni nei iš Surbitono.

Mergaitės, kas norit drugelių, tai žinokit aš sau užsisakinėsiu šio bei to, tai jei labai reikia galiu ir jums užsakyt. Jei ką geriau rašykit į aud.dail@gmail.com
Atsakyti
Prasau patarimo, liko 5 baltymai suplakiau su cukrum, bet noretusiu riebesnes mases, o galima gretineles sustandintos ipilti
Arba yra kitas varianta su pienu uzplikyti
Kuris variantas tinkamiausias?
Atsakyti
smile.gif+2009 09 23, 19:47-->
QUOTE(spanguolia smile.gif @ 2009 09 23, 19:47)
Skristyn ar nesuvargai išspausdama tuos drugelius? Lengvai išsispaudžia? Man šitie irgi gražesni nei iš Surbitono.

Na spausti reikia po viena, siaip tai tikrai nesudetinga mirksiukas.gif Grozis viska atperka blush2.gif
Atsakyti
atsiprasau kad patersiau eteri su paprastu tortu smile.gif daugiau taip nedarysiu, kol netapsiu profesionale ir turesiu ka parodyt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(zuliaska @ 2009 09 23, 20:16)
atsiprasau kad patersiau eteri su paprastu tortu smile.gif daugiau taip nedarysiu, kol netapsiu profesionale ir turesiu ka parodyt wink.gif


nesusireiksminkim,ne vien tau skirtas komentaras kaip suprantu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Muske @ 2009 09 23, 09:13)
Lengvai pasidaro. Bet man ne ypatingai patiko. Skanu, bet... skanesniu man buvo  ax.gif bet skoniui gi draugu nera wink.gif
Sekanti kart jei daryciau, deciau kremo daugiau, nes man per daug bulkos buvo. Atrode kai sutepinejau - jo tikrai gana. Bet jis kazkur 'dingo' kai prapjovem hihihi.gif

As pries kelias dienas dariau RAFAELO tortuka.Ka galiu pasakyti,tai tikrai skanus ir lengvai pagaminamas.Aisku saldokas,bet prie kavytes kaip tik.Jau sulaukiau ir uzsakovu siam tortukui. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2009 09 23, 19:57)
Prasau patarimo, liko 5 baltymai suplakiau su cukrum, bet noretusiu riebesnes mases, o galima gretineles sustandintos ipilti
Arba yra kitas varianta su pienu uzplikyti
Kuris variantas tinkamiausias?

pasirodo as cia ne vietoj parasiau doh.gif
Va taip ir buna kai 10 langu atidarai blush2.gif
Sorry
Atsakyti
QUOTE(zuliaska @ 2009 09 23, 20:16)
atsiprasau kad patersiau eteri su paprastu tortu smile.gif daugiau taip nedarysiu, kol netapsiu profesionale ir turesiu ka parodyt wink.gif


Jetau, tikrai ne vien tau sis mano parasymas buvo... man asmeniskai, graziausi tortai, yra naminiskai puosti, nes man jie skaniausiai atrodo thumbup.gif bet tiesiog kad nebutu bardakas tarp temu, tai paprasciau papuostus tortus dedame i kitas temas. Juk vistiek visos skaitom, ir matom kur jie bebutu ideti... nu tikrai nenorejau izeisti... blush2.gif verysad.gif nu nepyk... verysad.gif unsure.gif
Atsakyti
sveikutes
katik baigiau,nieko ypatingo, tiesiog pirma karta sita mase dariau ir likau labai patenkinta ja thumbup.gif aciu toms kas padejo del sokoladines saldainiu mases 4u.gif
taigi medutis sokoladine saldainiu mase su margais marshmalovais ir baltu sokoladu. dekoracijos is tos pacios mases. ziedai zelatina su cukraus pudra 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 09 23, 19:44)
Merginos, nenoriu but bjauri... bet jei kalbam apie tortus pacius, kaip rusi, ju skoni, tai einam i saldzius receptus... o dedam cia tortus tokius, apie kuriuos galetumem ka nors issamiai paaiskinti, turiu galvoj, kad kazkas sudetingiau papuosime yra.. nenoriu nieko izeist, visu tortai labai grazus, ispudingi, o svarbiausia su meile gaminti, bet jei tarkim tortukas naminiam vartojimui, papuosimas nera kazkuo ipatingas, tai einam gal i saldzius receptus...  unsure.gif nu tikrai as cia geranoriskai...  blush2.gif

čia tvarkops nebus schmoll.gif kaip buvo bardakas taip ir bus cool.gif
Atsakyti