Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija

Klinikos ir chirurgai
Vilnius
Grožio terapijos ir chirurgijos klinika (D. Radzevičius) www.sugihara.lt 5000 - 10 000 lt
Valakupių plastinės chirurgijos klinika (K. Vitkus) www.vitkusclinic.lt 10 000 - 14 000 lt.
GK klinika www.gkklinika.lt
Baltijos - Amerikos klinika (R. Vaičiūnas) www.plastikoschirurgai.lt

Kaunas
Plastinės chirurgijos centras (S. Vikšraitis, T. Aštrauskas) www.plastinechirurgija.com 3000 - 7600 lt
Estetinės chirurgijos centras (V. Kaikaris, Norkai) www.plastinechirurgija.lt 2500 - 6500 lt
GP klinika (G. Papečkys) www.estetik.lt 1500 - 3500 lt

Klaipėda
Plastikos chirurgas V. Jankūnas www.plastikoschirurgai.lt

Senosios temos
5-oji tema
4-oji tema
3-oji tema

6-oji tema
7-oji tema





Papildyta:
O aš jau nebeišmanau, ką daryti su ta savo sloga. Pas Vitkų vis neprisiruošiu, bet ir nemanau, kad jis man kuo bepadės, jei op neišsprendė, o taip erzina tas nosies kimšimasis. Kartais net naktį sunku miegoti, kai kvėpuoti per nosį neina smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 28 rugsėjo 2009 - 23:12
Aciu uz naujus namucius 4u.gif
Gal tada su kitu chirurgu pasikonsultuok... nes jau per ilgai uzsitese, as kasdien jauciu, kad lengviau jau prekvepuoju, o tau nebeturetu taip but... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kita: 28 rugsėjo 2009 - 23:27
g.gif Honey, kazin kas cia galetu pagelbet...gal Vitkus ka ir patartu, gal cia koks letinis sinusitas ar koks velnias prie taves prikibes...
Flink, man dare uzdara korekcija, o dabar as savo nosimi patenkinta, nors viena snerve kiek auksciau uz kita, bet pradine mano nosies bukle buvo nelabai kokia, tad dabar tikrai geriau nei buvo. Ankstesniuose e-mailuose turetu buti prisegti failai su senaja nosimi, jeigu paspaustum 'atsisiusti prieda' turetu parodyti.
O tavo nosiukas irgi buvo su kuprele? Vitkus dar dare Gisellei - jai taip pat nuiminejo kuprele - labai graziai pavyko, tiesi, daili nugarele...
Atsakyti
sveiki 4u.gif , seniai seku tema sia, pati jau buvau konsultacijoje pas dr. Jankuna..nusprendziau po naujuju metu darytis operacija, taciau dabar susidomejau dr. Viksraicio darbais.. ar butu galima i Jusu buri prisijungti, kad galeciau nuotraukytes pamatytio bendrame paste? pati taip pat noreciau savo dabartine nosiuke patalpinti Jusu teismui.. 4u.gif Aciu uz supratinguma.
Atsakyti
Sveikos!
Labiausiai suzavejo Kita pokyciai.. Nu visai kitas zmogus thumbup.gif Labai grazu, labai tinka!! Nors ir pries tai nebuvo labai baisiai kazkaip smile.gif
Archidejos nosyte labai daili smile.gif
BoruzheMamuzhe, man ir dabar grazi tavo nosis mirksiukas.gif

As irgi idejau savo sedevra, kuri reikia tobulinti biggrin.gif Labai uzsidegiau dabar nueiti nors i viena konsultacija. O, sakykit, per pirma konsultacija parodo kokia nosyte galetu padaryti, kaip atrodyciau ir pan. Kaip supratau Radzevicius tik fotografo kontaktus duoda.
Atsakyti
O jeigu daro išorinį pjūvį, tai kokie randeliai lieka? Ar reikia po to maskuoti ar jie beveik nematomi? Gal kur internete galima pažiūrėti kaip atrodo tokie randeliai?
Noriu įkelti savo nosies foto, jei galite parašykite kur kelti ir kokias foto darote iš priekio, iš šono ar dar tarpinį variantą tarp priekio ir šono? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kita @ 2009 09 29, 00:25)
Aciu uz  naujus namucius  4u.gif
Gal tada su kitu chirurgu pasikonsultuok... nes jau per ilgai uzsitese, as kasdien jauciu, kad lengviau jau prekvepuoju, o tau nebeturetu taip but... g.gif

Turi galvoje LOR'ą ar kt plastikos chirurgą? Nes LORus jau kone visus savo mieste apėjau, sulašina tokių vaistukų, kurie tam kartui padeda, po valandos vėl tas pats. Man Vitkus operavo kažkokias kriaukles, nes nuo jų ta sloga ir buvo. O dabar pradėjau galvoti, gal man tiesiog kokia alergija nuo dulkių, nes ypač paūmėja ta sloga vasarą arba visokiuose prekybos centruose ilgiau pabuvus. Žodžiu, už poros sav važiuoju į konsultaciją pas V ir tada žiūrėsiu ką daryt smile.gif

QUOTE(VILTE20 @ 2009 09 29, 09:18)
Sveikos!
Labiausiai suzavejo Kita pokyciai.. Nu visai kitas zmogus  thumbup.gif Labai grazu, labai tinka!! Nors ir pries tai nebuvo labai baisiai kazkaip smile.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(Blogytė @ 2009 09 29, 09:38)
O jeigu daro išorinį pjūvį, tai kokie randeliai lieka? Ar reikia po to maskuoti ar jie beveik nematomi? Gal kur internete galima pažiūrėti kaip atrodo tokie randeliai?

Nelieka randelių. Man darė atvirą op, tai net nereikėjo jokiu tepaliuku tept, po kelių sav nieko nebesimatė visai.
Atsakyti
Honey, o tavo nosyte galima pamatyt?? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VILTE20 @ 2009 09 29, 13:45)
Honey, o tavo nosyte galima pamatyt?? 4u.gif

Šią sav MB parveš man usb laidą, tai įmesiu kelias foto smile.gif
Papildyta:
Įdėjau kelias foto, darytos po op ~4 mėn, kai kurios čia jau tikriausiai matė jas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2009 09 29, 14:13)
Šią sav MB parveš man usb laidą, tai įmesiu kelias foto smile.gif
Papildyta:
Įdėjau kelias foto, darytos po op ~4 mėn, kai kurios čia jau tikriausiai matė jas smile.gif

Labai daili nosyte wub.gif kad man tokia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(VILTE20 @ 2009 09 29, 07:18)
Sveikos!
Labiausiai suzavejo Kita pokyciai.. Nu visai kitas zmogus  thumbup.gif Labai grazu, labai tinka!! Nors ir pries tai nebuvo labai baisiai kazkaip smile.gif
Archidejos nosyte  labai daili  smile.gif
BoruzheMamuzhe, man ir dabar grazi tavo nosis  mirksiukas.gif

As irgi idejau savo sedevra, kuri reikia tobulinti biggrin.gif Labai uzsidegiau dabar nueiti nors i viena konsultacija. O, sakykit, per pirma konsultacija parodo kokia nosyte galetu padaryti, kaip atrodyciau ir pan. Kaip supratau Radzevicius tik fotografo kontaktus duoda.

Labutis, aciu blush2.gif
O pas tave nosis tiesi kaip matau tik nori susiaurinti ir pamazinti? Neturetu buti ilga op, pertvara neiskrypus?
Na S.V bande per konsultacija rodyt kaip galetu atrodyt, mazdaug galima isivaizduoti
Atsakyti
QUOTE(Kita @ 2009 09 29, 14:38)

O pas tave nosis tiesi kaip matau tik nori susiaurinti ir pamazinti? Neturetu buti ilga op, pertvara neiskrypus?
Na S.V bande per konsultacija rodyt kaip galetu atrodyt, mazdaug galima isivaizduoti

Na nera ji visai tiesi, yra toks kalniukas mazas smile.gif Bet man jis beveik netrukdo. Nors, tiesa sakant, jei jau ryzciausi tai daryciau tada viska..siaip pagrinde noriu trumpesnes nosytes, siaurint nenoriu. Bet turbut darant ja trumpesne automatiskai ji paplates g.gif
Pertvara mano gera smile.gif
Bandysiu pas SV registruotis konsultacijai. Bet gal dar ankstoka, nes operuotis noreciau po metu, kai mazylis paaugs smile.gif
Atsakyti