Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas (16-etė) pagimdė vaiką...

sveiki,

gavau šiandien laišką iš Rasos Dičpetrienės ("Gelbėkit vaikus" organizacijos generalinė sekretorė) apie tai, jog Pabradės globos namuose vaikas pagimdė vaiką... (šiuos paskutinius tris žodžius pati skaičiau gal tris kartus, kol suvokiau prasmę...). Globos namų 16 metų auklėtinė prieš 2 mėnesius pagimdė dukrytę, kurios kol kas negali auginti pati, nes Globos namuose nėra įrengto mamai ir vaikui kambario. O jaunoji mamytė labai laukia susitikimo su dukryte ir labai liūdi - jau ir kepurytę numezgė. Bet jei neturės lovytės, vežimėlio ir kitų būtiniausių daiktų, negalės parsivežti dukrytės iš Vilniaus sad.gif

Jei galit kuo padėti, galit paskambinti tiesiai Rasai Dičpetrienei tel.: 8615 10082 arba jai parašyti rasa.dicpetriene@gmail.com.

Štai laiškas iš Pabradės:

Rašo Jums Pabradės vaikų globos namų socialinė pedagogė Irena Lašinskaitė, tikėdamasi Jūsų supratimo, palaikymo bei pagalbos. Pabradės vaikų globos namuose gyvena 83 vaikučiai nuo 3 iki 18 metų. Visai netikėtai, tapome seneliais, nes mūsų globos namu ugdytinė, kuriai 16 metų, pagimdė dukrytę, kuriai šiuo metu yra 2 mėn. ir kuri šiuo metu yra kūdikių namuose. Jos su mama buvo atskirtos. Mamai ir mums tai buvo didelis šokas, siaubingi išgyvenimai iki šiol. Dedame visas pastangas, norėdami vel sujungti mamytę su dukryte. Ruošiame projektą dėl motinos ir vaiko pagalbos teikimo programos, tačiau tam turime atitikti daugelį valstybės nustatytų normų bei standartų. Patalpas turime, tereikia jas įrengti.
Čia ir prašytume Jūsų pagalbos,
Gerieji žmones, gal galetumėte padeti kūdikiui reikalingais daiktais, nes mes kūdikiams neturime nieko, bei pradedame nuo nulio. Galbūt Jūsų vaikai jau užaugo ir liko gerų daiktų, kurie mums žūtbūt reikalingi bei labai pagelbėtų. Mes džiaugtumės jei galetumėte paremti jaunąją mamytę, be galo mylinčią savo dukrytę.
Svarbiausia mums turėti: vystymo stalą, lovytę, maitinimo kėdutę, vežimą, prausimosi vonelę, drėgmei atsparų čiužinį, džiaugtumėmės ir kūdikio drabuželiais, maitinimo indeliais ir kitais kūdikio daiktais.

Ačiū!
Atsakyti
Brangiosios, nuoširdžiai tikiuosi, kad galėsite padėti.
Prašau, nebūkite abejingos ir galinčios bet truputėlį prisidėti skambinkite arba rašykite: 867066052 Miglė, ihaha at horses.lt
Atsakyti
o kas nors iš vilniaus galėtu paimti drabuzius?
Atsakyti
Dėl meilo adreso pavadinimo ihaha at horses.lt irgi likau nesupratusi, manau, kažkas juokauja? unsure.gif
Atsakyti
keista maitinimo indu neturi vaku globojama istaiga ?labai keistas prasimas g.gif
Atsakyti
Kaip as jums pavydziu, kad jums taip iseina skubotai daryti blogas isvadas, as kazkaip pagalvoju, gal tikrai zmogui blogai, pirma, pries ka teisiant turiu gerai isitikinti..O gal prireike pagalbos kokiai paauglei g.gif Gaila, kad siuo metu padeti negaliu, viska kas buvo nebe taip reikalinga atidaveme...
Atsakyti
tai gal istorija tikra, tik gal čia ne soc. pedagogė rašė, o kokia kita auklėtinė.. g.gif nu koks gi tikslas meluoti, prisirinkti nereikalingų daiktų? ir paskui jais prekiauti turguje? g.gif
Atsakyti
QUOTE(trr @ 2009 10 08, 18:38)
tai gal istorija tikra, tik gal čia ne soc. pedagogė rašė, o kokia kita auklėtinė..  g.gif nu koks gi tikslas meluoti, prisirinkti nereikalingų daiktų? ir paskui jais prekiauti turguje?  g.gif

As ir taip manau, kur tuos daiktus deti g.gif
Atsakyti
Esu Miglė Žaliukaitė, kuri priklauso organizacijai ,,Gelbėkime vaikus" , gavau vieną iš daugelio e-mailų , kurį nusprendžiau papublikuoti, manydama, kad MAMOS tikrai atras bent žiuspnelį supratingumo, pasirodo ne. Neinka mano e-mailas? Kadangi esu glaudžiai susijusi su žirginiu sportu, jis yra būtent toks, o ne kitoks.Ir vėlgi, kadangi jau tikrinate mano e-mailą, galite ir pasitikrinti temą kurią jau šitame forume buvau sukūrusi, ji vadinasi JOJIMO PAMOKOS.
Matyt net darydamas gerą, žmogus privalai teisintis.
Ačiū toms, kurios suprato, dar kartą didelis ačiū toms Mamoms iš didžiosios raidės, kurių skambučių šiandien sulaukiau.Jei dar kils klausimų, kas aš tokia esu ir ko čia noriu, drąsiai rašykite į tą mano nesąmoningąjį e-mailą, atsiųsiu išsamų CV.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurėja: 09 spalio 2009 - 14:59
Nereikia taip pykt ant mamų. Čia pilna apsišaukėlių, forumas juk anoniminis. Ir pati neprisistatėt. Tikrai buvo ir tokių, kurios rinko daiktus, o paskui pardavinėjo, tai čia nieko keisto, kad mamos įtarinėja. Ir taip pretenzingai pykti tikrai nereikia, nebent pirmą kartą susidūrėt su paramos rinkimu - visada atsiras žmonių, kurie įtarinės, netikės jūsų gerais ketinimais. Taip kad reikia išmokti ir į tokius reaguoti - geriausias būdas yra trūkstamos informacijos pateikimas, o ne plūdimasis 4u.gif Sėkmės.
Atsakyti
QUOTE(Frundy @ 2009 10 09, 01:23)
  Esu Miglė Žaliukaitė, kuri priklauso organizacijai ,,Gelbėkime vaikus" , gavau vieną iš daugelio e-mailų , kurį nusprendžiau papublikuoti <...>


Esi saunuole 4u.gif
Nekreipk demesio... Jei visos mamos buti tik labai geros, nebutu nevieno negero zmogaus uzauge. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Copacabana @ 2009 10 09, 01:59)
Nereikia taip pykt ant mamų. Čia pilna apsišaukėlių, forumas juk anoniminis. Ir pati neprisistatėt. Tikrai buvo ir tokių, kurios rinko daiktus, o paskui pardavinėjo, tai čia nieko keisto, kad mamos įtarinėja. Ir taip pretenzingai pykti tikrai nereikia, nebent pirmą kartą susidūrėt su paramos rinkimu - visada atsiras žmonių, kurie įtarinės, netikės jūsų gerais ketinimais. Taip kad reikia išmokti ir į tokius reaguoti - geriausias būdas yra trūkstamos informacijos pateikimas, o ne plūdimasis  4u.gif Sėkmės.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
pasiskaitykit,suprasit kodel mamos taip reaguoja
http://www.supermama...howtopic=403688
Atsakyti