Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

Na pernai po skiepo gerai buvo, siemet ir manau gerai bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Meletė @ 2009 10 19, 20:00)
Na pernai po skiepo gerai buvo, siemet ir manau gerai bus biggrin.gif


neurorubino adatos netinka matai, o nuo gripo ima hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2009 10 19, 22:44)
neurorubino adatos netinka matai, o nuo gripo ima hihihi.gif

g.gif a apie ka tu cia g.gif biggrin.gif
Atsakyti
sveikos mergytes...man kaip galva svaigt pradejo...ir lyg pykina..tikiuosi kad skrandis, o ne koks paumejimas...darbe sedziu, kai pasikeliu tai net i sona meta....bijau verysad.gif
Atsakyti
zinai, nepyk, bet man pries menesi tas pats buvo... Istyre vestibiulini aprata, ir nusprende kad cia ataka. Geraiu Polvertin tabletes israsytas gydytojos. Man rodos bek pas neurologa savo, neuzleisk. console.gif As net maniau gal su spirale pastojau. O gal testa pasidaryk pirmiausia jei bet yra nors mazute tikimybe g.gif
Atsakyti
QUOTE(Meletė @ 2009 10 20, 15:10)
zinai, nepyk, bet man pries menesi tas pats buvo... Istyre vestibiulini aprata, ir nusprende kad cia ataka. Geraiu Polvertin tabletes israsytas gydytojos. Man rodos bek pas neurologa savo, neuzleisk. console.gif As net maniau gal su spirale pastojau. O gal testa pasidaryk  pirmiausia jei bet yra nors mazute tikimybe g.gif

tai kad nepamenu kada vyra macius, tai nebent nuo sventos dvasios lotuliukas.gif bet savijauta tai tikrai kaip pastojus-galva svaigsta, pykina, i sonus meto...bandysiu pailset ir jei nepraeis, teks i kauna skambint.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Meletė @ 2009 10 20, 10:59)
g.gif  a apie ka tu cia g.gif  biggrin.gif


kad nuo gripo pasiskiepijai smile.gif o va neurorubino niekaip neprisivertei mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(juratema @ 2009 10 20, 19:55)
tai kad nepamenu kada vyra macius, tai nebent nuo sventos dvasios lotuliukas.gif bet savijauta tai tikrai kaip pastojus-galva svaigsta, pykina, i sonus meto...bandysiu pailset ir jei nepraeis, teks i kauna skambint.... verysad.gif


man ir tas pats buvo pries savaite.. tik i sonus nemete... bet buvau ir baisu virusa pasigavus.. o taip apsidziaugiau, kad pagaliau nestuke.gif , o siandien atejo nelabosios.. matyt su MB namu darbus blogai darem blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gretuteka: 20 spalio 2009 - 22:04
QUOTE(Gretuteka @ 2009 10 20, 23:06)
kad nuo gripo pasiskiepijai  smile.gif o va neurorubino niekaip neprisivertei  mirksiukas.gif
Papildyta:
man ir tas pats buvo pries savaite.. tik i sonus nemete... bet buvau ir baisu virusa pasigavus.. o taip apsidziaugiau, kad pagaliau nestuke.gif , o siandien atejo nelabosios.. matyt su MB namu darbus blogai darem  blush2.gif

lotuliukas.gif stengtis reikia labiau, negi toky gery lengvai gausi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2009 10 20, 23:06)
kad nuo gripo pasiskiepijai  smile.gif o va neurorubino niekaip neprisivertei  mirksiukas.gif
Papildyta:
man ir tas pats buvo pries savaite.. tik i sonus nemete... bet buvau ir baisu virusa pasigavus.. o taip apsidziaugiau, kad pagaliau nestuke.gif , o siandien atejo nelabosios.. matyt su MB namu darbus blogai darem  blush2.gif

lyginant su tuo bjaurybe, ten buvo kaip uodo ikandimas i zasta lotuliukas.gif
Bet tai kaip cia ant rudens visiems vienodai daros. Man, Gretutekai nuo infekcijos. Juratema, o tu nebuvai presalusi?
Atsakyti
QUOTE(Meletė @ 2009 10 21, 10:20)
lyginant su tuo bjaurybe, ten buvo kaip uodo ikandimas i zasta lotuliukas.gif
Bet tai kaip cia ant rudens visiems vienodai daros. Man, Gretutekai nuo infekcijos. Juratema, o tu nebuvai presalusi?

Persalus nebuvau, bet nuo gripo skiepinausi. Gal jis cia kaltas g.gif nors man visada atakos buna spalio-lapkricio menesy...galvojau kad su tais vaistais- nevaistais isvengsiu, bet kad kuo tokiau tuo ytartiniau man- siandien galva maziau svaigsta, bet ranka aptirpo.. doh.gif jei nepraeis-pirmadieny skambinsiu gydytojai
Atsakyti
as su kaire aptirpusia ranka jau nuo rugpjucio galo vaikstau verysad.gif Vis laukiu kada jis praeis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Meletė @ 2009 10 21, 15:02)
as su kaire aptirpusia ranka jau nuo rugpjucio galo vaikstau verysad.gif  Vis laukiu kada jis praeis g.gif

Man irgi kaire aptirpus-dar tik nuo ryto bet jau erzina smile.gif
Atsakyti