Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė


Tali dziaugiuosi uz tave, labai idomu butu jei parasytum daugiau apie nestuke.gif eiga, gydytoju prognozes, nes mane kazkaiptai gazdina buti nestuke.gif
[/quote]


na viskas vyksta kaip ir turi vykti, mes gi su saaulute nestuke.gif . tik ji trimis menesiais pirmesne smile.gif

o del prognoziu kas butu jeigu butu, nesukam sau galvyciu, dziaugiames ir auginam nestuke.gif
Atsakyti
[quote=Talli,2009 10 24, 16:12]
Tali dziaugiuosi uz tave, labai idomu butu jei parasytum daugiau apie nestuke.gif eiga, gydytoju prognozes, nes mane kazkaiptai gazdina buti nestuke.gif
[/quote]
na viskas vyksta kaip ir turi vykti, mes gi su saaulute nestuke.gif . tik ji trimis menesiais pirmesne smile.gif

o del prognoziu kas butu jeigu butu, nesukam sau galvyciu, dziaugiames ir auginam nestuke.gif
[/quote]
sveikinu drinks_cheers.gif
saunuoliai thumbup.gif
kuo lengvesnio vaiksciojimo nestuke.gif
Atsakyti
Man dabar jau tokie sentimentai nuo jusu abieju... As vis save prisimenu. Jauciausi puikiai. Isskyrus kad pradzioje jauciausi apsunkusi tokia, pristabdyta biggrin.gif Ir visiskai nesukau galvos sau del IS, ir daktare (ginek.) mane matydavo tik karta per menesi biggrin.gif . Ir manau kuo maziau apie viska galvosi, tai tik i nauda iseis. Atsipalaiduok, ir tikrai,- megaukis.
Tu jauciu irgi apie geguzes men. "byreti" turi biggrin.gif Pries tris metus pas mane irgi beveik tiek pat buvo ax.gif Kada tavo terminas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meletė: 24 spalio 2009 - 20:12
QUOTE(Meletė @ 2009 10 24, 20:07)
Man dabar jau tokie sentimentai nuo jusu abieju... As vis save prisimenu. Jauciausi puikiai. Isskyrus kad pradzioje jauciausi apsunkusi tokia, pristabdyta biggrin.gif  Ir visiskai nesukau galvos sau del IS, ir daktare (ginek.) mane matydavo tik karta per menesi biggrin.gif  .  Ir manau kuo maziau apie viska galvosi, tai tik i nauda iseis. Atsipalaiduok, ir tikrai,- megaukis.
Tu jauciu irgi apie geguzes men. "byreti" turi biggrin.gif  Pries tris metus pas mane irgi beveik tiek pat buvo ax.gif  Kada tavo terminas?



pagal kalendiriu supermamose, tai balandzio 30 tureciau gimgyti, bet kaip zinia, niekas manes neklausk kada ir kaip biggrin.gif o apsunkusi ir as jauciuosi, vos pajudu, siandien pas anyta pagrebti lapu prisiruosiau, tai nors zandukai paraudonavo, o tai nuo sedejimo bute ir gulejimo bloga buvo pasidare blush2.gif
o del nestuke.gif tai dar nelabai suvokiu kas vyksta, labai laukiu kol spardytis prades, o dabar atrodo taip dar toli viskas, dar daug laiko laukti reikia doh.gif
o liga man visad antram plane, niekada jos nesureiksminau, o ypac dabar, kaip bus taip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Talli @ 2009 10 25, 15:34)
pagal kalendiriu supermamose, tai balandzio 30 tureciau gimgyti, bet kaip zinia, niekas manes neklausk kada ir kaip  biggrin.gif  o apsunkusi ir as jauciuosi, vos pajudu, siandien pas anyta pagrebti lapu prisiruosiau, tai nors zandukai paraudonavo, o tai nuo sedejimo bute ir gulejimo bloga buvo pasidare blush2.gif
o del  nestuke.gif  tai dar nelabai suvokiu kas vyksta, labai laukiu kol spardytis prades, o dabar atrodo  taip dar toli viskas, dar daug laiko laukti reikia doh.gif
o liga man visad antram plane, niekada jos nesureiksminau, o ypac dabar, kaip bus taip blush2.gif


Labai smagu, kad gerai jautiesi 4u.gif o vaziavai po gerosios zinios pas neurologus? nes man sake, kad reiks pasirodyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Talli @ 2009 10 25, 15:34)
dar nelabai suvokiu kas vyksta, labai laukiu kol spardytis prades, o dabar atrodo  taip dar toli viskas, dar daug laiko laukti reikia doh.gif
o liga man visad antram plane, niekada jos nesureiksminau, o ypac dabar, kaip bus taip blush2.gif

mano pamenu pirma karta gruodzio 6 d. spyre taip kad pajauciau ax.gif Apie liga ir negalvok, viskas bus ok. thumbup.gif O laikas labai greit praeis. Sakes, uzsimaniau antro jau galutinai doh.gif blush2.gif

QUOTE(Gretuteka @ 2009 10 25, 17:49)
Labai smagu, kad gerai jautiesi 4u.gif  o vaziavai po gerosios zinios pas neurologus? nes man sake, kad reiks pasirodyti blush2.gif

a ko ten rodytis jei gerai jautiesi g.gif neurologas ne ginekologas ax.gif Per paprasta neurologine apziura nieko nepamatys, o tik paranoja ivarys.
Atsakyti
QUOTE(Meletė @ 2009 10 25, 18:05)
mano pamenu pirma karta gruodzio 6 d. spyre taip kad pajauciau ax.gif  Apie liga ir negalvok, viskas bus ok. thumbup.gif  O laikas labai greit praeis. Sakes, uzsimaniau antro jau galutinai doh.gif  blush2.gif
a ko ten rodytis jei gerai jautiesi g.gif  neurologas ne ginekologas ax.gif  Per paprasta neurologine apziura nieko nepamatys, o tik paranoja ivarys.


tas tiesa, pamenu viena moteriske man nervus ede kol laukiau prie kabineto.. "pamatysi, nevaiksciosi ir tu kada nors, bus visiskai blogai"... tokios pakerta kokiai savaitei kaip minimum..
man balnyte sake, ginekologai daznai issigasta musu diagnozes ir tridalioja siuntinedami i klinikas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gretuteka: 26 spalio 2009 - 20:09
QUOTE(Gretuteka @ 2009 10 26, 21:08)
tas tiesa, pamenu viena moteriske man nervus ede kol laukiau prie kabineto.. "pamatysi, nevaiksciosi ir tu kada nors, bus visiskai blogai"... tokios pakerta kokiai savaitei kaip minimum..
man balnyte sake, ginekologai daznai issigasta musu diagnozes ir tridalioja siuntinedami i klinikas smile.gif

nesyk manes nesiunte. Tik kai pradejau tartis su akusere del gimdymo KMUK ( pati ten norejau)tai man echo 30 savaiciu suorganizavo. Ir echoskopuotoja pasiule cia gimdyti. Bet ta intencija kad del pacio gimdymo. Pas maniske virkstele buvo uzsivyniojusi aplink kakla. Tai jei neduok Dieve kas... Tipo is kitu namu i KMUK veza(jei kas rimto atsitinka) , nes te jau visa apparatura. O klinikos man arciausiai nuo namu dar biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes, laukiam prisijungiant kitu... smile.gif teisingai ginekologai truputi prisibijo, nes nors ir medikai, taciau nelabai "raukia" apie musu liga...kaip nuejau i KMUK pas ginekologa, pasake, kad is kart vaziuot gimdyt pas juos, kad nebutu jokiu problemu ir lakstymo...sekmes kas nesioja ir ypac kas planuoja... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saaulute: 26 spalio 2009 - 22:10
QUOTE(Gretuteka @ 2009 10 25, 16:49)
Labai smagu, kad gerai jautiesi 4u.gif  o vaziavai po gerosios zinios pas neurologus? nes man sake, kad reiks pasirodyti blush2.gif



man ne karto nesake kad lekti pas neurologus, kiek sakiau kam tai ner nesureagavo biggrin.gif tik pas genetikus liepe uzsiregistruoti.
o neurologe sake pasirodyti kai baigsiu maitinti, na ir nenumatytais atvejais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Talli @ 2009 10 27, 17:57)
man ne karto nesake kad lekti pas neurologus, kiek sakiau kam tai ner nesureagavo biggrin.gif  tik pas genetikus liepe uzsiregistruoti.
o neurologe sake pasirodyti kai baigsiu maitinti, na ir nenumatytais atvejais smile.gif


Gal gali papasakoti ką nors apie genetikus? blush2.gif arba į AŽ, būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2009 10 27, 21:53)
Gal gali papasakoti ką nors apie genetikus? blush2.gif  arba į AŽ, būčiau labai dėkinga 4u.gif



as dar nebuvau pas juos, cia reiktu saaulutes klausti, ji jau perejo genetikus ir daug patirties turi ax.gif
Atsakyti