Įkraunama...
Įkraunama...

TARYBINIAI eglės žaisliukai

Sveikos, mamytes, kurios neabėjingos seniems- tarybiniems eglės žaisliukams.

Na, jau sezonas musu kaip ir baigtas, bet apie malonius dalykus visada malonu paplepėti smile.gif Tad pasidalinkime patirtimi, kaip sekasi rinkti, parodykite savo turta, kur laikote ir t.t.

O čia mano džiaugsmeliai, ačiū visoms, kurios nepagalėjo ir man pardavė 4u.gif

user posted image

user posted image


O gal kas turi dar parduoti, butu puiku thumbup.gif
Papildyta:
user posted image




http://images17.fotk...IMG_4616-vi.jpg[/IMG]

Tikiuosi viska pavyko ideti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintaarielis: 08 sausio 2010 - 16:41
Marija, sakai mano zaisliukai nematyti, as apie taviskius galiu pasakyti ta pati. smile.gif Vadinasi mums yra ka veikti,rinkti ir rinkti ax.gif
Atsakyti
man jūsų žaisliukai visi labai gražūs ir nors matyti, bet man dar sunkiai pasiekiami, neturiu labai daug lėšų tam, bet tikrai po trupučiuką susirinksiu smile.gif užgužės draugų netikėtai, tai savo turtelį įdėsiu kitą dieną. O šiaip aš renku daugiausiai mažus žaislelius.
Atsakyti
Ir as jau čia

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Na, nepasakyciau, kad tie zaisliukai man apsiejo labai brangiai. Gal tik pas viena vyr.pirkau po 4lt, o visi kiti po 2lt ir pigiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintaarielis: 08 sausio 2010 - 19:29
Marija1, man tavo senei salciai ir tie su azuolo lapu zaisliukai laaabai grazus, patys patys. Maciau, kad ju turi ne viena ax.gif gal gali koki parduoti ax.gif ax.gif
Atsakyti
As galiu keisti i kitą tarybinį 4u.gif nors galiu ir pasakyti kur pirkau, ogi Kauno bazės 5-tam sandėlyj po 0,80 centu, ten toks skyrius buvo, gal dar ir yra kuriame visokiais naujais, bet pobaisiais daiktais prekiauja, botais, vonelėm, batų vaksu, toj pačioj eilėj kur kažkokia gėlių parduotuvė yra vadinosi Žaliasis.. neatsimenu tiksliai, tai tik įėjus į sandėlį iš Dainavos poliklinikos puses po dešine puse tas jų skyrelis, seniai buvau, juos pirkau prieš 4 metus. Reiktu kada pažiūrėti ar dar jie gyvuoja, nes ir kitokių turėjo, daugiausiai burbulų išpieštų gražiausiai...
Atsakyti
Labutis. Ikvepta jusu kolekcijomis perziurejau ir as savo zaisliukus. Is tarybiniu turiu tik dvi rolleyes.gif Viena net su zvaigzde . blink.gif
user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Buel: 08 sausio 2010 - 22:21
Buel, labai įdomus tas su žvaigžde
Papildyta:
gintaarielis, o tą aladiną seniai turi? Labai jis man fainas...
Atsakyti
O man ta uogyte labai skaniai atrodo wub.gif

Maija1, Aladina, pazystama atidave visai nesenai ir ta mano megstamiausia seno salti. Aplamai man labiausiai patinka prisegami zaisliukai. Kai jais puosiau eglute, graziausiai atrode. gaila, kad nupuoseme savo zaliaskares. Butume galeja taip pat nufotografuoti.

Apie Kauno bazes jau ne is vieno girdejau, kad galima rasti uzsilikusiu egl.zaislu.
Atsakyti
Gal dar kas prisijungs prie mūsų, jau pakviečiau kelias kolekcionieres, tikiuosi ateis, gintaarielis ar dar esi su kuo nors susitarusi žaisliukų pirkimui, o gal jauti kur ieškosi, aš laukiu kol parašys viena mamytė, jei nupirksiu įdėsiu vėl foto. smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Na jau kokiu jus turite groziu... bigsmile.gif Net negaliu isskirti kuris graziausias. Visi labai labai labai grazus bigsmile.gif Kaip ir gintaarieliui, taip ir man is Marijos1 tie zaisliukai su azuolo lapais labai grazus smile.gif Jie mano demesi is visu toje nuotraukoje esanciu zaisliuku pirmiausia patrauke. As ju gyvai nesu maciusi. Mergytes, super jusu jau turimos kolekcijos thumbup.gif
As ir savo turimus zaisliukus idesiu parodyti, bet pirmiausia reikia susiveikti normalu fotika, kad galeciau nufotgrafuoti.
As pati tarybiniais zaisliukais pradejau dometis pries kelis metus, bet jau taip rimtai rinkti tik praeitais metais. Is keliu mamyciu nusipirkau, mama atidave, dar kaime pas mociute ju yra, tai su laiku ir is jos pasiimsiu, sese kelis suveike smile.gif Per sventes pas kai kuriuos giminaicius teiravausi, tai praktiskai nei vienas neturi, nes suduzo, kazkur padejo ir neranda verysad.gif Kiekvienais metais nusiperku is Norfos figuriniu zaisliuku, kuriu dar neturiu. Man jie ne taip patinka kaip tarybiniai.
Kaip smagu, kad tiek Kaune, tiek Vilniuje yra vietu kur galima nusipirkti siu zaisliuku. Klaipedoje nera arba as nezinau kur. Pries sventes turguje prie sendaikciu ziurejau kelis kartus, bet nei karto nebuvo verysad.gif
gintaarielis klause, kur butu galima rasti deziu laikymui. As tai is Norfos pasiimu. Viena karta papuoliau, kai sales darbuotoja deliojo zaisliukus, tai paprasiau ir atidaves dvi tuscias dezes. Kita karta iskrausciau is dezes zaisliukus ir pasiemiau blush2.gif Viena drauge mane pamoke.
Na tikiuosi, kad musu ratas dides, kad vis papildysime savo zaisliuku kolekcijas. Jei kada turesiu vienodu zaisliuku, tai butinai jums pasiulysiu smile.gif
Kam pasakau, kad kolekcionuoju senus zaisliukus ant eglutes, tai stebisi. Sako „Nu tu ir sugalvojai...“.
Trapios musu kolekcijos, bet labai mielos ir grazios smile.gif
Atsakyti