Įkraunama...
Įkraunama...

Minkšti svetainės baldai

Sveikutes, gal galetumete patarti. Gyvename dvieju kambariu bute, planuojame keisti minksta dali, kurioje ir miegotumeme. Patarkit, kas geriau, ar kampas, ar trivietis islankstomas fotelis, noretumeme, kad butu daugiau erdves. Gal kampas pernelyg daug vietos uzima? g.gif Ar tie foteliai patogus miegoti? Prasau, padekite rolleyes.gif
Atsakyti
pas mus namie kampas.Kambariui suteikia jaukumo.Miegot tikrai labai patogu,bet:
1. uzima nemazai vietos
2.kai susirenka daug zmoniu nera kur atsisesti.
Atsakyti
Kai pasisukioji po baldų parduotuves, atrodo yra į ką pažiūrėt, bet kai reikia išsirinkti kažką sau, pradedi abejoti: ar tiks spalva, ar bus praktiška, ar gerai valysis. Man labai gražu šviesi vienspalvė baldų spalva, bet jei netyčia kavos puodelį išpilsi arba kokį raudoną vyną. Bet iš kitos pusės bandai save padrąsinti, kad tie baldai ne visam gyvenimui, viskas dar prieš akis, gyvenkim taip kaip mums patinka biggrin.gif
Atsakyti
Na, mano manymu, šviesūs baldai nepraktiški nepaisant turi tu vaikų, ar ne. Bet kad sunku rasti sau tinkantį ir patinkantį baldą, nors atrodo pasirinkimas didelis - tai faktas. Man tai minkšta dalis turi būti patogi, stabili, bet kartu kad neatrodytų gremėzdiška. Yra tokių, bet kainos..na, kainos tokios, kad dar reikia užsidirbti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamux02: 25 sausio 2005 - 13:47
as tai noriu vienspalviu (jokiu geletu rastuotu schmoll.gif ) baldu, ir kad jie sudarytu "lengva" ispudi smile.gif ir dar ieskau tokiu, kad susidetu is triju daliu 3+2+1 unsure.gif kampo tikrai nepirksim, nes ir netiks, ir nenorim, o tu triju daliu komplektu ne tiek ir daug unsure.gif
Atsakyti
As irgi noriu pirkti vienspalvi komplekta 3+2+1, bet labai sunku issirinkti gobelena, kad ir grazu ir praktiska butu. Akys is pradziu krypo prie tamsaus bordo, dabar lyg ir i ruduma,zodziu, sunkus klausimas smile.gif
Atsakyti
Pas mus šviesiai rusvos spalvos vienspalvė sofa - ją įsigijome maždaug prieš metus, o jau matosi vaiko "pėdsakai"... Nepaisant to, jog ant sofos beveik visada būna koks nors uždangalas...

Praktiškiausia turbūt odiniai baldai. Kai gyvenom su tėvais, jie pirko odinį komplektą dėl šuns (dažnas vaizdelis - grįžta iš lauko ir šeiminkams nespėjus susiorientuoti šlapiom kojytėm lap lap lap ant sofos biggrin.gif ), dabar pirko odinį komplektą dėl..anūkų biggrin.gif Bet man pačiai tokie baldai ne prie širdies - jau geriau ne tokie praktiški, be mieli...
Atsakyti
Mūsų vaikų kambaryje dabar Klaipėdos baldų sofa-lova (Rufas, Pufas, ar kažkoks kitas biesas, su metaliniais porankiais, plati ir didelė tokia) su nuimamais užtiesalais. Su raišteliais užsiriša, su gumom tokiom užsitempia. Buvom į valyklą pridavę kartą, bet per penkerius metus sugebėjom sudrošti užvalkalus neišvalomai - vaikai augo, ant sofos vyko intensyvus gyvenimas biggrin.gif . O mechanizmai ir porolonai laiko puikiai.

Savaitgalį važiuosim naujų užvalkalų gobeleninių užsakinėti, kiek pamenu, kaina nesikandžiojo.

Tai gal ir nebloga išeitis šeimoms su mažyliais. smile.gif
Atsakyti
O man kaip tik atrodytų, kad odiniai ne tokie jau praktiški.Juk juos išvalyti, pvz. vyną manau nelengva būtų smile.gif .Sako eko odos baldai lengvaiu prižiūrimi.Ką manot?
Atsakyti
na, man odiniu nesinori, sunkoki man jie, nors siaip tai yra ir labai graziu smile.gif uz labai grazia kaina laugh.gif
Atsakyti
Man irgi labiau patinka šviesaus gobeleno minkštieji baldai. thumbup.gif Labai gražiai atrodo, sukelia lengvumo pojūtį, patalpoje šviesiau. tongue.gif Aišku, gal ir nepraktiška, bet odinių baldų, atseit praktiškų, tuo labiau nenoriu - jie man kvepia ofisu... schmoll.gif Jie arba senoviški, sunkūs, arba per daug modernūs, šalti... beee.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutsi @ 2005 01 25, 13:57)
as tai noriu vienspalviu (jokiu geletu rastuotu  schmoll.gif ) baldu, ir kad jie sudarytu "lengva" ispudi  smile.gif



Jei baldas su kojytėmis, tai duoda lengvumo įspūdį. Truputį pakeltas nuo žemės ne taip gremėzdiškai atrodo, kaip visa plokštuma gulintis ant jos. Ir lakoniškos formos - jokių "pribumbasų", raukinių, bumbulų ar priraitymų. Ir žinoma ne masyvūs. Geriau daugiau, bet mažesnių, nei vienas didelis.
Manyčiau taip... ax.gif
Atsakyti