Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji fotografija

Jeigu kas galvoja, kad juostinė fotografija miršta - galvokit iš naujo nail.gif

Tęsiam smile.gif

1 tema 2 tema 3 tema 4 tema 5 tema 6 tema 7 tema 8 tema 9 tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 05 vasario 2010 - 18:36
keliu viršun smile.gif
Atsakyti
Sansara, supratau dėl parduotuvės.. na, jeigu matysi, kad ten tikrai yra kokių lobių, tai imk - įsipareigoju nupirkti biggrin.gif
Atsakyti
Dalinuosi dar viena įdomia (man) nuoroda, kuri tiesiogiai atspindi mūsų temos pavadinimą "SENOJI..." wink.gif

http://club.foto.ru/forum/20/483965
Atsakyti
Labas, kaupiuosi pirkimui iš macodirect, bet taip žiauriai nenoriu to rūpesčių kiekio kai užsakinėja n žmonių, nu bet del siuntimo kainos pasidalijimo gal ir verta..susikaupt reikia.. Aš dar vilkindama turiu vilties, kad atsiras R3 juostų.. Bet juostų ištekliai visai išseko, tai jau gal reik.
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2010 02 06, 20:35)
Labas, kaupiuosi pirkimui iš macodirect, bet taip žiauriai nenoriu to rūpesčių kiekio kai užsakinėja n žmonių, nu bet del siuntimo kainos pasidalijimo gal ir verta..susikaupt reikia.. Aš dar vilkindama turiu vilties, kad atsiras R3 juostų.. Bet juostų ištekliai visai išseko, tai jau gal reik.


ale jeigu galėsi, tai prijunk ir mane.. jei ne, suprantu, daryk, kaip Tau geriau, ok? 4u.gif
Atsakyti
Atsiverčiau mūsų temos pirmuosius puslapius. Atrodo viskas taip senai buvo. Įdomu paskaitinėt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2010 02 06, 20:35)
Labas, kaupiuosi pirkimui iš macodirect, bet taip žiauriai nenoriu to rūpesčių kiekio kai užsakinėja n žmonių, nu bet del siuntimo kainos pasidalijimo gal ir verta..susikaupt reikia.. Aš dar vilkindama turiu vilties, kad atsiras R3 juostų.. Bet juostų ištekliai visai išseko, tai jau gal reik.

as is ten irgi jau senokai Neopan 1600 poko noriu, baisiai patinka man jos grudas, bet del siuntimo irgi susilaikau. Tai jei visgi apsispresi rinkti uzsakymus - prisijungiu. 4u.gif

dabar jau gal galiu pasidalinti? mirksiukas.gif vakar baigesi man Trimako kursai, graziai, skaidriai, skaniai baigesi rolleyes.gif . kz vienu metu norejosi pasidalinti cia ispudziais, bet vaziavau, rasiau, na, ne tas galvoj buvo ir galimybiu neturejau. o siandien jau nuotaika beveik pirtine. bet jeigu kas kada susidomes eit pvz, galesiu papasakoti kas ir kaip.
Atsakyti
QUOTE(Gaziulka @ 2010 02 07, 10:31)
as is ten irgi jau senokai Neopan 1600 poko noriu, baisiai patinka man jos grudas, bet del siuntimo irgi susilaikau. Tai jei visgi apsispresi rinkti uzsakymus - prisijungiu. 4u.gif

dabar jau gal galiu pasidalinti?  mirksiukas.gif  vakar baigesi man Trimako kursai, graziai, skaidriai, skaniai baigesi rolleyes.gif . kz vienu metu norejosi pasidalinti cia ispudziais, bet vaziavau, rasiau, na, ne tas galvoj buvo ir galimybiu neturejau. o siandien jau nuotaika beveik pirtine. bet jeigu kas kada susidomes eit pvz, galesiu papasakoti kas ir kaip.


šiaip įspūdžiais pasidalink.. pojūčiais, ką davė, ko trūko, koks perteklius gal buvo wink.gif
Atsakyti
Aš tai net nežinau ar tie kursai man baigėsi ar ne unsure.gif panašu buvo kad neatsisveikinom. Įdomūs kursai vienok, nežinau kiek ir ko ten išmokau, bet akiratį tikrai praplėčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sillwio @ 2010 02 05, 23:11)


Wow!...
Atsakyti
QUOTE(Grethenn @ 2010 02 05, 15:36)
Ei, vyrai, ivairiais cia visokiais vardais, patarkit man.
O jei as rascia analogiska Liubiteli ir istatyciau ta zieda taip pat ir pas save, tai gal viskas gerai butu? taip imanoma?  g.gif


gali sutapti, bet greičiausiai nepavyks tiksliai. kažkada rašiau, kaip paprastai atjustiruoti. paimk išryškintos juostos gabalą (skaidrų geriausiai) ir pridėk taip, kaip ji normaliai suktusi. prieš tai aparatą pastatyk ant trikojo, tamsioje patalpoje. paimk kokį ryškų taškinį šviesos šaltinį (geriausiai gal žvakę). pastatyk per metrą - pusantro. plačiai atverk diafragmą ir nustatyk B išlaikymą (vyderžka/bulb). tada nustatyk fokusą pagal matinį stiklą ir žiūrkėk, ar liepsna aiškiai fokuse ant juostelės paviršiaus. tavo tikslas reguliuojant objektyvus (žiūrėjimo ar fotografavimo) pasiekti to, kad ant matinio stiklo ir juostelės vaizdas būtų fokuse.
Papildyta:
nuotraukas darysiu ir norinčius galiu priimti darbo dienomis, dienos metu, ir tik šią savaitę. kokios mintys? kas kada gali? reiktų bendrai sutarti maksimaliai visiems tinkamą dieną/laiką.
Atsakyti