Įkraunama...
Įkraunama...

Medinės grindys

Sveikos, mamos ir šeimininkes, turiu tokių klausymų? Gal kartais kas pasidalins patirtimi. Naujame bute noriu raudonmedžio grindų, jos man labai grazios, bet gal jos yra nepraktiškos?(gal ant jų labai matosi dulkes ir..), o gal nuo jų labai tamsu ? Jei kas turite tokias grindis butu malonu jei pasidalintumet patirtimi. smile.gif
Atsakyti
Nu as neturiu jokiu mediniu grindu, bet pas teta yra maumezio grindys sudetos - spalva panasi i raudonmezio. Labai grazu, bet kiek tamsoka, bet ten senovinis toks namas - tai tinka, bet pati tokiu tamsiu nenoreciau. O ir medis gana minkstokas - reikia labai atsargiai ir baliu su sokiais nekelti, nes ant tamsaus labai matosi kiekvienas ibrezimas ir dulkes pasieniais, reiktu kasdien valyti, bet gal geraiu kai matosi ir isvalai, nei nematai, nors ju yra ir kvepuoji tomis dulkemis ax.gif

Bet as uz sviesesnes grindis 4u.gif taip kad rinkciausi uosi - o prie sviesaus ir baldus lengviau priderinti.

Jei jau raudonmedzio grindys butu - tai baldus sviesius rinkciausi, o prie sviesiu grindu visokie tinka, ypac kai uosio dar tokia ir spalva neipareigojanti.

Cia tik mano pamastymai, gal atsiras turinciu tokias grindis - tada jau patars is patirties savos.
Atsakyti
na jei raudonmedzio grindys -- ir intrejeras turi buti atitinkamas... sunkesnis toks..tiktu kokiam mediniam name, sodyboj ar klasikinio stiliaus interjere su odiniais baldais ir pan....
uosis kai ir pries tai pasisakiusios, manau, lengvas, lengvai derinti viska po to..

del to ar lakas ar alyva...

as renkuosi laka ir tik laka nes neturiu nei noro nei pinigu daznai spec. prieziurai gruindu su alyva dengtu... ten ir priemones po to pirkt visokia sir t.t....
alyva dengtos grindys aisku labai jau naturaliai atrodo bet praktiskiau lakas..
zinau nes mano firma prekiauja be viso ko ir lakais... tai domejomes kai norejom importuot alyvas.. nusprendem kad lietuvis vis tiek taupys ir nepirks visu priemoniu kuriu reikia ir po to keiks produkta.. produktas gal ir geras bet reik ir naudot tinkamai.
tai va taip smile.gif
jei turi noro aisku galima rinktis ir alyvas... bet su visom pasekmem smile.gif
tai neatkalbinejimas --tiesiog informacija...
daug kas siam gyvenime brangu.. bet jei mums labai reik ir labai patinka taigi ir mokam smile.gif
Atsakyti
jei neklystu tai pas mano giminaicius maumedis ir tikrai sviesesnis nei uosis g.gif Pas mane jau guli uosis. Pasaka. Dar negaliu atsigrožėti. Lakavom su kietikliais laku pusiau matiniu- atrodo labai natūraliai, šviesiai ir nuliovai. Rinkomes parketlentes. Tikrai rezultatas puikus. vaiko kambarį klosim uosio parketo lentelemis tai manau vizualiai bus prasčiau nei lentos. Bus matyt smile.gif
Atsakyti
Pazystami dejos medines grindis,tai sake pasirinko lakavima, nes jam tipo 10m garantija duoda, o tas vaskuotas, tai sake kasmet pervaskuot reikia,kas kainuoja 13Lt/m2 blink.gif
Atsakyti
O gal galit patarti, kaip prižiūrėti tokias grindis? Su kuo plauti? Gal yra kokios specialios priemonės?
Atsakyti
QUOTE(Li ute @ 2005 04 26, 12:21)
O gal galit patarti, kaip prižiūrėti tokias grindis? Su kuo plauti? Gal yra kokios specialios priemonės?

Parduotuveje Teatro g. prekiaujancioje "Junkers" parketu, taip pat prekiauja visom alyvavimo priemonemis ir alyvuotu grindu prieziuros priemonemis.Taip pat suteikia visa isamiai informacija kaip tai daryti.
Sekmes smile.gif
Atsakyti
del to ar lakas ar alyva...

as renkuosi laka ir tik laka nes neturiu nei noro nei pinigu daznai spec. prieziurai gruindu su alyva dengtu... ten ir priemones po to pirkt visokia sir t.t....
alyva dengtos grindys aisku labai jau naturaliai atrodo bet praktiskiau lakas..
zinau nes mano firma prekiauja be viso ko ir lakais... tai domejomes kai norejom importuot alyvas.. nusprendem kad lietuvis vis tiek taupys ir nepirks visu priemoniu kuriu reikia ir po to keiks produkta.. produktas gal ir geras bet reik ir naudot tinkamai.
tai va taip smile.gif
jei turi noro aisku galima rinktis ir alyvas... bet su visom pasekmem smile.gif
tai neatkalbinejimas --tiesiog informacija...
daug kas siam gyvenime brangu.. bet jei mums labai reik ir labai patinka taigi ir mokam smile.gif

cry.gif Tai sakot labai brangi vaškuotų grindų priežiūra? cry.gif
Atsakyti
norejau alyvuotu sendintu uosio grindu....bet pasirinkau lakuotas, nes nors alyvuotos atrodso nuostabiai, jei uzteksi ant ju vyno ar kavos, gali likti demes sad.gif
Atsakyti
Man irgi raudonmedis labai gražu, bet visgi nesiryžau raudonmedžio grindims, nors langai iš raudonmedžio (labai gražu).
del alyvavimo.
Mes dedames azuolo masyvo grindis ir alyvuosime. Ilgai svarsteme ar lakas ar alyva, ziurejom pavyzdzius. Taip trauke alyva, bet bijojome tos prieziuros. KAzkaip firma kuri mums grindis des ikalbejo alyvuoti su Saicos alyva, tipo ji kelis kartus alyvuojama sudaro apsauginę plėvelę, galima grindis plauti ir t.t.
Kaip iš tikrųjų tai pasiteisins - nežinau, bet dėl to grožio - rizikuosime, kadangi labai vertiname natūralų medį. Jeigu domina ta alyva, galite pasiskaityti www.mistrostatyba.lt , ten apie ją rašo.
O gal kas turite apie ją blogų atsiliepimų? parašykite.
Atsakyti
QUOTE(Merlote @ 2005 08 17, 21:39)
Man irgi raudonmedis labai gražu, bet visgi nesiryžau raudonmedžio grindims, nors langai iš raudonmedžio (labai gražu).
del alyvavimo.
Mes dedames azuolo masyvo grindis ir alyvuosime. Ilgai svarsteme ar lakas ar alyva, ziurejom pavyzdzius. Taip trauke alyva, bet bijojome tos prieziuros. KAzkaip firma kuri mums grindis des ikalbejo alyvuoti su Saicos alyva, tipo ji kelis kartus alyvuojama sudaro apsauginę plėvelę, galima grindis plauti ir t.t.
Kaip iš tikrųjų tai pasiteisins - nežinau, bet dėl to grožio - rizikuosime, kadangi labai vertiname natūralų medį. Jeigu domina ta alyva, galite pasiskaityti www.mistrostatyba.lt , ten apie ją rašo.
O gal kas turite apie ją blogų atsiliepimų? parašykite.

Manau jei ne alyvuotu grindu prieziura,bei pazeidziamumas ,daugelis pasirinktu alyvavima(mes taip pat) smile.gif
Sekmes
Atsakyti
Ka jus manote apie trisluoksni parketa? Mums parduotuvej isaiskino, kad trisluoksnis netgi populiaresnis nei masyvas, atseit tvirtesnis, stabilesnis, nes suklijuotas is triju sluoksniu. Beje, gal kas turejote reikalu su "Medzio stiliumi"?
Atsakyti