Įkraunama...
Įkraunama...

Medinės grindys

QUOTE(Fikas @ 2005 09 05, 23:53)
Gal kas galite parekomenduoti kokią parduotuvę, kur būtų galima gauti išsamesnę informaciją apie lakus, lakavimą. Lakuosime grindis ir lūbas.
Ermitaže ir Senukuose nelabai gausi konsultacijos.  schmoll.gif
Nelabai ir žinome kokį pirkti laką luboms (blizgantį, matinį, gal dar koks specialus būna), grindims. g.gif
Gal kas susidūrėte ir galite patarti? unsure.gif
Dabar reikia nulakuoti lubas bent vienu sluoksniu, pries dazyma ir slifavima. Lengviau nusivalo dulkes.


Sveika, tai kalbi apie medines lubas ir grindis? jeigu taip tai pati nuspresk ar nori, kad blizgetu ar ne... nemazai kas renkasi matini laka, bet mes rinksimes blizgu laka, zymiai graziai isrinskeja mediena.. O siulyciau pirkti brangu laka, kuris senukuose parduodamas, beros didele talpa apie 100-180 Lt... Sis lakas pats graziai issilygina ir nelieka jokiu dryziu. Mes jau ji isbandem, rezultatas thumbup.gif
Atsakyti
Ta prasme nesimato dryziu. Tada tikrai super, nes mes nepatyre lakuotojai, tai tikrai svarbu. O kokios firmos lakas?
Atsakyti
Mes savo parketa lakavom is pradziu kazkokiu pigiu, smirdanciu laku - liko dryziai ir dar galva apsisuko kol nulakavom. Dabar darant normalu buto remonta pirkom is Seniuku Johnstone's "Woodworks" quick dry floor (greitai dziustantis grindu lakas vidaus darbams). Rezultatas neitiketinas - nesmirdi, issilygina kaip stiklas, isdziusta per kelias valandas ir ant tokiu grindu tikrai malonu neapsakomai vaikscioti. Tikrai rekomenduoju is visos sirdies, nenusivilsit. Beje ji lakuoti galima ant seno lako, tik reikia ciut pasveist. O lakas pats atrodo kaip pienas:)Ir skiedziasi kaip keista, bet su vandeniu. Dar tiesa, jis nepigus, netoli simto litu 2.5 litro. Bet patikekit, mes islakavom 3 kartus miegamaji, jame gal koks 16 kvadratu, o lako liko tai daugiau dar nei puse dezes!!!
Atsakyti
QUOTE(bzzz... @ 2005 09 16, 18:27)
. Beje ji lakuoti galima ant seno lako, tik reikia ciut pasveist.

Taip jei senasis lakas vandeninis,jei aliejinis ,arba rugstinis geriau neeksperimentuoti smile.gif
Atsakyti
Jau su vyru apsisprendėme, kad norime natūralių grindų. Norim grindis susidėti iš natūralių lentų. Tik sunku apsispręsti kokias pirkti. Tėtis rekomenduoja sibiro pušį. Tad jai jau kas esate nusipirkę ir susidėję tokias grindų lentas, pasidalinkite patirtimi kur, kokias ir už kiek pirkote?

Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mis @ 2005 09 26, 16:26)
Jau su vyru apsisprendėme, kad norime natūralių grindų. Norim grindis susidėti iš natūralių lentų. Tik sunku apsispręsti kokias pirkti. Tėtis rekomenduoja sibiro pušį. Tad jai jau kas esate nusipirkę ir susidėję tokias grindų lentas, pasidalinkite patirtimi kur, kokias ir už kiek pirkote?

Ačiū  smile.gif


super minkstos....
Atsakyti
viena iš keisčiausių minčių, nustebinusių mane pačią- praėjusią savaitę intensyviai rinkomės grindų lentas. Ir ką gi? Supratau , kad man gražiausios yra plačios pušinės lentos su šakomis blink.gif Visi ąžuolai-uosiai, visi bambukai, venge, kempai ir kt. man panašesni į laminatą, nei į medį, kažkokie perdėm lygūs, kieti, "nemediniai"... Problema vienok... Prastas mano skonis, ane? Nužiūrėjau Dasfoje plaaačias lentas, tokių ąžuolinių iš viso niekur nėra, nes, jei būtų, tai kainuotų kokius 500 už kvadratą, galvą guldau... Žinau iš asmeninės patirties, kokia minkšta spygliuočio mediena-išsibraižo, susibado, na, "nelaiko" apkrovų... Nors, teisybės dėlei, vienas mažiau vaikštomas kambarys, "bibliotekinis', kur ir kilimas buvo smile.gif , beveik nenukentėjo . Žodžiu, jei kambarys menkai trypiamas, koks miegamasis, kur pusė grindų po lova lieka, kur kilimukai prie lovos dar gabaliuką užkloja, kur ateini vakare-išeini rytą, tai galima ir spygliuotį dėt. Pinigų ekonomija ryški išeina. Man dabar konkreti trauma- sprendimo dar nepriėmiau. g.gif
Atsakyti
O as galiu is savo patirties pasakyti, kad nusivyliau medinemis grindimis. Musu bute jas sudejo pries kokius 10 metu ir atrodo tikrai gerai isdziuvusios buvo ir kokybiskos, bet po kokiu 4-5 metu atsirado tarpai ir nemazi tarpai cry.gif prilindo siuksliu, lentos prarado spalva, eme girgzdeti issidauze...Na zodziu po 5metu jokio vaizdo nebeliko. Ten kur kazkada patekejo ar palasejo vandens, atsirado juodos demes, suo gerokai pabraize su nagais ir nuo batu kulniuku liko idubimai. O virtuveje kai virino skaitliukus is aukstai nukrito suvirinimo aparatas tai isvis duobe liko schmoll.gif Taip ir likom nesuprate tai kiek gi metu tas lentas reikia dziovinti, kad nesideformuotu? nes pas mus tai tik po keliu metu isryskejo....Dabar nupirkom gera laminata, stipru (lyg ta ofisini vadinama) ir ziuresim kas bus smile.gif O virtuveje ir prieskambaryje tik plytele desim smile.gif
Atsakyti
tutikute, tai, kad lentos "vaikšto" , man yra tik jų natūralumo požymis...Nusibraižiusias galima atnaujint šlifuojant, perlakuojant ar perdažant naujai...Neparašei, kokios medienos grindys buvo-jei spygliuočio, tai penki metai intensyvaus trypimo yra pakankamas laikas, kad tektų imtis renovacijos. Rimto smūgio, na, nuo skaitiklio kritimo, neatlaikytų nei vien adanga, ko gero-gl kamštis ar linoleumas g.gif ir neįdubtų, jei tiesti ant betono... O laminatas gali įskilt, nusibraižyt, plytelė sudužt...Taigi...
Atsakyti
QUOTE(mamagitana @ 2005 09 27, 10:07)
tutikute, tai, kad lentos "vaikšto" , man yra tik jų natūralumo požymis...Nusibraižiusias galima atnaujint šlifuojant, perlakuojant ar perdažant naujai...Neparašei, kokios medienos grindys buvo-jei spygliuočio, tai penki metai intensyvaus trypimo yra pakankamas laikas, kad tektų imtis renovacijos. Rimto smūgio, na, nuo skaitiklio kritimo, neatlaikytų nei vien adanga, ko gero-gl kamštis ar linoleumas g.gif  ir neįdubtų, jei tiesti ant betono... O laminatas gali įskilt, nusibraižyt, plytelė sudužt...Taigi...


Na taip...as viska suprantu, bet kai po 5m pasidaro tarp lentu 5cm plysiai....nu tai ka as zinau g.gif dabar ne tik, kad slifuoti ir lakuoti reikia, bet ir perdeti, kad tarpu neliktu schmoll.gif jauciu, kad dabartinias lentas sustumus atsirastu vietos dar vienai papildomai lentai....
Atsakyti
QUOTE(mamagitana @ 2005 09 27, 10:07)
tutikute, tai, kad lentos "vaikšto" , man yra tik jų natūralumo požymis...Nusibraižiusias galima atnaujint šlifuojant, perlakuojant ar perdažant naujai...Neparašei, kokios medienos grindys buvo-jei spygliuočio, tai penki metai intensyvaus trypimo yra pakankamas laikas, kad tektų imtis renovacijos. Rimto smūgio, na, nuo skaitiklio kritimo, neatlaikytų nei vien adanga, ko gero-gl kamštis ar linoleumas g.gif  ir neįdubtų, jei tiesti ant betono... O laminatas gali įskilt, nusibraižyt, plytelė sudužt...Taigi...


Pas vyro tevus beržo parketas, gal kokie 10metu ir kaip naujas, nei jokiu garsu nei vaiksto, tik koridoriuje buvo jau atnaujintas.
Tai kad man atrodo dar priklauso nuo to kaip sudeta buvo.
Atsakyti
5 cm plyšiai blink.gif blink.gif ? Visokių grindų mačiau, pradedant plačiausių lentų ( eglės) sodyboje, statytoje 1934, "chruščiovkėj", blokiniam mano amžiaus name, pati dėjau ( na, meluoju-meistrai dėjo, aš mokėjau ir žiūrėjau, po to trypiau smile.gif ) dygiuotas ir nedygiuotas...Sutinku, plyšių kai kur buvo, daugiausiai- mano minėtam bendraamžiam daugiabutyje...Matyt, nepakankamai išdžiūvęs medis buvo...Bet PENKI CM tarp lentų? Gal groteles, ne grindis darė? biggrin.gif
Atsakyti