Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

user posted image

paskutinė mūsų 52-oji tema surandama čia. Iš viso Supermamose pripostinome apie 31 tūkst. žinučių thumbup.gif

esminė informacija:

Kenksmingiausios sudedamosios medžiagos, kurių neturėtų būti mūsų kosmetikoje:

* Butylated Hydroxythaluene (BHT)
* Butylene Glycol
* Diethanolamine (DEA)
* Dimethicone
* Dimethicone Copolyol
* Cyclomethicone
* EDTA
* Ethylparaben
* Isobutylparaben
* Laureth Sulfate
* Methylparaben
* Mineral Oil
* Paraffinum Liquidum
* Petrolatum
* Phenoxyethanol
* Polyethylene Glycol (PEG)
* Polypropylene Glycol (PPE)
* Propylene Glycol
* Propylparaben
* Triclosan
* Triethanolamine (TEA)

sąrašas nėra baigtinis! Kas neaišku, ieškome įvairiuose interneto šaltiniuose, klausiame ir tikslinamės temoje wink.gif

Natūralios sertifikuotos BDIH kosmetikos gamintojų sąrašas
dažniausiai sutinkami ekologiškos produkcijos sertifikatai BDIH user posted image bei
Ecocert user posted image
Prekybos taškai Lietuvoje:
* Sarma (Madara)
* Droge (Alterra, rusiškas molis)
* KristiAna (Pure Altitude - sertifikuota tik linija)

Prekybos taškai Vilniuje:
* "Nimfali", PC Mada (Senteurs du Sud, Feniqia, Lauralep, Ciel d'Azur, Phyt-inov, Druide, Emeraude)
* "Žalia Žalia", Stepono g. 6 (Dr.Hauschka, Weleda, Urtekram, I+M, Lakshmi, Argital). Taipogi čia dirba tik natūralią kosmetiką naudojanti kosmetologė ir masažistė Elytė wub.gif
* "Bio pasaulis", PC VCUP (Logona, Sante, Florame, Madara)
* "Eko studija", PC VCUP (ECO, Sophyto, Bentley Organic)
* "Holos", Užupio g. 4, V.Gerulaičio 1, "Alfa" verslo centras (Weleda, Urtekram)
* "Baroca", Šv.Mykolo 14 (GamArde, GoodKaarma, Marius Fabre)
* "Sveiki produktai" (Aubrey Organics, Essential Care)
*"Grožio alėja" Mados, PC Gedimino 9 - Vokiečių vaistinėje (Dr.Hauschka, Argital, Pure)
*"Bioteka" Klaipėdos g.3, Vilnius (Jāsön, BioExclusive)
* Saluks vaistinė PC Ozas (Weleda, Oaskin, Natura Siberica)

Kvapų namai:
* Vilniuje: pagrindinė buveinė Čiurlionio g. 4; jogos centras „Savitri“ Augustijonų g. 2-3; „Idzumi“ Sporto g. 12; „Žalia-žalia“ Šv. Stepono g. 6;
* Kaune: „Agnum centras“;
* Klaipėdoje: "Bioeco", Šaltkalvių 3 (prie "Friedricho pasažo"), tel. 860016655, 846 214222;
* Juodkrantėje: vaistinėje tel. 860028173;
* Alytuje: kosmetologijos centras „Svaja“ tel. 860028173
* Šiauliuose: tel. 861613300.

Užsisakome internetu:
*Vokietijos internetinės parduotuvės: "Natractiv", "Biologisch24", Violey
*Ebay parduotuvėlė
*"Nikovita"
*"Lovelula"
*"Akamuti"
*"Akoma Skin Care"
*"Materia Aromatica"
*"Biolander"

Lietuvoje:
*"Biolinija"
*"Dvi širdys"
*"Ekolinija"
*"Damodara"
*"AromaNatural", jos šeimininkė - Monica thumbup.gif
*"Naturata" (Akamuti, Moom depiliacinės priemonės)

*kosmetikos yra ir "Rojaus sode"

Mūsų blogas yra ČIA su atsiliepimais apie įvairių gamintojų siūlomas priemones, receptais. Jo šeimininkė bryyla 4u.gif Virtualių mūsų "kelionių", skirtų atsargų papildymui, tvarkaraščiai dedami šičia cool.gif


svarbiausi sutrumpinimai: eteriniai aliejai - EA, Kvapų namai - KN, AromaNatural - AN mirksiukas.gif








šiandien perpirkau tokį, savo svajonių (vertinant internetinį vaizdelį) spalvos Elysambre nagų laką:

user posted image

realiai spalva tamsesnė, labiau violetinė. Draugė dar apžiūrėjo, tai jai net į melsvumą ji užneša biggrin.gif Žodžiu, jau antras Elysambre lakas, kurio reali spalva visai ne tokia, kokia nuotraukose. Kadangi siaubingai norėjau ir vistiek galvojau kažkada siųstis, tai nuskilo gauti jau parvežtą į LT.

savaitgalį lakuosiu, bandysiu, parašysiu, kaip jis. Nors šiaip Elysambre lakai gerai laiko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 11 vasario 2010 - 16:46
QUOTE(Satura @ 2010 02 11, 16:10)
kokiems ingredientams esi alergiška konkrečiai? Jau antras žmogus čia, kuriam tas kvapas nepatinka  doh.gif
labai sunku pasakyti- galima sakyti, kad net bet koks oras man alergiškas- maistas tinka tik tam tikrai apdorotas, jokių citrusų, jokių pirktinių daržovių/ vaisių, pvz negaliu jau seniai tušų naudot, šešėlių, nes tinsta akys, turiu fotoalergiją (dienos šviesos lemputėms)....kremai? g.gif sunku pasakyti- pasitepu ir žiūriu- jeigu netinka beveik po 30 min pamatau ax.gif
užtat kažką naujo išbandyti man didelma, kančia, baimė...bet vistiek ka-ką reikia daryti, pvz norėčiau isšivalyti odą, na yra tų ne visai inkštirų, bet tiesiog užsikimšusių porų rolleyes.gif ką naudot? bijau, kad atsikėlus nereiktų eit kaip dilgėlių nudegintu veidu unsure.gif
šiaip dažniausiai naudodavau medicininę kosmetiką- avene, bioderma, paprastus sanitas tepalus.....
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2010 02 11, 10:41)
o kas nutinka avokadu aliejui ji "susaldzius"  4u.gif

visos gerosios medziagos nuseda i nuosedas ir jau is ten ju "neiskrapstysi", tad aliejus praranda savo gerasias savybes ax.gif

QUOTE(Babi* @ 2010 02 11, 14:16)
Pagaliau jus prisivijau bigsmile.gif Ant veido atsirado spuogas, ir kokiu moliu geriausia jį išnaikinti?Ir koks molis labiausiai tinka normaliai veido odai, truputį linkusiai sausėti? unsure.gif


rasulo molis yra tobulas ta prasme, kad ji galima naudoti viena, o ilasinus i kauke kokio arbatmedzio, jis puikiai veiks spuogus, neprasciau uz zalia schmoll.gif
mano oda ziema pasauseja, tai zalias molis ja dar labiau nusausina, net ir raudonas sausino, o rasulas - ne
Atsakyti
Ačiū Satura už naują temelę 4u.gif
QUOTE(Satura @ 2010 02 10, 19:44)
dar truputis komercijos  cool.gif : CUP'o trečiam aukšte eko parduotuvėlėj 30 proc. nuolaida Neobio dezodorantams  mirksiukas.gif
O gal yra juos bandžiusių ir galite parašyti atsiliepimus? smile.gif


QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 02 10, 21:33)
Man čia toks klausimas iškilo... Gal galėtumėt palyginti linų sėmenų, kokosu bei simondsijų aliejų poveikį plaukams?
Visus esu bandžiusi plaukams, man asmeniškai visų labai panašus poveikis, ir ne labai patinkantis - apsunkinti plaukai palieka, nelankstūs.

QUOTE(Dovish @ 2010 02 11, 11:30)
Violey.com su traukinuku čiuku čiuku biggrin.gif, bet gal yra Vilniuje kur Lavera prekiauja, deja nei tiksliai kur, nei kainos nežinau 4u.gif
Gedimino 9(Vaistinėje) ir Madoje II aukšte.


QUOTE(Pasaulė @ 2010 02 11, 12:19)
Gal bandėte šiuos kremus veidui ir galite atsiliepimais pasidalinti? 4u.gif
2. Weleda drėkinamasis kremas su vilkdalgiais
Turėjau, nors atrodo ir lengvas, bet vasarą vis tiek jaučiasi tarsi plėvelė ant odos. Ir mane bėrė(bet gal čia tik mane nes nuo visų kremų beria), o kažkuri yra rašiusi, kad kimšo poras.

QUOTE(agnuta @ 2010 02 11, 13:51)
kaip idomiai, daug kam nepatiko laveros sampunai smile.gif
turiu viena laveros sampuna siuo metu, tai jame yra ALS, nezinau, kaip kiti. tai reiktu buti atidziai, jei sitie du erzina oda.
Vienuose yra ALS, kituose - ne, todėl reikia nagrinėtis sudėtis.


QUOTE(Satura @ 2010 02 11, 15:18)
man patys geriausi Hauschkos ir Elysambre. Abu man laiko gerai, nusiplauna su vandeniu.

dabar dažausi Elysambre, tai irgi patinka - gražus, mielas įpakavimas, maloniai dažo ir atlaiko per dieną - nenubėga. Tiesa, man dar tik antras jo naudojimo mėnuo, o kažkur po trijų mėnesių jis turėtų sudžiūti  ax.gif
matai kaip skirtingai, man gerai nusiplauna tik su Madaros žiedų putomis, o nei Laveros pienelis ne Eco prausiklis gerai jo nenuplauna. Bet tu tikriausiai muolu prausiesi, gal dėl to smile.gif

O mano Elysambre tušas nuo pirmų dienų kaip pasenęs, jau rašiau jog džiaugiausi tik pakuote ir šepetėliu biggrin.gif Tai vakar dar užuodžiau jog ir kvapas puikus laugh.gif Bet senumo problemą jau išsprendžiau kaip ir su visais tušais spręsdavau, įlašinau kelis lašus spirito ir uola thumbup.gif Gražiai dažo ir be priekaištų atlaiko visą dieną nenubyrėdamas(ko tikrai nebuvo pradžioje).

QUOTE(Dovish @ 2010 02 11, 15:40)
Dar labai patinka Sante nagų lako valiklis, jis net aliejingas bigsmile.gif

Laveros plaukų kaukės su mangais nesu bandžiusi rolleyes.gif Iš plaukų kaukių dar esu turėjusi Logonos su simondsijom - čia tai nevykęs pirkinys, labai apsunkindavo plaukus ir, apskritai, nejaučiau jokio poveikio schmoll.gif
drinks_cheers.gif

Turiu Laveros rožių kondicionierių, tai nuo Sante Brilliant absoliučiai niekuo neišsiskiria, turbūt 50/50 rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 11 vasario 2010 - 17:34
QUOTE(Cikadelė @ 2010 02 11, 18:13)

šiaip dažniausiai naudodavau medicininę kosmetiką- avene, bioderma, paprastus sanitas tepalus.....


Cia visai ne medecinine kosmetika, o tik "medicininis" marketingas, pries keleta metu Prancuzijoje siu firmu produktus buvo galima rasti tik vaistinese. Bet kai pirkejai tapo protingesni ir suprato, kad tai tokia pati "chemine" kosmetika, gal tik jos pagrindas ne papratas, bet mineralinis vanduo, pradejo placiai komercializuoti. Dabar paprasciausi supermaketai uzkisti visais avene ir bioderma.


O su naturalia kosmetika tada irgi reiketu atsargiai, nes daugumoje kremu yra eteriniu alieju, kurie gali alergizuoti, todel geriausia butu paciai daryti kremus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2010 02 11, 16:13)
labai sunku pasakyti- galima sakyti, kad net bet koks oras man alergiškas- maistas tinka tik tam tikrai apdorotas, jokių citrusų, jokių pirktinių daržovių/ vaisių, pvz negaliu jau seniai tušų naudot, šešėlių, nes tinsta akys, turiu fotoalergiją (dienos šviesos lemputėms)....kremai? g.gif sunku pasakyti- pasitepu ir žiūriu- jeigu netinka beveik po 30 min pamatau ax.gif
užtat kažką naujo išbandyti man didelma, kančia, baimė...bet vistiek ka-ką reikia daryti, pvz norėčiau isšivalyti odą, na yra tų ne visai inkštirų, bet tiesiog užsikimšusių porų rolleyes.gif ką naudot? bijau, kad atsikėlus nereiktų eit kaip dilgėlių nudegintu veidu unsure.gif
šiaip dažniausiai naudodavau medicininę kosmetiką- avene, bioderma, paprastus sanitas tepalus.....


esu macius sampunu, tinkanciu dermatita turinciai odai.
viena vaikiska norejau pirkt, tik brangus, kadangi tiko mano vaikui muilai, tai ir nepirkau. ta pati kompanija gamina ir sampuna suaugusiems. Trinity soap and shampoo. Sudetis:
•Aqua
•Lauryl glucoside
•Mipa-laureth sulphate
•Cocamidopropyl betaine
•Decyl glucoside
•Panthenol
•Chondrus crispus (Carrageenan)
•Triticum vulgare (Wheatgerm) oil
•Melaleuca alternifolia (Tea Tree) oil
•Chamomilla recutita (Chamomile) oil
•Sodium benzoate
•Boswellia carterii (Frankincense) oil
•Lavendula angustifolia (Lavender) oil
•Pelargonium graveolans (Geranium) oil
•Citric Acid
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 11 vasario 2010 - 18:50
Neseniai pradėjau naudoti "Lavera" tušą:
Lavera tušas

Gražiai padažo, labai natūraliai, neapsunkina blakstienų, nesulipina jų, gražiai atskiria. Laiko pakankamai gerai - iki vakaro nei išsitepa paakiai, nei nubyra. Nusiplauna lengvai.
Žodžiu, jei tenkina natūralus vaizdas ir nėra poreikio stipriai ilginti, tankinti, tai tikrai geras tušas thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

studijuoju visas temas, kiek pavyko rasti archyve (nuo 14 temos varau) blush2.gif Bet ne šiaip skaitau, o konkrečiai STUDIJUOJU: su akiniais ant nosies, konspektų sąsiuviniu rankose ir viską pagal temas rašausi karsta.gif Dabar bandau savo kažkuo sualergizuotą odą atsistatyt, užsimaniau alijošiaus gelio. Nimfali neturi, kur dar jo galiu nusipirkt? rolleyes.gif Daugiau netrukdysiu, kol visko neperskaitysiu ir nepaprotingėsiu new_russian.gif
Atsakyti
Nusprendziau prisijungti prie jusu ir pradeti naudoti naturalia kosmetika smile.gif Oda turiu viena is problematiskiausiu, nes ir spuogai puola ir rauksleles jau randasi, oda jautri ir t.t. Viena is bedu ta, kad nezinau nuo kokios firmos pradeti doh.gif Noreciau pradziai nusipirkti krema ir tonika. Kiek pasiskaitau visu aprasymai tokie gundantys, kad net nebezinau kuris man tiktu ir kuris geresnis. Gal jus man galetumete patarti, kokios firmos kosmetika geresne? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amliv99 @ 2010 02 11, 20:37)
... Gal jus man galetumete patarti, kokios firmos kosmetika geresne? Aciu  4u.gif

Manau, kad kiekvienai patinka skirtingos firmos smile.gif
Man pvz patinka dr.Hauschka, Madara ir Weleda, nes is siu firmu ka esu naudojus tai daug kas man tiko ir patiko (aisku buvo ir nepatikusiu priemoniu)..
Seip geriausia is pradziu pradet bandyt kremo meginukus, o ne pilnas pakuotes pirkti, ir tada jau rinktis kuris tinka ir patinka.. Pradzia gali buti ir sunkoka ieskant patinkanciu priemoniu.. Gali tekt nemazai visko isbandyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 02 11, 17:32)
Turėjau, nors atrodo ir lengvas, bet vasarą vis tiek jaučiasi tarsi plėvelė ant odos. Ir mane bėrė(bet gal čia tik mane nes nuo visų kremų beria), o kažkuri yra rašiusi, kad kimšo poras.


Ernesin, pamenu, kad esi minejusi, kad tau aliejai poras kemsa, o man atrodo, kad siame kreme yra nemazai alieju g.gif
Man siaip pats geriausias iki siol atrastas kremas. Vis susigundau ka nors naujo isbandyt, ir kiekviena tenka pripazint, kad vis del to Weledos geresnis doh.gif Nei Hauschkai man neprilygsta blush2.gif Kazkaip labai labai atitinka jis mano poreikius thumbup.gif Na bet suprantama, kad kitoms gali ir nepatikti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amliv99 @ 2010 02 11, 20:37)
Nusprendziau prisijungti prie jusu ir pradeti naudoti naturalia kosmetika  smile.gif Oda turiu viena is problematiskiausiu, nes ir spuogai puola ir rauksleles jau randasi, oda jautri ir t.t. Viena is bedu ta, kad nezinau nuo kokios firmos pradeti  doh.gif Noreciau pradziai nusipirkti krema ir tonika. Kiek pasiskaitau visu aprasymai tokie gundantys, kad net nebezinau kuris man tiktu ir kuris geresnis. Gal jus man galetumete patarti, kokios firmos kosmetika geresne? Aciu  4u.gif



Saunuole 4u.gif pasukai geru keliu mirksiukas.gif
pirmiausia tai patarciau isbandyti molio kaukes veidui, jei turi spuogeliu turetu tikti.
Jau paruosta, zalio molio kauke, gali isigyti nimfali.

o tada siulyciau isigyti pirmas priemones. Mano kosmetines pagrindas tai - priemone veido prausimui, tonikas ir kremas. taip oda buna svari atgaivinta ir padrekinta bei pamaitinta. Patarciau pirmas priemones susipirkti vienos firmos pvz dr. Hauschka arba Weleda,

As pradejau nuo Hauschkos ir dziaugiuosi, nes neprasoviau. Tai nera stebuklus daranti kosmetika, bet tokia sakyciau gana neutrali ir tinka daugumai merginu. Nes naturali kosmetika irgi gali alergizuoti ir nuo jos gali isberti kaip ir nuo sintenines kosmetikos, svarbu atrasti tai kas tinka ir patinka.
As pradejau su Cleansing cream (cia kasdien praustis veida) labai daug geru atsiliepimu apie ji, daugumai patiko ir perka reguliariai.
Tada Hauschka tonikas irgi visai neblogas, gaivus, man patiko, bet sita galima pakeisti hidrolatu (geliu vandeniu) kuri gali isgyti is aroma natural, dar ir patarimu geru gausi thumbup.gif
ir emiau Hauschka rose light krema veidui; neriebus, bet ir nelengvas, drekina gana gerai. Pasitarusi su pardaveja issirinksi sau tinkama, roziu, svarainiu ar kt.

na o po to kaip patarlei, kuo tolyn i miska tuo daugiau medziu thumbup.gif

vietoj toniko galima naudoti hidrolatus, kuriu yra bagale, galima rinkti ir pagal kvapa ir pagal poveiki, po to i juos deti veikliuju medziagu ir tt ir pasidaryti kaip tau patinka, galu gale net ir kremus paciai darytis thumbup.gif

sekmes
Atsakyti