Įkraunama...
Įkraunama...

BREKETAI 22 Temuke

Svaja, bet kai tavo breketams buvo 9 mėn, aš atsimenu, kad irgi gyrėm, ar ne? Bet pokytis nuostabus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kavytė @ 2010 04 25, 13:37)
Svaja, bet kai tavo breketams buvo 9 mėn, aš atsimenu, kad irgi gyrėm, ar ne? Bet pokytis nuostabus  bigsmile.gif

aha,pritariu drinks_cheers.gif tikrai skirtumas didelis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kavytė @ 2010 04 25, 13:37)
Svaja, bet kai tavo breketams buvo 9 mėn, aš atsimenu, kad irgi gyrėm, ar ne? Bet pokytis nuostabus  bigsmile.gif

vat nezinau,bet skaiciuoju,nes cia vasara buvo,o sudejo spali,pati nustebau,matyt tada grazu buvo,bet dabar paziurejus tikrai dar anaiptol nebuvo grazu biggrin.gif
Atsakyti
sveikutės 4u.gif kaip laikotės?;}
aš jau netveriu savo kailyje,taip laukiu trečiadienio,kaip pagaliau raus dantį.Keistai skamba,bet kažkaip visai nėr baimės,nors ir pas nepažįstamą daktarę eisiu, norisi kuo greičiau breketukų,jau dienas skaičiuoju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*4ever @ 2010 04 25, 13:57)
sveikutės 4u.gif  kaip laikotės?;}
aš jau netveriu savo kailyje,taip laukiu trečiadienio,kaip pagaliau raus dantį.Keistai skamba,bet kažkaip visai nėr baimės,nors ir pas nepažįstamą daktarę eisiu, norisi kuo greičiau breketukų,jau dienas skaičiuoju biggrin.gif

sveika, pažįstamas jausmas biggrin.gif sulauksi 4u.gif
Atsakyti
svajaa, grazuciai tavo dantukai !! smile.gif wub.gif

o tas berniukas, naujas musu dalyvis nerealus ! smile.gif holivudas tikras biggrin.gif

atsiprasau,Congeniality, bet tu visada kazkuom nepatenkinta.. visada.. ir beje, sektum temas visas tai ne viena esam viesai idejusios savo dantukus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justyte**: 25 balandžio 2010 - 15:31
Reikia pagalbos smile.gif) Gal kas galit parodyti kaip atrodo keramikiniai breketai ant dantų? Renkuosi tarp safyriniu ir keramikinių. Labai noriu pažiūrėt. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(rasakila123 @ 2010 04 25, 22:46)
Reikia pagalbos smile.gif) Gal kas galit parodyti kaip atrodo keramikiniai breketai ant dantų? Renkuosi tarp safyriniu ir keramikinių. Labai noriu pažiūrėt. Ačiū.

Sveika smile.gif

Safyriniai skaidrūs:

user posted image

Keramikiniai:

user posted image

Papildyta:
rasakila123, gal padės ir šita info http://www.ortodonti.../?lang=1&id=288
Atsakyti
Sveikutės smile.gif Na ką, pas mane jau lyg ir geros žinios, pajudėjo jau nemažai mano antrukas thumbup.gif Pačiai kažkaip taip ryškiai nesimato, bet va savaitgalį susitikau su drauge su kuria seniai nesimatėm, tai ji sako "oho, jau tavo dantys tiesūs" biggrin.gif Aišku, neatsistatė jis dar visiškai į lanką, bet jau tikrai matosi progresas thumbup.gif Tai kažkaip jau visai kita nuotaika. Beto, poryt vėl vizitas, tai dar paverš cool.gif

P.S. turiu klausimėlį, ar jūsų ortodontės dar ir tvarko dantukus? nu ta prasme, aš savajai kai pasiskundžiau kad tas mano antrukas nelabai gražus, plomba aptrupėjus, nešlifuota, pageltus, ir apnašų, akmenukų yra.. tai ji man sako "kai ištiesinsim ir sutvarkysim jį". Tai vat, įdomu ar ji pati viską ir padarys? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beprotiskai_fantastiska: 26 balandžio 2010 - 07:37


QUOTE(Svajaaa @ 2010 04 25, 14:34)
Ziurekit radau sena foto,kokei dar danty sbuvo doh.gif
user posted image cia buvo 9 men pasirodo doh.gif
dabar:
user posted image


o , jau tada grazu buvo..dbr tai holyvudas rimtai:)) bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
QUOTE(beprotiskai_fantastiska @ 2010 04 26, 09:37)
Sveikutės  smile.gif Na ką, pas mane jau lyg ir geros žinios, pajudėjo jau nemažai mano antrukas  thumbup.gif Pačiai kažkaip taip ryškiai nesimato, bet va savaitgalį susitikau su drauge su kuria seniai nesimatėm, tai ji sako "oho, jau tavo dantys tiesūs"  biggrin.gif Aišku, neatsistatė jis dar visiškai į lanką, bet jau tikrai matosi progresas  thumbup.gif Tai kažkaip jau visai kita nuotaika. Beto, poryt vėl vizitas, tai dar paverš  cool.gif

P.S. turiu klausimėlį, ar jūsų ortodontės dar ir tvarko dantukus? nu ta prasme, aš savajai kai pasiskundžiau kad tas mano antrukas nelabai gražus, plomba aptrupėjus, nešlifuota, pageltus, ir apnašų, akmenukų yra.. tai ji man sako "kai ištiesinsim ir sutvarkysim jį". Tai vat, įdomu ar ji pati viską ir padarys?  g.gif

na va pagaliau thumbup.gif

gal pokycius idesi pasigrozeti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(beprotiskai_fantastiska @ 2010 04 26, 08:37)
Sveikutės  smile.gif Na ką, pas mane jau lyg ir geros žinios, pajudėjo jau nemažai mano antrukas  thumbup.gif Pačiai kažkaip taip ryškiai nesimato, bet va savaitgalį susitikau su drauge su kuria seniai nesimatėm, tai ji sako "oho, jau tavo dantys tiesūs"  biggrin.gif Aišku, neatsistatė jis dar visiškai į lanką, bet jau tikrai matosi progresas  thumbup.gif Tai kažkaip jau visai kita nuotaika. Beto, poryt vėl vizitas, tai dar paverš  cool.gif

P.S. turiu klausimėlį, ar jūsų ortodontės dar ir tvarko dantukus? nu ta prasme, aš savajai kai pasiskundžiau kad tas mano antrukas nelabai gražus, plomba aptrupėjus, nešlifuota, pageltus, ir apnašų, akmenukų yra.. tai ji man sako "kai ištiesinsim ir sutvarkysim jį". Tai vat, įdomu ar ji pati viską ir padarys?  g.gif

sveika. geros žinios 4u.gif aš manau, kad ne ji pati tvarkys g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinar @ 2010 04 26, 10:27)
o , jau tada grazu buvo..dbr tai holyvudas rimtai:)) bigsmile.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


nu kai dabar paziuriu man tada negrazu 4u.gif
Atsakyti