Įkraunama...
Įkraunama...

BREKETAI 22 Temuke

QUOTE(beprotiskai_fantastiska @ 2010 04 26, 20:08)
Aš nežinau ar jūs pastebit, bet mano dantukai taip sustumti į vieną pusę, kad padaryt vietos tam antrukui  doh.gif Aš kai pažiūriu, tai man vis atrodo kaip juos grąžins atgal ??? biggrin.gif

Super. Pakankamai greit tau tas antrukas pasidavė. Kas dėl nuvažiavimo į šoną, tai taip, matosi. Pas mane tas pats biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kavytė @ 2010 04 26, 21:03)
Super. Pakankamai greit tau tas antrukas pasidavė. Kas dėl nuvažiavimo į šoną, tai taip, matosi. Pas mane tas pats  biggrin.gif

Eina sau, atrodo tai nekaip.. ypač nuotraukose biggrin.gif dar kreiviau nei buvo.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(beprotiskai_fantastiska @ 2010 04 26, 21:26)
Eina sau, atrodo tai nekaip.. ypač nuotraukose  biggrin.gif dar kreiviau nei buvo..  biggrin.gif

Iš tiesų, nuotraukose baisiausiai ir atrodo doh.gif Pvz aš kai realiai per veidrodį žiūriu, tai matos kažkiek, nu bent atrodo dzin, normaliai. O kai nufotkinu, tai žiauriai matos, kad visi dantys nuvažiavę, tai nervas ima lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kavytė: 26 balandžio 2010 - 21:02
QUOTE(Kavytė @ 2010 04 26, 22:02)
Iš tiesų, nuotraukose baisiausiai ir atrodo  doh.gif  Pvz aš kai realiai per veidrodį žiūriu, tai matos kažkiek, nu bent atrodo dzin, normaliai. O kai nufotkinu, tai žiauriai matos, kad visi dantys nuvažiavę, tai nervas ima  lotuliukas.gif

Taip taip, man ir tas pats doh.gif Reiks paklaust per vizitą, kada maždaug pradės atstatinėt juos... g.gif
Atsakyti
Sveikos,ziuriu jusu nuotraukas ir laukiu nesulaukiu kad man viskas greiciau judes i prieki.
dabar vel dvejoju del to herbsto. jei mano apatini zandikauli siek tiek per daug atstumtu i prieki veidas laaaabai negraziai atrodytu ir kaip man dabar zinot kiek stums? ot zioplumas nepaklausiau verkt noris verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(materiallove @ 2010 04 26, 23:30)
Sveikos,ziuriu jusu nuotraukas ir laukiu nesulaukiu kad man viskas greiciau judes i prieki.
dabar vel dvejoju del to herbsto. jei mano apatini zandikauli siek tiek per daug atstumtu i prieki veidas laaaabai negraziai atrodytu ir kaip man dabar zinot kiek stums? ot zioplumas nepaklausiau verkt noris verysad.gif

Sveika, matei mano foto? as ten nufotkinau kiek i prieki tures stumpi mano zandikauli. man gi irgi kartu su tavim des herbsta tongue.gif 06 10 man atrodo pirmas vizitas is tu 3 vizitu serijos ,kai uzdeda Herbsta. Gal pradzioj i jausies kad tavo "stalcius" pavaziaves i prieki, bet is isores veidas atrodys proporcingiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natale: 27 balandžio 2010 - 08:07
beprotiskai fantastiska-geras..jau greit visai lanke tavo dantukas bus bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

nebijok atstatys i vieta kad proporcingai butu..wink.gif 4u.gif

blondie girl- tau berods panasiai sudejo virsu kaip ir man apacia?

dar nedaug laiko..pas mane siuo metu tik tarpukai atsiradineja ir dantukas jau jau juda i prieki apacioje vienas..

bet grazus tavo breketukai man patinka 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tinar: 27 balandžio 2010 - 09:28
QUOTE(Tinar @ 2010 04 27, 10:24)
blondie girl- tau berods panasiai sudejo virsu kaip ir man apacia?

dar nedaug laiko..pas mane siuo metu tik tarpukai atsiradineja ir dantukas jau jau juda i prieki apacioje vienas..

bet grazus tavo breketukai man patinka 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Man rodos mums tą pačią dieną sudėjo.. smile.gif Tau apačią, man viršų.. 4u.gif
Ačiū už pagyras, man jie irgi pradeda patikt.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blondie-girl @ 2010 04 27, 11:32)
Man rodos mums tą pačią dieną sudėjo..  smile.gif  Tau apačią, man viršų..  4u.gif
Ačiū už pagyras, man jie irgi pradeda patikt..  biggrin.gif


man 04.08d sudejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinar @ 2010 04 27, 16:47)
man 04.08d sudejo biggrin.gif


Ir man.. 4u.gif
Atsakyti
Labas, prisisegu jusu tema prie favorite biggrin.gif Vakar sudejo separacines gumytes, o kita savaite jau sudes breketukus smile.gif Jauciuosi labai fainai pagaliau tam pasiryzusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liorka @ 2010 04 28, 10:30)
Labas, prisisegu jusu tema prie favorite biggrin.gif Vakar sudejo separacines gumytes, o kita savaite jau sudes breketukus smile.gif Jauciuosi labai fainai pagaliau tam pasiryzusi smile.gif

Sveika prisijungusi i musu smagu ir saunu bureli 4u.gif prasom placiau papasakoti apie savo bedas,kokio miesto,kokie breketai,gydytojas 4u.gif
Atsakyti