Įkraunama...
Įkraunama...

Spintos su stumdomomis durimis

Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 04 21, 11:22)
O tai, sakyčiau, tik skonio reikalas smile.gif


Skonio tai skonio, tik iš manęs tokia dizainerė doh.gif Man jau net galvą skaudėt pradėjo nuo to galvojimo kaip čia geriau padarius biggrin.gif

Tuo labiau kad ne vienoj firmoj buvom, vienur sako taip, kitur kitaip, jau baigiu susipainioti. Buvom Emiroj, SSistemose, meistrelį auksarankį kvietėm, dar kažkokia firma pagal skelbimą paskaičiavo. Tai visi paskaičiavo daugmaž panašias kainas, skirtumas apie 200-300 Lt viso labo kaip bebūtų keista g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingulia: 21 balandžio 2010 - 11:33
O, mano mąstytą variantą svarstote smile.gif

O koks Jūsų numatomos spintos ilgis? Pas mane tai apie 3,10 m. Aš, žinokit, kol kas atsisakiau šio varianto, sugalvojau daryti trejas duris kažkur po 1 m su trupučiu, vienas veidrodines, kitas iš plokštės, tą dalis, kur su niša televizorium, irgi būtų su durim, o kai žiūrėsim TV, duris atsistumsim (pas mus miegamasis, bet spintą prieš lovą). Taip mums, beje, patarė ir SS smile.gif Tiesa, spinta, dar neužsakyta, bet tikiuosi, kad jau nesikeis niekas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Invincible @ 2010 04 20, 21:05)
Ar tema nebaigta?  bigsmile.gif  bigsmile.gif Jei dar ne, imetu musu spinta. Ji nediduke, bet labai patogi, viskas tilpo-musu su vyru+dukrytes rubeliai, patalyne... Vienu zodziu dziaugiames naudodami.  thumbup.gif


sveiki , grazi spinta , gal galetumete parasyti ismatavimus? (be kampiniu atviru lentyneliu isoreje ) ir ,kiek kainavo ,ar verta bent mastyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivira @ 2010 04 21, 12:18)
O, mano mąstytą variantą svarstote smile.gif



Aha, tą patį ax.gif Mūsų spintos ilgis panašus kaip ir jūsų, 3 m.

O kodėl atsisakėt šio varianto? Gal dar ir aš atsisakysiu biggrin.gif
Šiaip mes norėtumem turėt po atskirą spintą, vienoj pusėj būtų MB, kitoj mano. Siūlė mum ir dvejas duris, ir tris, bet kažkaip norisi spintų autonomijos, nes jei vienas atsidaro savo spintą, tai kaip suprantu, kitas jau ir nebegalės savosios pusės atsidaryt, o dažnai gi ruošiamės kažkur kartu, ypač rytais tai erzintų. Kitas dalykas, kai žiūrimas tv, tai jau su trejom ar dvejom durim irgi labai į spintą nepalandžiosi. Tai tokie mūsų motyvai.
Atsakyti
QUOTE(ingulia @ 2010 04 21, 14:27)
Aha, tą patį  ax.gif Mūsų spintos ilgis panašus kaip ir jūsų, 3 m.

O kodėl atsisakėt šio varianto? Gal dar ir aš atsisakysiu  biggrin.gif
Šiaip mes norėtumem turėt po atskirą spintą, vienoj pusėj būtų MB, kitoj mano. Siūlė mum ir dvejas duris, ir tris, bet kažkaip norisi spintų autonomijos, nes jei vienas atsidaro savo spintą, tai kaip suprantu, kitas jau ir nebegalės savosios pusės atsidaryt, o dažnai gi ruošiamės kažkur kartu, ypač rytais tai erzintų. Kitas dalykas, kai žiūrimas tv, tai jau su trejom ar dvejom durim irgi labai į spintą nepalandžiosi. Tai tokie mūsų motyvai.


Aš irgi norėjau tokių kaip atskirų spintų man ir MB, bet pagrindinė priežastis, dėl kurios atsisakėm šio varianto, yra ta, jog jei niša su TV daryti per spintos vidurį, kaip šiam projekte, TV mūsų atveju atsiduria gerokai šone lovos, tai MB užprotestavo, kad jam nepatogu žiūrėt bus cool.gif . Jei tą dalį su TV kelti kažkur į šoną (kaip buvo viena nuotrauka praeitoj temoj) ir dar veidrodis, tai man jau kažkaip netvarkingai ir "margai" gaunas...
Kita priežastis - siauros aukštos durys, ir vaizdas kažin kaip realybėj, ir keli baldininkai atkalbėjo mus nuo to, kad bus nepatogu, su 4 durim tai gal nieko, o jei 5 , kaip aš norėjau iš pradžių, tai jau išvis...
Dar vienas dalykas - dabar aš planuoju po vienom plačiom durim pasidaryti vietą visiem savo rūbam, po kitom durim - MB. Mintis ta, jog atsidarius vienas duris, matyčiau ir pakabinamus, ir sulankstomus rūbus, nereiktų, kaip iki šiol turėtoje spintoje, darinėti tai vienas, tai kitas duris, kažkaip nusprendžiau, jog kai viskas vienoje vietoje, turėtų būti patogiau g.gif O dėl to, kad viens kitam trukdysim, tai bent jau iki šiol, kiek gyvenom kartu, beveik niekada nesiruošiam rytais vienu metu, tai kažkaip dėl to nepergyvenu...Dėl TV uždengimo durim žiūrėjimo metu irgi gal nieko, nes kai miegamajam, tai vis tiek tas TV žiūrimas tik vakare, kai darinėjimo mažiau.
Žodžiu, išdėsčiau mūsų situaciją, Jūsų atveju, kai kambarys gyvenamasis - miegamasis, tai tikriausiai variantas su ketveriom durim ir geresnis smile.gif
Jei ne paslaptis, kokią maždaug sumą Jums paskaičiavo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivira @ 2010 04 21, 15:15)
Žodžiu, išdėsčiau mūsų situaciją, Jūsų atveju, kai kambarys gyvenamasis - miegamasis, tai tikriausiai  variantas su ketveriom durim ir geresnis smile.gif
Jei ne paslaptis, kokią maždaug sumą Jums paskaičiavo  blush2.gif


Na jūsų situacija kiek kitokia nei mūsų. Dėl ko man kyla didžiausios abejonės, tai dėl siaurų aukštų durų, irgi bandau įsivaizduot ar labai jau baisiai jos atrodys realybėj g.gif Dėl patogumo tai manau patogiau mum būtų keturios durys, tik va dėl vaizdo abejoju...
Mum SSistemos su bronziniais visais veidrodžiais paskaičiavo 3300, bet jau dabar esu tikra, kad jų nenoriu, tai su plokšte turi būti pigiau, dar galvojam gal pataupyt ir vidų daryti iš pilkos pigesnės plokštės. Jokių stalčių ar kitokių pribumbasų nedarom, tik lentynos ir kabinami drabužiai.
Kitur (Emiroj, dar kažkokioj nedidelėj firmelėj) paskaičiavo irgi apie 3000, čia SM išgirti Artūro baldai atrašė, kad 3000-3500 Lt, pigiausias variantas buvo 2750 pas privatų meistrą, bet su lenkiška plokšte. Tai kainos skirtumas nėr toks didelis, kad rizikuot, kai nežinai, kokia bus ta spintos koybė, vis gi toks daiktas ilgam, jei ne visam gyvenimui biggrin.gif Apsiprendėm užsakinėt SSistemose, nes jau dvi spintas jie mum kažkada buvo gaminę, tai dėl kokybės tikrai jokių priekaištų. Manau į 3 tūkst. pas juos sutilpsim. Šiandien ateis jų vadybininkas jau vietoj pamatuot, gal jis dar ką patars dėl tų durų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingulia: 22 balandžio 2010 - 07:07
Mums kaip tik šiuo momentu SSistemos montuoja spintą thumbup.gif Pagaliau! assa.gif
Kai bus baigta, įkelsiu foto drinks_cheers.gif

Invincible, talpi spinta thumbup.gif Bet man irgi trūktų kabinamų - na, čia tikrai kiekvienas pagal savo poreikius darosi ax.gif Aš ir pirmąją spintą projektavausi su minimum lentynų, ir dabartinę daugiausia kabinamiems thumbup.gif Nemėgstu lankstyti drabužių, man žymiai patogiau nusiimti nuo pakabos ir iškart rengtis bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Beauty~: 23 balandžio 2010 - 09:42
Sveiki,

Sau ir draugams gaminome spintas su slankiosiomis sistemomis. Jei kas susidomejote, kreipkites. Sios spintos (kuri nuotraukoje) ismatavimai 2.50x2.50, spintos vidus pagal pageidavima: lentynos, kabinamu rubu vieta, stalciai. Spintos kaina su surinkimu apie 2000 LTL. Atsiprasau uz reklama, jei kam neaktualu wink.gif Miestas Kaunas

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paslydau: 24 balandžio 2010 - 18:06
Sveiki,

jungiuosi ir as i "spintininku" buri 4u.gif

Kaip tik snd derinau drabuzines projektuka. Kol kas tik SS (ismasciau, kad zmones specializuojasi, tai gal pades protingai irengti drabuzine) pabraizytas ir preliminariai paskaiciuotas variantas.

Plokste pilka, 16 mm (18 -iolikines neturi). Drabuzines 3,8 ilgio ir 1,74 plocio. Lentynos numatytos palei ilgesne siena. Kitur kabyklos. 6 stalciukai paprsati. metaliniu krepsiu atsisakiau, visokiu imantriu kabyklu taip pat. Itogo: 2400lt.

Tai dbar mastau ar ieskoti kas pigiau (bet ar nesigaus su visais vazinejimais , derinimais ir galutiniu kokybes rezultatu brangiau), ar vis tik nesiblaskyti....



Atsakyti
Laba diena matau visi diskutuoja apie tas spintas kur geriau darytis , bet as galvoju kad tos visos garsios firmos lupa dauk . O sutaupyt galit uzsisake pas mazas firmas ar patentininkus , kokybe bus tapati nes visi medziagas naudoja tas pacias .O jei domina GALIU DUOTI VIENO MEISTRO KAUNE TEL *** .MUMS DARE .TIKRAI PATENKINTI . IR SUTAUPEM DARYDAMI 3.0M SPINTA 800LT . KAIP BUVO PASKAICEVUS EMIRA , VESIDA IR SS. TAI TIEK .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 08 gegužės 2010 - 11:41
QUOTE(maks @ 2010 04 25, 09:31)

O kur gi foto? rolleyes.gif
Atsakyti