Įkraunama...
Įkraunama...

Nerimas, itampa ir baimes - 2!

Tesiam pradetas temas "Nerimas - mes ji iveiksim" ir "Nerimas, itampa ir baimes"

Paskutinios naujienos drinks_cheers.gif :

gryda grizo is po atostogu ir pasakoja kaip jai sekesi susidorot su PA ir nerimu

*Liepa18* guosta ir rekomenduoja knygas savo gyvenimui pakeist ir nerimui atsikratyt

Arletė pasakoja apie homeopatija ir jos teigiama poveiki

lucero kalba apie hemoglobina ir jo normos ribas

L@pke pasakoja apie savo meile kelionems ir pasiryzima atsikratyt ligu baimes....

Tesiam, musu silta pasiplepejima, merginos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo L@pke: 14 gegužės 2010 - 16:50
Aciu uz nauja tema 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Mergaites, nezinau kas darosi. Ka tik grizau is kino. Pykina ir sukasi galva, kinoteatre visa laika sukosi, nors ir galvot negalvojau apie jokas baimes ir pan. Jau trecia diena man taip sukasi ir pykina. Siandien prasidejo menesines, pastot negalejau, bet tas sukimasis ir pykinimas nerealus. As vos po buta vaikstau, man viskas labai sukasi, net kai uzsimerku. Tikrai tikrai norejau sia diena praleist gerai, dziaugtis ir negalvot apie nieka blogo. Bet neistengiu dziaugtis, kai mane taip pykina ir sukasi, ypac parduotuvej buvo negera, ejau kaip girta, zukandus dantis, sakydama as daeisiu, viska nusipirksiu ko reikia, bet bloga buvo nerealiai. Kine maniau atsipalaiduosiu, komedija ziurejom, bet net negalejau uzsimerkt, nes kaip ant laivo denio jauciausi. Iki masinos ejau ir vaziavau su nerealiu galvos svaigimu, atejus iskart atsiguliau. Dabar guliu, pykina, sukasi... Kas tai? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(L@pke @ 2010 05 15, 01:12)
Mergaites, nezinau kas darosi. Ka tik grizau is kino. Pykina ir sukasi galva, kinoteatre visa laika sukosi, nors ir galvot negalvojau apie jokas baimes ir pan. Jau trecia diena man taip sukasi ir pykina. Siandien prasidejo menesines, pastot negalejau, bet tas sukimasis ir pykinimas nerealus. As vos po buta vaikstau, man viskas labai sukasi, net kai uzsimerku. Tikrai tikrai norejau sia diena praleist gerai, dziaugtis ir negalvot apie nieka blogo. Bet neistengiu dziaugtis, kai mane taip pykina ir sukasi, ypac parduotuvej buvo negera, ejau kaip girta, zukandus dantis, sakydama as daeisiu, viska nusipirksiu ko reikia, bet bloga buvo nerealiai. Kine maniau atsipalaiduosiu, komedija ziurejom, bet net negalejau uzsimerkt, nes kaip ant laivo denio jauciausi. Iki masinos ejau ir vaziavau su nerealiu galvos svaigimu, atejus iskart atsiguliau. Dabar guliu, pykina, sukasi... Kas tai?  unsure.gif

Sveikute, kaip as tave suprantu del tu galvos svaigimu doh.gif pabandik suciulpti vertigohell man tai labai padeda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AREANA @ 2010 05 15, 10:18)
Sveikute, kaip as tave suprantu del tu galvos svaigimu doh.gif pabandik suciulpti vertigohell man tai labai padeda ax.gif



Areana, kiek supratau tai homeopatinis vaistas. O neigama poveiki turi? Ar padeda jisai? Nes nezinau del ko tas sukimasis mane kamuoja. Ne visada jis yra, bet kai uzeina apie savaite laiko laikosi doh.gif Nemalonu ir trukdo gyvent.
Atsakyti
QUOTE(L@pke @ 2010 05 14, 15:38)
Idomiai kazkaip ta hemoglobina vertinat. Pas mane 14, bet normos ribos pazimetos (12 - 14.5) Tai jei verst i jusu  skale kiek iseina? biggrin.gif

Trombocitu tik pas mane daznai per mazai, maziau normos ribu, bet lygtais nieko nereiskia. Kalis 3.94 (3.5 - 5.3), lygtais gyditojai nori kad pas zmones butu apie 4.5... Mg 0.84 (0.7 - 1.05) gal irgi vertetu pagert... Fe 24.43 (6.6 - 26), tai vos ne perdaug, kai permazai tai rodos mazakraujiste?


labas. Jau naji namučiai thumbup.gif Kalbėjot apie kraujo tyrimus. 14 - tai kitaip tariant, 140 - labai geras kraujas. O mano buvo 79, dabar 122. Moterims geras kraujas nuo 120 iki 140.

Nu dar papasakosiu apie Turkiją šiek tiek, nes Lapkė klausė mirksiukas.gif Valgėm viešbučio kavinėje, man tai patiko, nes aš mėgstu daržoves ir fetos sūrį, o šio gėrio buvo labai daug. Mano 3 vyrams gal trūko mėsos, nes turkai davė tik vištienos troškinius arba žuvį. Bet nieko, dar niekas nenumirė be mėsos lotuliukas.gif užtai prisivalgėm šviežio tuno, kepto ir farširuoto - labai skanu. Dar man skanūs jų pyragėliai buvo, tokie visi permirkę ar tai medumi, ar tai kokiu sirupu. Negalėjau susilaikyti, nors nesu labai liekna ir saldumynų turėčiau vengti. Dar man patiko jų baklažanai, cukinijos, ryžiai.

Kas dėl vaistų dozių, tai drįsčiau nesutikti, kad man xanax ketvirtis - per maža dozė. Kaip tik sako, kad geriau pabandyt mažesnę dozę išgert - o gal suveiks ir nereiks visos tabletės gert. Paprastai taip ir būna, kad pakanka mažos dozės. Bent jau man. Bet vakar 2 valandas lyginau rūbus, matyt, pervargau, tai vakare pasidarė negera, teko vėl imtis xanax (kaip aš to nenoriu). Kitos priemonės jau nepadėjo, bijojau patirti tikrą PA. Kažkaip iki 2 nakties negera buvo, bet paskui užmigau. Man kitą dieną po tokių negerumų irgi savijauta prasta būna, kažkokia išbalansuota. Nusibodo jau man šita liga doh.gif
Atsakyti
QUOTE(L@pke @ 2010 05 15, 13:12)
Areana, kiek supratau tai homeopatinis vaistas. O neigama poveiki turi? Ar padeda jisai? Nes nezinau del ko tas sukimasis mane kamuoja. Ne visada jis yra, bet kai uzeina apie savaite laiko laikosi  doh.gif  Nemalonu ir trukdo gyvent.

Taip tas vaistas yra homeopatinis, jis neturi neigiamu povbeikiu, man labaio fainas as tris kartus i diena po dvi tabletes pakisu po liezuviu ir jis istirpsta, man padeda. Pabandyk.
Atsakyti
Senai rasiau, bet uztat paskaitau daznai 4u.gif
iskilo man toks klausimas g.gif vis pasiskaitau ,daugelis turite problemu del nerimo ar PA, bet dauguma vartojate tik homeopatinius arba slopinancius simptomus, bet negydancius vaistus(kaip xanax , lexotanil), ar esate taip pries tam butent skirtus vaistus kaip AD ir neuroleptikus, ar kas?? g.gif
Atsakyti
vile999, asmeniškai man niekas xanax nepaskyrė, turiu galvoje, aš nebuvau nei pas psichologą, nei pas psichiatrą, kuris būtų išrašęs šių vaistų. Aš tiesiog savo gydytojai pasakiau, kas man pradėjo daryti, o ji to xanax ir išrašė, bet tik gal 20 tablečių ir tų pačių silpniausių. Dėl viso pikto, esant extra atvejui.
Aš esu prieš chemiją bet kada, o čia, prie šio sutrikimo, nemanau, kad xanax ar lexotanilis gydo - jis tiesiog blokuoja, atjungia žmogų. Bet juk tai - ne gydymas blink.gif Tai tik simptomų pašalinimas ir tiek O mes juk žinome, kad PA ar nerimas - tai nervai, tai problema mūsų galvelėse, mintyse. Vat tas mintis ir reikia mums tvarkyti, o ne slopinti pastoviai tabletėmis. Kai jau labai blogai - tada išgeri tą vaistą ir tiek. Bet pastoviai - tai jau ne.
Atsakyti
QUOTE(AREANA @ 2010 05 15, 14:29)
Taip tas vaistas yra homeopatinis, jis neturi neigiamu povbeikiu, man labaio fainas as tris kartus i diena po dvi tabletes pakisu po liezuviu ir jis istirpsta, man padeda. Pabandyk.


aš ir jį geriu smile.gif
QUOTE(vile999 @ 2010 05 15, 15:49)
Senai rasiau, bet uztat paskaitau daznai 4u.gif
iskilo man toks klausimas g.gif vis pasiskaitau ,daugelis turite problemu del nerimo ar PA, bet dauguma vartojate tik homeopatinius arba slopinancius simptomus, bet negydancius vaistus(kaip xanax , lexotanil), ar esate taip pries tam butent skirtus vaistus kaip AD ir neuroleptikus, ar kas?? g.gif

Vartoju homeopatinius ir įvairias žoleles . Taip esu prieš chemiją, nebent extra atveju ( išgeriu xanaxo, tai būna laabai retai), ir už jeigu žmogui niekas kitas jau nepadeda apart chemijos, jeigu jau žmogus pats sau nenori padėti tada taip. Bet aš pati gilę depresija įveikiau tik tada kaip smegenis galvoje perkračiau mirksiukas.gif

Mane tai nervuoja ,kaip kiekviena smulkmena ,mane erzina ,kad ir netvarkyti kambariai , nevietoje padėti daiktai doh.gif nu kaip logiškai pagalvoji tai tikrai nenormalu.
Atsakyti
ar tas homeo[atinis vaistas - tai tas vertigoheel? Perduodamas be recepto?
Atsakyti
QUOTE(gryda @ 2010 05 15, 18:02)
ar tas homeo[atinis vaistas - tai tas vertigoheel? Perduodamas be recepto?

Be 4u.gif
Atsakyti