Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai ir kiti saldumynai

Gal kas Klaipedoj gali rekomenduot kur daro gerai tortus?
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2004 05 13, 14:55)
Nagi, saldumynų mėgėjos, papasakokite, kur žadat tortą užsakinėti  rolleyes.gif
Man aktualiausia Vilniuje, bet kitoms turbūt irgi info nepamaišytų...

informacija kaunietems - tikari rekomenduoju uzsisakyti tortus, sakocius pas Gulbiniene. Prie 25-mecio turgelio isikure. pasirinkimas tikrai didelis, labai skanus tortai, ir papuosia graziai ir kaip tik nori.
Atsakyti
QUOTE(Simpatulka @ 2005 07 19, 10:47)
informacija kaunietems - tikari rekomenduoju uzsisakyti tortus, sakocius pas Gulbiniene. Prie 25-mecio turgelio isikure. pasirinkimas tikrai didelis, labai skanus tortai, ir papuosia graziai ir kaip tik nori.


Ir kodel gi tu rekomenduotum? biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ninin @ 2005 07 19, 10:53)
Ir kodel gi tu rekomenduotum?  biggrin.gif  blush2.gif

a todel, kad ten labaaaiiii skanus tortai. ir papuosia graziai!!!
Atsakyti

Sestadieni buvau pasiziureti, pasiklausineti;)
2 tortai buvo papuosti ne taip kaip norejo klientes biggrin.gif
Bet patiko, kad 1 torto sona pataise is naujo (buvo atsiremes i dezute ir gabalas torto susiplojo)...
Atsakyti
na va, ir as pasidalinsiu saldumynu pauieskos ispudziais. dideli darba jau padariau - uzsisakiau sakociu Babarskienes imoneje, jau nuskambejusiu adresu - filaretu gatveje. sakociai nerealus, sviezi ir labai skanus, puosia rozytem baltom, rausvom, zalsvom, arba ramuniukais, gali ant virsaus gelyciu vainikelius uzdet, arba dvi gulbes arba du ziedus. dar daro tokius krepselius is sakociu - puikus sumanymas, ir dar tokius dalykus kaip rageliai, kuriuos gali dalint susirinkusiems prie baznycios vietoj saldainiu, nes daznai atsitinka, kad karsta diena is saldainiu lieka tik sokolado kose... tai va, sakociu uzsisaliua daug biggrin.gif o torto paieskas tik pradejau - aplnakiua vilniuj Italisko sodo konditerijos parduotuvele ir maisto fabriko. bet manau, kad gal dar ka nors reiks ap[ieskot, nes cia paskaiciusi ideju radau. siaip italiskam sode tortai be jokiu konservantu puosiami kuo tik nori grazus padeklai, bet pats tortu pasirinkimas mazokas, bet trim aukstam manau pakankamai. o maisto fabrike daugiau pasirinkimo, bet padeklai visi vienodi, o ir to pasirinkimo tarsi daug, bet kita vertus niekas prie dusios nelimpa. tai va. sekmes visiems ieskantiems!
Atsakyti
O as vakar Bijoloje uzsisakiau sau Jaunosios torta ir pirslienei Karvoju ir siaip dar viena labai skanu tortuka ax.gif ... Mes buvom tokie isrankus, o pardaveja labai maloni ir paslaugi 4u.gif . Tikuosi padarys viska kaip reikiant thumbup.gif ...
O sakocius mama uzsake pas tokia moteriske, kur daro tuos senovinius minkstutelius, skanutelius sakocius is naminiu produktu thumbup.gif
Atsakyti
Jei kažkam reikia nebrangaus, bet skanaus torto Vilniuje, galiu parekomenduoti "Sonverta" Meistrų g. 13. Tel.: (5) 2334466. 1 kg. kaina apie 15Lt. Man kepė trijų aukštų tortą. Pirmas aukštas buvo "Karališkas" (su šokoladu), antras - "Jogurtinis" su vaisiais, trečias "Jaunystė". Visi neapsakomai skanūs (nors geriau pagalvojus, karališkas labiausiai patiko, nors jaunystę mėgstu nuo vaikystės........).
Vienintelis trūkumas - papuošimai. Visi tortai kaip vienas, nieko įmantraus nesugalvoja. Bet man į torto papuošimą mažiausiai norėjosi investuoti schmoll.gif juolab, kad iš ten pirkau tik vieną tortą.
Ir dar, greitai išgraibo įdomesnius padėkliukus, todėl tortą užsisakyti reikėtų prieš kokias 3 ar 4 sav.
Va taip va mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš irgi užsakinėjau "Sonvertoj" smile.gif Kiek ieškojau, čia buvo pigiausia, bijojau kad gali nukentėt kokybė, bet visi svečiai labai gyrė, o darė karališką ir jogurtinį. Dėl papuošimų, tai kadangi man nelabai patiko jų pavyzdžiai, tai pasakiau kaip noriu, ir padarė smile.gif Likau tikrai patenkinta rolleyes.gif
Atsakyti
gal =inot, kur geri mergvakario tortai? blush2.gif
Atsakyti

Kur uzsakinejate sakocius (Vilniuje, Kaune)...?
Atsakyti
mes Sonvertoj jau nuo seniai tortus perkam, man ju karaliskas skaniausia, o brangiausiam morenginis.
Atsakyti