Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai ir kiti saldumynai

na pas mus tai buvo labai daug tortu, 6-7, tiesa pasakius net nezinau, bet is ju buvo 3 triju aukstu, dideli tortai, ir dar dideliu ir aukstu ar tris ar keturi, keturi šakočiai buvo, tai patikekit manim, draugams dejom po pus torto i namus issinesti, o kaip kuriems ir antra diena ir trecia diena dejom, ir dar tu tortu liko, namuose stovi triju aukstu tortas ir du dideli šakočiai, patikekit manim nereikia tu tortu tiek daug:)
nu niekis, si savaitgali jei neisvaziuosim padarysim sugriztuves biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif tai tortas manau bus suvalgytas. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2005 07 07, 08:49)
na pas mus tai buvo labai daug tortu, 6-7, tiesa pasakius net nezinau, bet is ju buvo 3 triju aukstu, dideli tortai, ir dar dideliu ir aukstu ar tris ar keturi, keturi šakočiai buvo, tai patikekit manim, draugams dejom po pus torto i namus issinesti, o kaip kuriems ir antra diena ir trecia diena dejom, ir dar tu tortu liko, namuose stovi triju aukstu tortas ir du dideli šakočiai, patikekit manim nereikia tu tortu tiek daug:)
nu niekis, si savaitgali jei neisvaziuosim padarysim sugriztuves biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif tai tortas manau bus suvalgytas. biggrin.gif


tai kas pas tave per tortai, kad savaite nesugede gali stoveti? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2005 07 07, 07:49)
na pas mus tai buvo labai daug tortu, 6-7, tiesa pasakius net nezinau, bet is ju buvo 3 triju aukstu, dideli tortai, ir dar dideliu ir aukstu ar tris ar keturi, keturi šakočiai buvo, tai patikekit manim, draugams dejom po pus torto i namus issinesti, o kaip kuriems ir antra diena ir trecia diena dejom, ir dar tu tortu liko, namuose stovi triju aukstu tortas ir du dideli šakočiai, patikekit manim nereikia tu tortu tiek daug:)
nu niekis, si savaitgali jei neisvaziuosim padarysim sugriztuves biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif tai tortas manau bus suvalgytas. biggrin.gif


aha mes tau padėsim biggrin.gif
Atsakyti
Mergaitės kur užsakote tortus?

heeeeeelp help.gif surrender.gif 000189.gif
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2005 07 07, 08:00)
tai kas pas tave per tortai, kad savaite nesugede gali stoveti?  blink.gif

negendantys kaip ir sakociai, tu ka nezinai kad dar ir tokiu yra kuriuos galima laikyti ilgiau nei savaite?
Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2005 07 07, 08:03)
aha mes tau padėsim biggrin.gif

biggrin.gif biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2005 07 06, 20:23)
jei vestuves dvi dienas, o jaunosios torta pjausit pirmos dienos vakare, tai 100g torto bus tikrai mazai.

dviems tikrai mazai, as cia apie viena diena rasiau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Valentinka @ 2005 07 07, 08:06)
Mergaitės kur užsakote tortus? 

heeeeeelp    help.gif  surrender.gif  000189.gif

Žinau, kad mano pusseserė ten užsisakė vestuvinį tortą, labai maloniai bendrauja. Visai šalia tavęs biggrin.gif t.y šilainių turguje, yra Kačergės skyrelis, tai ten. Tortų katalogo nevarčiau, gaila, negaliu daugiau niekuo padėti. Bet mačiau gražiai papuoštus vestuvinius šakočius. Ir ten šakočiai yra diejų rūšių, vieni normalūs, o kiti taip pagaminti, kaip senovėje darydavo - minkšti ir burnoje tirpstantys smile.gif , o aš tokių labai ir norėjau smile.gif pabandyk nueiti pakalbėti.
Atsakyti
QUOTE(ALMUŠKA @ 2005 07 08, 08:17)
Žinau, kad mano pusseserė ten užsisakė vestuvinį tortą, labai maloniai bendrauja. Visai šalia tavęs  biggrin.gif t.y šilainių turguje,  yra Kačergės skyrelis, tai ten. Tortų katalogo nevarčiau, gaila, negaliu daugiau niekuo padėti. Bet mačiau gražiai papuoštus vestuvinius šakočius. Ir ten šakočiai yra diejų rūšių, vieni normalūs, o kiti taip pagaminti, kaip senovėje darydavo - minkšti ir burnoje tirpstantys  smile.gif , o aš tokių labai ir norėjau smile.gif pabandyk nueiti pakalbėti.


Dėkui už info 4u.gif
Man šakočiai tik minkšti skanūs smile.gif , tai dabar žinosiu kur tokius rasti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2005 07 07, 09:49)
na pas mus tai buvo labai daug tortu, 6-7, tiesa pasakius net nezinau, bet is ju buvo 3 triju aukstu, dideli tortai, ir dar dideliu ir aukstu ar tris ar keturi, keturi šakočiai buvo, tai patikekit manim, draugams dejom po pus torto i namus issinesti, o kaip kuriems ir antra diena ir trecia diena dejom, ir dar tu tortu liko, namuose stovi triju aukstu tortas ir du dideli šakočiai, patikekit manim nereikia tu tortu tiek daug:)
nu niekis, si savaitgali jei neisvaziuosim padarysim sugriztuves biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif tai tortas manau bus suvalgytas. biggrin.gif



ale lotute, tavo liniuoti daugyn dienas iki vestuviu skaiciuoja drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ALMUŠKA @ 2005 07 08, 08:17)
Žinau, kad mano pusseserė ten užsisakė vestuvinį tortą, labai maloniai bendrauja. Visai šalia tavęs  biggrin.gif t.y šilainių turguje,  yra Kačergės skyrelis, tai ten. Tortų katalogo nevarčiau, gaila, negaliu daugiau niekuo padėti. Bet mačiau gražiai papuoštus vestuvinius šakočius. Ir ten šakočiai yra diejų rūšių, vieni normalūs, o kiti taip pagaminti, kaip senovėje darydavo - minkšti ir burnoje tirpstantys  smile.gif , o aš tokių labai ir norėjau smile.gif pabandyk nueiti pakalbėti.


Aš tai buvau Šilainių turguje, tai ta pardavėja tokia nemaloni pasirodė, nieko nežino, burbuliuoja. tai klausima ar vežat į vietą, ji sako nežinau, po to dar kažko paklausė vel nuburbuliavo, kad nežinau, tai apsisukom ir išėjom, sakėm su mama daugiau kojos nekelsime. manau, kad aš tortus užsisakinėsiu pas Gulbinienę.
Atsakyti
QUOTE(darata @ 2005 07 12, 15:20)
Aš tai buvau Šilainių turguje, tai ta pardavėja tokia nemaloni pasirodė, nieko nežino, burbuliuoja. tai klausima ar vežat į vietą, ji sako nežinau, po to dar kažko paklausė vel nuburbuliavo, kad nežinau, tai apsisukom ir išėjom, sakėm su mama daugiau kojos nekelsime. manau, kad aš tortus užsisakinėsiu pas Gulbinienę.

mes irgi galvojam apie Gulbiniene g.gif o kazin, kaip ten su pristatymu?
Atsakyti