Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos

Dalinkimės patirtimi ir rūpimais klausimais apie atostogėles
Atsakyti
Kuriant nauja tema nepamirskit pracituot sena mirksiukas.gif ir pridet nuoroda 4u.gif


Cia yra anstesnes temos, nepatingekit pasiskaityt

Prieš tai buvusi

Ankstesne tema

senesne tema

dar senesne tema

DUK wink.gif

Motinystės pašalpa wink.gif

Tėvystės pašalpa wink.gif

Motinystės (tėvystės) pašalpa wink.gif

Dėl vienkartinių išmokų cia ir cia

Atsakyti
Na, ką gi, laukiam, ar Seimas patvirtins naują projektą, tačiau vis tik ne iki galo aišku, kaip bus su šiuo metu besilaukiančiomis mamomis, kai ateis 2011 07 01d... iki to laiko galioja 90% iki vienerių metukų ir 75% iki dvejų. Ir maksimalios lubos - 4680 Lt (ant popieriaus, ne į rankas)... 4u.gif
Atsakyti
Idomu, kaip greitai perves Motinystes pasalpa... g.gif
Isleido mane i dekreta 09d., iskart su visom pazymom is darbovietes "prisidaviau" i SODRA biggrin.gif
Siandiena prisijungiau per EGAS sistema ten suformavo visa pamenesiui priskaiciuota pasalpa, bet pavedimo daryti, tai neskuba.... schmoll.gif
Idomu, ar dar ilgai kankins mane... doh.gif
Atsakyti
Merginos, gal kas zino ar galiu isvis neiti i dekretines, nes man labai naudinga, kad vyras isetu i vaiko auginimo atostogas metams nuo vaikelio gimimo dienos?

Ar tiesa, kad nuo 2010 07 01 pasalpa skaiciuosis vienu men pvz iseisiu 2010 07 01 men tai skaiciuos is 2010 05 31 ir 2009 06 01 pagal mane dingsta paskutinis birzelio men.
Atsakyti
QUOTE(ligita123 @ 2010 06 17, 19:49)
Merginos, gal kas zino ar galiu isvis neiti i dekretines, nes man labai naudinga, kad vyras isetu i vaiko auginimo atostogas metams nuo vaikelio gimimo dienos?

vyras gali tą padaryti ir taip, jums nebūtina neiti į dekretą, t.y. vyras gali išeiti tėvystės atostogų kol vaikui sueis mėnuo ir po to vpa.
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2010 06 17, 20:05)
vyras gali tą padaryti ir taip, jums nebūtina neiti į dekretą, t.y. vyras gali išeiti tėvystės atostogų kol vaikui sueis mėnuo ir po to vpa.

Bet man labai blogi menesiai gaunasi man reikia, kad kuo anksciau jam paskaiciuoti visa metu vidurki vaikas gims spali ir jo atlyginimas labai geras 2009 m rugsejis, spalis, lapkritis jam dar ieitu tie men. i vidurki bet jeigu jis eis po mano dekreto tada gaunasi jau gruodis ir mokes tik kol sueis vaikui 1 metai tai yra apie 10 men o dabar as mastau, kad gali gautis visas 12 men o tie perskaiciavimai ne i nauda.

As nezinau as cia tik taip mastau ir noriu jusu patarimo
Papildyta:
QUOTE(swelnute @ 2010 06 17, 19:27)
Idomu, kaip greitai perves Motinystes pasalpa...  g.gif
Isleido mane i dekreta 09d., iskart su visom pazymom is darbovietes "prisidaviau" i SODRA biggrin.gif
Siandiena prisijungiau per EGAS sistema ten suformavo visa  pamenesiui priskaiciuota pasalpa, bet pavedimo daryti, tai neskuba....  schmoll.gif
Idomu, ar dar ilgai kankins mane...  doh.gif

Kas tas Egas?
Atsakyti
QUOTE(ligita123 @ 2010 06 17, 20:27)
Bet man labai blogi menesiai gaunasi man reikia, kad kuo anksciau jam paskaiciuoti visa metu vidurki vaikas gims spali ir jo atlyginimas labai geras 2009 m rugsejis, spalis, lapkritis jam dar ieitu tie men. i vidurki bet jeigu jis eis po mano dekreto tada gaunasi jau gruodis  ir mokes tik kol sueis vaikui 1 metai tai yra apie 10 men o dabar as mastau, kad gali gautis visas 12 men o tie perskaiciavimai ne i nauda.

norite trumpesnio dekreto - neimkite atostogų iki gimdymo, tada pašalpa bus mokama tik už 56 dienas. nuo vaiko gimimo iki kol jam sueis mėnuo vyras gali išeiti tėvystės atostogų už kurias gaus 100, kaip ir jūs už dekretą. dekrete būti nieks jūsų neprivers, bet kadangi vpa bus 90 procentų, o dekretas ir tėvystės atostogos 100. jei pinigai taip svarbu galima trumpinti dekretą, vyrui eiti tėvystės atostogų, o po to vpa rolleyes.gif apie egas - čia mirksiukas.gif
Atsakyti
Klausimas ne visai i tema, bet gal kuri zinote 4u.gif
nuo balandzio 12 dienos esu vaiko priezuros atostogose, bet dar ne karto negavau pasalpos, idomu kada pradeda ja moketi?
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2010 06 17, 20:53)
norite trumpesnio dekreto - neimkite atostogų iki gimdymo, tada pašalpa bus mokama tik už 56  dienas. nuo vaiko gimimo iki kol jam sueis mėnuo vyras gali išeiti tėvystės atostogų už kurias gaus 100, kaip ir jūs už dekretą. dekrete būti nieks jūsų neprivers, bet kadangi vpa bus 90 procentų, o dekretas ir tėvystės atostogos 100. jei pinigai taip svarbu galima trumpinti dekretą, vyrui eiti tėvystės atostogų, o po to vpa rolleyes.gif apie egas - čia mirksiukas.gif

Kas man gali tiksliai pasakyti kokius men ims skaiciuojant vyro atlyginimo vidurki jei vaikas gims spalio viduri cia as apie ta menesi atostogu po to jis gryz i darba iki mano dekreto pabaigos tai jau bus gruodzio vidurys ir vel kokius men jam ims skaiciuojant vidurki ar ieis tas spalisvidurys ir lapkricio kai jis bus vaiko auginimo atostogose. zinant kokie men ieis 2009 m galim derintis.
Atsakyti
o esant vpa pasalpa mokama uz praejusi menesi einamuoju menesiu,ar uz einamaji menesi, ar uz ateinanti menesi? nu gal kas supras ka as norejau paklausti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bitute2006 @ 2010 06 18, 01:37)
o esant vpa pasalpa mokama uz praejusi menesi einamuoju menesiu,ar uz einamaji menesi, ar uz ateinanti menesi? nu gal kas supras ka as norejau paklausti doh.gif

tarkim birželio 15d išmokama už gegužės mėnesį 4u.gif
Atsakyti