Įkraunama...
Įkraunama...

Žalia korta

Anketas Žalios kortos (ŽK arba GC (Green Card)) loterijai pildomos čia: http://www.dvlottery.state.gov/
Daugiau informacijos apie ŽK: USCIS.gov

Anketos loterijai pildomos kiekvienų metų rudenį/žiemą (dažniausiai spalį).
Atsakymo laiškai pradeda eiti kitų metų balandį-birželį (atsakymai ateina paprastu paštu).
Pasitiktinti internete, ar laimėjote galima nuo liepos 1 tame pačiame puslapyje, kuriame anketa buvo užpildyta.


Prieš ko nors klausiant prašom pasiskaityti duotas nuorodas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 01 liepos 2010 - 20:43
Ups laukiau laukiau ir sukūriau o jūs jau atidarėte temą.
paprašysiu kad ištrintų. blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(MichGirl @ 2010 07 01, 20:27)
kazkas jus ryskiai apgavo, laimetojams atsiuncia laiskus tiesiai is Kentukio, JAV ir jokiu lietuvishku firmu antspaudu nebuna. Dar turbut ir sumokejot uz dalyvavima siaip nemokamoj loterijoj  rolleyes.gif

Tikrai neapgavo dėl išlošimo o toliau tai manau,kad tikrai apgavo kai pasitikėjau ta firma.Atsinešiau laišką.

Taip ten toks adresas:

United States Departement of State
Kentucky Consulat Center
3505 N. Higway 25W
Williamsburg, KY 40769


Ir ten ne štampas o lipdukas užklijuotas. Matyt sumokėta yra kažkuriai paštininkei pašte kuri ant visų laiškų Loterijos juos užklijuodavo ( žalios kortos loterijos pildymas ir konsultacijos, Firma "ADVENETA" ir jos tel.nr. ) ir tokie durneliai kaip aš užkimba doh.gif doh.gif doh.gif dar viduje yra blankas su mano foto ir antspaudu bei mano Case Number ir t.t ir dar blankai kuriuos reikia užpildyti.Ant visų blankų eina tokie kaip vandens ženklai-metai kuriais išlošta 2003.
Už dalyvavimą niekur nemokėjau,pati laišką siunčiau į Ameriką dalyvauti Loterijoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaliteja: 01 liepos 2010 - 20:59
Adresas tikrai geras...
Bet kokiu atveju, jus apgavo arba tiesiog kilo nesusipratimas.
Jei jums firma sakė, kad nelaimėjot nieko, reikėjo susisiekti su JAV immigracine tarnyba tiesiogiai. Gaila, kad dabar jau šaukštai po pietų...
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2010 07 01, 21:00)
Adresas tikrai geras...
Bet kokiu atveju, jus apgavo arba tiesiog kilo nesusipratimas.
Jei jums firma sakė, kad nelaimėjot nieko, reikėjo susisiekti su JAV immigracine tarnyba tiesiogiai. Gaila, kad dabar jau šaukštai po pietų...

Tai kad mane seniau būtų kas paprotinęs .............. ai yra kaip yra matyt taip lemta buvo.
Prietranka,geriau ką sumokėjau ten būčiau į Waršuvą pati važiavusi ir ten pasiklausinėjus ką ir kaip reikia daryti.
Bet labiausiai bijojau,kad nesugebėsime angliškai visų tų klausimų užpildyti, na blankuose kur yra ten įdėti tai ir nuvariau į tą firmą doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaliteja: 01 liepos 2010 - 21:09
"Idomumo delei - pries savaite man padare extra mazyte operacija. Saskaita >23 tukst. smile.gif Prabuvau ligoninej nepilna para. Dar konkrecios, patvirtintos saskaitos is draudimo negavom, bet kiek MB domejos, patiems kainuos apie 10,9 tukst. "

Oho kiek daug. Esu mates skelbimu, kad darbas itraukia 401k ir 100% apmoka, tai kaip suprantu, nieko nereiktu ligonineje moketi ar kaip cia?
Atsakyti
Viskas nuo darbo ir draudimo priklauso. Ne visi darbdaviai turi gerus polisus. Jei nepatinka, kai kur galima primokėti iš kišenės ir geresnį pasirinkt, kad ligos atveju nereiktų primokėt.
Be to yra ir tokių situacijų, kurių dauguma draudimų apskritai neapmoka (pvz. dantų draudime- dantų implantai).
Atsakyti
registruojuos i nauja tema 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Nu ka gi, pasitikrinus, nieko neislosem.. sad.gif bandysim vel rudeniuka pildyt, nu nepasiduosim 4u.gif
Atsakyti
Einu ir as tikrintis internete ar laimejom su sunum ka nors ar ne...
jei ne - bandysim, nepasiduosim.... smile.gif
Papildyta:
Neislosem.... bandysim rudeni dar karta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomasgdvl @ 2010 07 01, 17:29)
Oho kiek daug. Esu mates skelbimu, kad darbas itraukia 401k  ir 100% apmoka, tai kaip suprantu, nieko nereiktu ligonineje moketi ar kaip cia?


MB dirba pagal kontrakta ir jo darbdavys nepasiule jokio draudimo, tad perkames/draudziames patys. Salygu daug, galima pasirinkt sau tinkama. Musiskis butent su tokiom salygom, kad mokam 50 proc visko, jei suma per metus susidaro 10,9 tuks, tada berods dengia ar draudimas, ar jau is valstybes biudzeto. Ir tai dar apmoka, jei gydausi tam tikrose istaigose, su kuriomis draudimo kompanija yra sudariusi sutartis (cia ukiskai paaiskinau smile.gif )
Draudimo salygos, kaip kazkas rase, tikrai neapima jokiu dantu taisymo, ne tik kad implantu, ir jokio nestumo-gimdymo prieziuros. Pvz, vien pirmadieni vizitas pas gydytoja kainavo 120 usd, o apziurejo mane per 2 minutes.

Vakar gavom saskaita is ligonines, tai tiksli suma yra 23608.45 USD
plius dar berods atskirai atsius apie 1700 usd uz anesteziologa (nezinau, kurioj vietoj ji turejau matyt, bet gal kai operavo, aplanke ir toks biggrin.gif )

As labai linkiu visiems norintiems islost ir nesirgt! 4u.gif
Atsakyti
ir as uzsiregistruoju i sia temele,lauksim rudenelio ir naujos loterijos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2010 07 02, 12:57)
Draudimo salygos, kaip kazkas rase, tikrai neapima jokiu dantu taisymo, ne tik kad implantu, ir jokio nestumo-gimdymo prieziuros.

Na, nereiktų taip apibendrinti... Yra sveikatos draudimas ir yra dantų draudimas. Dantų dradimas taisymus dengia, procentai, kiek iš kišenės teks primokėti nuo pačio draudimo priklauso. Taip pat ir su sveikatos draudimu. Yra, kur ir gimdymus dengia ir visą kitą.
Atsakyti