Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Aš irgi prisiduosiu su savo pomidorine patirtimi tongue.gif. Kažkada jau minėjau, bet dar pakartosiu, gal nieks nesupyks ax.gif :

1. Malachitovaja škatulka (iš Loretos sodų) - labai patiko, nemaži, tamsūs, derlingi ir laaabai skanūs pomidorai. Kitąmet auginsiu vėl.
2. Babushka selection (iš Loretos sodų) - dideli, raudoni, skanūs, pomidorų daug, medis galingas. Žinoma, kitąmet bus šiltnamyje.
3. Juodasis triufelis (iš Loretos sodų) - skanūs, derlingi, gražios formos, tamsūs pomidorai. Auginsiu.
4. Gordost Sibiri (iš Loretos sodų) - avietiniai, vidutinio dydžio, taisyklingos formos, derlingi ir puikaus skonio pomidorai. Vėlyvesni.
5. Fejerverkas (iš Loretos sodų) - odelė dryžuota, bet kietoka. Pats pomidoras skanus, bet ta odelė nepatiko. Tikriausiai nebeauginsiu.
6. Polbig - ankstyvesni, nedideli medžiai, genėti jų nereikia, pomidorų daug, taisyklingos formos. Skonis neblogas, bet primena parduotuvinius. Auginu jau antri metai, kitąmet tikriausiai nebebus jų pas mane.
7. Betalux - pomidorų daug,ankstyvi, bet jie labai susmulkėjo pas mane. Nors kitos rašėte, kad greit susirgo, jie pas mane visai gerai iki šiol laikosi ir dar derlius nevisas nuimtas. Kitąmet auginsiu nebent lauke.
8. Malinovy Ožarovski - rausvieji, vaisių nemažai, bet nelabai man jie.
9. Geltonieji vyšniniai "Pearshaped" - labai daug pomidorų, auginu jau kokius 4 metus. Skanūs, atsparūs ligoms.

Parsisiunčiau sėklų iš TOMATO FEST kitų metų derliui. Kadangi sėklų pakelyje apie 30, o man tikrai tiek nereikės, tai žadu pasidalinti (parduoti ar apsikeisti). O pomidorai tokių rūšių:
Airyleaf
Išgirtieji Anna Russian
Nicholaevna pink
Purple Russian
Vintage wine
Lollipop.

Kas turi Black Cherry ir Sweet million - labai norėčiau keistis arba pirkti mirksiukas.gif



Atsakyti
QUOTE(Ugnužė @ 2010 09 02, 09:20)
Aš irgi prisiduosiu su savo pomidorine patirtimi  tongue.gif. Kažkada jau minėjau, bet dar pakartosiu, gal nieks nesupyks ax.gif :

1. Malachitovaja škatulka (iš Loretos sodų) - labai patiko, nemaži, tamsūs, derlingi ir laaabai skanūs pomidorai. Kitąmet auginsiu vėl.
2. Babushka selection (iš Loretos sodų) - dideli, raudoni, skanūs, pomidorų daug, medis galingas. Žinoma, kitąmet bus šiltnamyje.
3. Juodasis triufelis (iš Loretos sodų) - skanūs, derlingi, gražios formos, tamsūs pomidorai. Auginsiu.
4. Gordost Sibiri (iš Loretos sodų) - avietiniai, vidutinio dydžio, taisyklingos formos, derlingi ir puikaus skonio pomidorai. Vėlyvesni.
5. Fejerverkas (iš Loretos sodų) - odelė dryžuota, bet kietoka. Pats pomidoras skanus, bet ta odelė nepatiko. Tikriausiai nebeauginsiu.
6. Polbig - ankstyvesni, nedideli medžiai, genėti jų nereikia, pomidorų daug, taisyklingos formos. Skonis neblogas, bet primena parduotuvinius. Auginu jau antri metai, kitąmet tikriausiai nebebus jų pas mane.
7. Betalux - pomidorų daug,ankstyvi, bet jie labai susmulkėjo pas mane. Nors kitos rašėte, kad greit susirgo, jie pas mane visai gerai iki šiol laikosi ir dar derlius nevisas nuimtas. Kitąmet auginsiu nebent lauke.
8. Malinovy Ožarovski - rausvieji, vaisių nemažai, bet nelabai man jie.
9. Geltonieji vyšniniai "Pearshaped" - labai daug pomidorų, auginu jau kokius 4 metus. Skanūs, atsparūs ligoms.

Parsisiunčiau sėklų iš TOMATO FEST kitų metų derliui. Kadangi sėklų pakelyje apie 30, o man tikrai tiek nereikės, tai žadu pasidalinti (parduoti ar apsikeisti). O pomidorai tokių rūšių:
Airyleaf
Išgirtieji Anna Russian
Nicholaevna pink
Purple Russian
Vintage wine
Lollipop.

Kas turi Black Cherry ir Sweet million - labai norėčiau keistis arba pirkti  mirksiukas.gif

As labai noreciau gauti po 3 seklytes:
Anna Russian
Purple Russia
Vintage Wine
Kiek man tai kainuotu?
Atsakyti
QUOTE(ausrap @ 2010 09 02, 11:18)
As labai noreciau gauti po 3 seklytes:
Anna Russian
Purple Russia
Vintage Wine
Kiek man tai kainuotu?


3 litukus 4u.gif
Atsakyti


Parsisiunčiau sėklų iš TOMATO FEST kitų metų derliui. Kadangi sėklų pakelyje apie 30, o man tikrai tiek nereikės, tai žadu pasidalinti (parduoti ar apsikeisti). O pomidorai tokių rūšių:

ar dar galima uzsisakyti? ir gal galit pasakyti kokia seklos kaina?
mane domina Anna Russian 4 vnt
wintage vine 4 vnt
lollitop 2vnt
ir kiek siuo metu persiuntimas kainuoja?
Papildyta:
gal dar pora seklu purple rusian, butu puiku
Atsakyti
SAINTLINA, o sweet million ar labai gausiai derėjo, koks vaisių dydis, gal kaip black scherry? Ir ar jie hibridai? Va...priklausinėjau..... tongue.gif
Atsakyti
Na aš neturiu i ka keisti, bet ir norėčiau po 2 sėkliukes visų....
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 09 02, 10:45)
SAINTLINA, o sweet million ar labai gausiai derėjo, koks vaisių dydis, gal kaip black scherry? Ir ar jie hibridai? Va...priklausinėjau..... tongue.gif


derėjo laaabai gausiai. Vis dar dera, tiksliau. Šiek tiek smulkesni už Black cherry. Deja, hibridas..
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 09 01, 18:42)
taip ir mislijau  g.gif 

Nu pradedu. Jei ka praleisiu, Edex, rek ir taisyk.


Kokia kolekcija pomidoru bigsmile.gif Butinai atsirinksiu keleta is jusu pakomentuotu thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
sveiki gyvi! niekas daugiau seklytemis nesidalina, neprekiauja?
jei kas turi pertekliu, gal galetu pasiulyti green ir red zebra (nzn ar teisingai parasiau su anglu man liudnai) ir erotiskuju peniu seklyciu? mielai isigyciau po kelias.
as niekad neauginau idomiu veisliu, todel net silpna kaip noriu isbandyti ka nors neiprasto mirksiukas.gif
Atsakyti
visai pamirsau pamineti, kad dar reiktu black cherry mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif koki sarasiuka renkat?ar praleidau kazka?nauju rusiu seklyciu ir as noresiu...kokiomis dalinates ar kas kaip?rasykit i a.z,nes prie kompo mazia prieinu,nespeju sekt temos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ausra.ryte @ 2010 09 03, 19:36)
gal galetu pasiulyti erotiskuju peniu seklyciu?


man pagal išvaizdą šitie erotiškieji labai panašūs į San Marzano (kurių įsigyti bet kurioje sėklų parduotuvėje jokia problema). Pagal atsiliepimus atrodo, kad ir peniai skirti daugiau konservavimui, kaip ir san marzano.
Gal kas auginot ir tuos, ir tuos ir galit palyginti?
Atsakyti