Įkraunama...
Įkraunama...

Kontaktiniai lęšiai

user posted image

Dažniausia problema, kaip įsidėti/išsiimti lęšius. Čia video kaip tai padaryti mirksiukas.gif


Lietuviškos intenetinės parduotuvės prekiaujančios kontaktiniais lęšiais:
Lęšis.lt
Mano lęšiai
Geri lęšiai


Ir sena tema, jei kam prireiks 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal atsilieps merginos nešiojančios kontaktinius lešius, kurių cilindras -2,0 ir daugiau tongue.gif mane įtikinėja, kad yra tik iki -1,75, nors internete užsisakinėjant lęšius galima pasirinkt ir -2,25 cilindą g.gif optikoj siūlo tik Acuvue šios firmos... jaučiu jie tiesiog nesivargina ir iš kitur neužsakinėja doh.gif

Bandomąsias jau turiu su -1,75 cilindru, bet vaizdo trūksta... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pulina: 12 liepos 2010 - 20:54
as nesioju Biofinity lesius. bet gaila kazkaip man truksta drekinimo, akys sauseja labai nuo kompo, tai negaliu diena nesiot, tik jei nesedziu prie kompo...
Turejau Acuvue, bet deja, jie dar labiau man sausino akis.
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 07 13, 10:31)
as nesioju Biofinity lesius. bet gaila kazkaip man truksta drekinimo, akys sauseja labai nuo kompo, tai negaliu diena nesiot, tik jei nesedziu prie kompo...
Turejau Acuvue, bet deja, jie dar labiau man sausino akis.

Man oasys labiau patinka nei Biofinity, bet jei reikia visa diena dirbti prie kompo tai neisbunu nei su vienais lesiais - nesioju akinius tokiais atvejais.
Atsakyti
QUOTE(pulina @ 2010 07 12, 19:53)
Gal atsilieps merginos nešiojančios kontaktinius lešius, kurių cilindras -2,0 ir daugiau  tongue.gif  mane įtikinėja, kad yra tik iki -1,75, nors internete užsisakinėjant lęšius galima pasirinkt ir -2,25 cilindą  g.gif optikoj siūlo tik Acuvue šios firmos... jaučiu jie tiesiog nesivargina ir iš kitur neužsakinėja  doh.gif

Tikrai yra su didesniu cilindriuku lęšių. Pvz Frequency turi spec didelių cilindrų liniją. Ji vadinasi Frequency 55 Toric XR ir pasirinkimas yra nuo -2,75 iki -5,75, bet... jie brangūs labai. Gal todėl jie ir neužsakinėja. Kažurie LT internetinių parduotuvių pardavėjai leisdavo pirkti vieną porą, gal būtų verta pabandyt g.gif O paskui galima internete pasiieškoti pigesnio varianto ir siųstis iš pvz UK ar JAV mirksiukas.gif

QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 07 13, 08:47)
Man oasys labiau patinka nei Biofinity, bet jei reikia visa diena dirbti prie kompo tai neisbunu nei su vienais lesiais - nesioju akinius tokiais atvejais.

Pastebėjau, kad ir man tas pats. Tik prie kompo kiek pasėdi, jau turiu imt lauk lęšius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aGucci @ 2010 07 13, 11:24)
Tikrai yra su didesniu cilindriuku lęšių. Pvz Frequency turi spec didelių cilindrų liniją. Ji vadinasi Frequency 55 Toric XR ir pasirinkimas yra nuo -2,75 iki -5,75, bet... jie brangūs labai. Gal todėl jie ir neužsakinėja. Kažurie LT internetinių parduotuvių pardavėjai leisdavo pirkti vieną porą, gal būtų verta pabandyt g.gif O paskui galima internete pasiieškoti pigesnio varianto ir siųstis iš pvz UK ar JAV mirksiukas.gif 

na man tokio didelio cilindro nereikia, -2,25 užtektų .... smile.gif

eisiu šiandien vėl į optiką, bandysiu gal dar bandomuosius sakyt, su kitokiu pasvirimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 07 13, 10:47)
Man oasys labiau patinka nei Biofinity, bet jei reikia visa diena dirbti prie kompo tai neisbunu nei su vienais lesiais - nesioju akinius tokiais atvejais.

O tai dirbtinės ašaros nepadeda?
Atsakyti
Netyčia atradau linziukių temą smile.gif Aš linzes nešioju jau... net nežinau kiek. Gal kokius 8 metus nuolat smile.gif
Sakau, kad tai vienas geriausių išradimų, be kurio nenoriu įsivaizduoti savo gyvenimo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TekilaSunrise: 14 liepos 2010 - 18:08
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 07 13, 18:15)
O tai dirbtinės ašaros nepadeda?

nelabai, palengveja gal desimciai minuciu, o veliau vel tas pats.
Atsakyti
sveikos.. ir as su lesiais.. juos nesioju jau kokius 5 metus.. na, neisivaizduoju gyv be ju.. smile.gif
Atsakyti
per mano beveik 20 metu lesiu nesiojimo patirti galiu pasakyti, kad tie naujieji Johnson&Johnson vienadieniai TruEye lesiai yra neapsakomas geris. Pirkau su akcija 4 dezutes, tad ir dovanu dar gavau. Noreciau netgi pakartoti pirkima blush2.gif tad jei kam aktualu, tikrai verta pirkti. Rekomenduoju thumbup.gif
Atsakyti
Įdomu, o kokio laikotarpio lęšius nešiojate? Aš seniai seniai esu turėjus pusmečiui, paskui mėnesines - bet man po 2-3 savaičių bet kurios apsineša, tokia jau akių savybė. Tai geriausią variantą jau senokai esu atradusi - perku vienadienes linzes (dėžę po 90 vnt.) ir nešioju vieną porą 5 dienas smile.gif Idealus variantas man. Net gydytoja yra sakiusi kažkada, kas ramiai jas galima tiek nešioti - ir tikrai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TekilaSunrise: 15 liepos 2010 - 19:54