Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

Senoji tema
Atsakyti
QUOTE
Sveikos 4u.gif
gal kas gali pasiulyti, parekomenduoti fotografa (-e) Klaipedos apskrityje? unsure.gif Noretume pasidaryti povestuvine fotosesija prie juros ax.gif


Meredita, aš neseniai aptikau vieną įdomią prie jūros štai čia http://www.i4u.lt/?page_id=120 Kaip suprantu, čia būtent povestuvinėsmile.gif Man ji labai:)
Atsakyti
QUOTE(linute_mergyte @ 2010 07 28, 12:51)
Meredita, aš neseniai aptikau vieną įdomią prie jūros štai čia http://www.i4u.lt/?page_id=120  Kaip suprantu, čia būtent povestuvinėsmile.gif Man ji labai:)


Mes uzsisake si fotografa thumbup.gif laaabai patiko. tose nuotraukose jis su savo zmona.
Labai malonus zmones, dirba dviese, tikrai stengiasi, ismano savo darba, draugiski ir faini zmones. Mums labai patiko Love Story. 4u.gif
Zodziu, tikrai rekomenduot galiu.
Ziuresim kaip bus per vestuves ax.gif
Atsakyti
mus fotografavo jauna fotografu porele smile.gif ir jau gavom nuotraukas, likom labai patenkinti, thumbup.gif buvom sutare, kad nepozuosim, kad jie patys gaudytu idomius kadrus ir tikrai super padirbejo, nuotrauku daug smagu vel ziurint isgyventi tas akimrkas ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristulia * @ 2010 07 29, 11:58)
mus fotografavo jauna fotografu porele  smile.gif ir jau gavom nuotraukas, likom labai patenkinti,  thumbup.gif buvom sutare, kad nepozuosim, kad jie patys gaudytu idomius kadrus ir tikrai super padirbejo, nuotrauku daug smagu vel ziurint isgyventi tas akimrkas  ax.gif  mirksiukas.gif



gal galite parasyti kas tokie fotografavo smile.gif
Atsakyti
Mus fotografavo Donatas Zasciurinskas. Tikrai malonus ir profesionalus zmogelis. Mano vyras labai nemegsta fotografuotis, bet sake su tokiu fotografu viskas buvo labai neskausmingai smile.gif
Atsakyti
Mano vyras taip pat nemegsta fotografuotis ir pozuoti, bet per vestuves mums gerai jaustis padėjo ir pasirinkti fotografai. Išties pasitvirtino nuomonė, kad fotografų komunikabilumas padeda atsipalaiduoti ir nepastebėti jų nuolatinio buvimo greta. Likome labai patenkinti jų darbu. Tiesa mes buvom pasirinkę fotografus iš Klaipėdos - Neringa ir Vidmantas Girdvainiai.
Atsakyti
Labai smagu, kad sugebat susirasti gerus fotografus ir atsiminimui lieka tik puikios nuotraukos smile.gif Bet gal kas buvo papuolę į tokią situaciją, kai sutartyje numatytu laiku nuotraukų ne kvapo, o sutartyje apie tokia situaciją neapgalvotai palikta spraga doh.gif O ir fotografas mano, kad čia viskas ok, bus kada nors juk bash.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziburiukas: 29 liepos 2010 - 17:35
O kiek yra tas ilgas laikas? Puikiai suprantu jūsų nekantrumą, bet gal perdaug skubat? ax.gif
[/quote]
Iš tikro nežinau visų fotografų laiko standartų, bet 4 mėn. net neįspėjus kaip ir daug.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziburiukas: 29 liepos 2010 - 21:10
O mes buvom pasirinke Fotofaze
Likom labai patenkinti, dirba profesionaliai. Kiekviena smulkmena issaiskina kaip nori ko nori kas patinka kas ne. Beja panele ir makiaza daro man padare superini. Visu simtu procentu uz juos balsuoju smile.gif
Atsakyti
Mus fotkino Denis Hagov
http://www.hagov.lt/

Mano akinis geras fotografas ir aparatūra tikrai gera.
Labai daug dėmesio skiria priėšvestuvinei fotosesijai, kas yra beproto svarbu g.gif

MB labai gerai jautėsi po bandomosios fotosesijos ir tik tada prisipažino, kad bijojo fotkintis. g.gif

Pats Denisas nerealus, fainas, prikolnas smile.gif turėjo fotkinti 10 valandų, bet turbut jam pačiam su mumis buvo magu, tas dirbo apie 12 val.


Rekomenduoju 100 procentu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blond Power: 02 rugpjūčio 2010 - 23:00
Noreciau, mergaites, pasitreirauti Jusu, kokia vidutine yra fotografu kaina? esu visiskai zalia...planuojam vestuves ziema, noris super fotografo, bet tik kelioms valandoms, 5-6 val max, kiek mazdaug kainuotu, kai ne visam baliuj?
Atsakyti