Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(Blond Power @ 2010 08 02, 23:58)
Mus fotkino Denis Hagov
http://www.hagov.lt/

Mano akinis geras fotografas ir aparatūra tikrai gera.
Labai daug dėmesio skiria priėšvestuvinei fotosesijai, kas yra beproto svarbu  g.gif

MB labai gerai jautėsi po bandomosios fotosesijos ir tik tada prisipažino, kad bijojo fotkintis.  g.gif

Pats Denisas nerealus, fainas, prikolnas smile.gif turėjo fotkinti 10 valandų, bet turbut jam pačiam su mumis buvo magu, tas dirbo apie 12 val.
Rekomenduoju 100 procentu smile.gif



Aparatūra apie fotografą dar nieko nepasako.
Jei norit rekomenduot, rodykit darbus, nes Jūsų argumentai labai skysti.
Atsakyti
QUOTE(Sinsi @ 2010 08 04, 16:56)
Noreciau, mergaites, pasitreirauti Jusu, kokia vidutine yra fotografu kaina? esu visiskai zalia...planuojam vestuves ziema, noris super fotografo, bet tik kelioms valandoms, 5-6 val max, kiek mazdaug kainuotu, kai ne visam baliuj?


O kas yra superfotografai? Labai sublektyvus dalykas
Mums prieš metus kainavo 1100lt už 5-6 valandas. Labai faini fotografai.
Atsakyti
Sveiki, neseniai drauges vestuves fotkino toks fotografas, dabar gal paciai galvoju bus ne pro sali toks. Darbai yra www.tavoakimirka.lt, nors darbu nera daug, bet man visai patiko
Atsakyti
QUOTE(Taboo @ 2010 08 04, 17:07)
O kas yra superfotografai? Labai sublektyvus dalykas
Mums prieš metus kainavo 1100lt už 5-6 valandas. Labai faini fotografai.


man super tai tie, kurie nedaro standartiniu fotkiu (nuotaka ant delno, aplink medi apsikabine buciuojas ir t.t. ir kad kokybe butu gera)...zodziu, man patinka, kai pastebimos ir fiksuojamos detales, kai ne tik pozuotos nuotraukos, bet kai ir zvilgsniai buna graziai pagauti, ir gestai ir t.t. zodziu, manau, supratot, ka noriu pasakyt tongue.gif jei 1100, tai gana padori kaina...gal yra koks internetinis psl tu fotografu?
Atsakyti
QUOTE(Sinsi @ 2010 08 04, 18:09)
man super tai tie, kurie nedaro standartiniu fotkiu (nuotaka ant delno, aplink medi apsikabine buciuojas ir t.t. ir kad kokybe butu gera)...zodziu, man patinka, kai pastebimos ir fiksuojamos detales, kai ne tik pozuotos nuotraukos, bet kai ir zvilgsniai buna graziai pagauti, ir gestai ir t.t. zodziu, manau, supratot, ka noriu pasakyt tongue.gif jei 1100, tai gana padori kaina...gal yra koks internetinis psl tu fotografu?


Mums darė repoirtažines nuotraukas. Nebuvo jokių medžių apsikabinimo (siaubas kaip baisu į tokias foto žiūrėti doh.gif ). O jų psl www.pagrandukas.lt
Atsakyti
QUOTE(Taboo @ 2010 08 04, 19:15)
Mums darė repoirtažines nuotraukas. Nebuvo jokių medžių apsikabinimo (siaubas kaip baisu į tokias foto žiūrėti  doh.gif ). O jų psl www.pagrandukas.lt


superrrrrrrrrrr drinks_cheers.gif kokia kaina, jei ne paslaptis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sinsi @ 2010 08 04, 19:54)
superrrrrrrrrrr drinks_cheers.gif kokia kaina, jei ne paslaptis? smile.gif


Taigi aukščiau rašiau kainas. Šiaip turbūt reikėyų skambintis ir tartis.
Atsakyti
QUOTE(Taboo @ 2010 08 04, 21:24)
Taigi aukščiau rašiau kainas. Šiaip turbūt reikėyų skambintis ir tartis.



sorry, radau. dekoju, tikrai ir nebrangu, ir nuotraukos labai grazios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedlius @ 2010 08 04, 17:02)
Aparatūra apie fotografą dar nieko nepasako.
Jei norit rekomenduot, rodykit darbus, nes Jūsų argumentai labai skysti.



Wow, kas per agresyvumas?

Taip mano argumentai yra skysti, nes aš esu tik žmogus gavęs paslaugą ir esu ja labai patenkinta.
Ne mano kompetencijai prirašyt 1000 argumentų ir agituot rinktis būtent šį fotografą.

Jei Jums rūpi darbai, eikit į fotografo www ir pasižėkit.
Atsakyti
QUOTE(Blond Power @ 2010 08 04, 23:49)
Wow, kas per agresyvumas?

Taip mano argumentai yra skysti, nes aš esu tik žmogus gavęs paslaugą ir esu ja labai patenkinta.
Ne mano kompetencijai prirašyt 1000 argumentų ir agituot rinktis būtent šį fotografą.

Jei Jums rūpi darbai, eikit į fotografo www ir pasižėkit.




Jus visiskai teisi. Sio fotografo darbai kalba patys uz save thumbup.gif Daznai uzsuku seile pavarvinti ax.gif Musu svajone butu ji "tureti" per savo svente, bet tai per didele prabanga, deja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(weena @ 2010 07 29, 11:21)
gal galite parasyti kas tokie fotografavo smile.gif


istikruju pavardes ir neklausem, nes ieskojom per pazystamus, ziurejom ju darbus, tai patiko, kazkaip pavarde ir neaktualu liko ax.gif Vardas fotografo Mindaugas, o partneres nu pamirsau doh.gif ot skleroznike, zinau tik tel. numerius ax.gif tai va jei domina, kas ir kaip, rasykit ax.gif tikrai sauni jauna porele, labai stengesi ir gaude kadrus, nes nepozavom, o pageidavom, kad patys idomiu kadru padarytu, tai tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
Rekomeduoju profesionalu fotografa, labai geru humoru, smaikstu, patyrusi ir labai kokybiskai dirbanti Anatoliju Samoilenko. Jo darbus galite paziureti www.wedlife.lt
Labai zavi ir pats geras zmogus ir jo stropus darbus bei kokybe smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dolytee: 07 rugpjūčio 2010 - 19:28