Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios III

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
user posted image


Keletas pagrindinių gamybos receptų:
Naminių fitolių (ištraukų) gamyba
Įvairūs receptai
Lūpų balzamo, kremo gamyba su bičių vašku
Kremo gamyba su emulsiniu vašku
Gelio gamyba
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 29 liepos 2010 - 12:22
Receptų yra dar čia Aroma Zone
Atsakyti
Eve-line,
o kam gaminaisi gelį ir ar lūpų balzamą pylei į jam skirtą tūbelę, ar į kokią kt. tarą?
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 07 29, 13:39)
Eve-line,
o kam gaminaisi gelį ir ar lūpų balzamą pylei į jam skirtą tūbelę, ar į kokią kt. tarą?

geli gaminausi vietoj kremo naudoti. siandienvel bandysiu, leksiu tik hidrolato atsiimti.
o lupu balzamus as i indeli kremui perpilu. (bet siandien gausiu ir lupdazio tubele, sekanti karta darysiu tubelej (nes MB nenori pirstu kabint balzamo))
Papildyta:
Niekas nebande gamintis tookio pienelio: Pienelis demakiazui
½ чайной ложки эмульгатора

10 мл масла абрикосовых косточек
5 мл масла авокадо
Гуаран или ксантан на кончике ножа
15 мл розовой воды

Gal pasigaminti mastau.gif nes baigias mano pienelis akims...


Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 07 29, 15:44)
½ чайной ложки эмульгатора
10 мл масла абрикосовых косточек
5 мл масла авокадо
Гуаран или ксантан на кончике ножа
15 мл розовой воды

Isversiu, gal kam su RU sunkiau.

1/2 arbat. šaukštelio emuls. vaško
10ml. abrikosų aliejaus
5 ml. avokadų al.
guaro gumos ar ksantano ant peilio galiuko
15 ml. rožių vandens


Drąsiai drinks_cheers.gif
Aš irgi galvojau gamintis. Šiaip akis valausi su abrikosų al. vienu, o kad neliktų riebalo rasulu dar perbraukiu, prausdama visą veidą. Tai abrikosai man tušą šiaip gerai nuvalo. Įdomu tik kam reikia tirštiklio, gal ir šiaip gerai gautusi, vien su emulsikliu g.gif
As gal daryčiau vien su emulsiniu vašku+abrikosų al.+distiliuotu vand. Proporcijas vesčiaus ~70% vandeninės, ~30% aliejinės dalies. Gal tas tirštiklis irgi kažkiek valo, nžn net. Tikrai įdomu, ar jis čia būtinas g.gif
Reiks susimeistrauti kurią dieną, įdomu kas gausis. Kai nelabai reikia, tai ir atidėlioju vis smile.gif
Darysi gal jau šiandien? Tiksliai pagal receptūrą? Jei taip, tai būtinai pasakyk ar gavosi ir ar gerai valo drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 07 29, 17:26)

Darysi gal jau šiandien? Tiksliai pagal receptūrą? Jei taip, tai būtinai pasakyk ar gavosi ir ar gerai valo drinks_cheers.gif

siandien nedarysiu, dar turiu akiu valiklio cheminio. Tai pabaigus iskart gaminsiu. siandien gal vel pabandysiu geli pasigaminti..
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 07 29, 17:26)
Isversiu, gal kam su RU sunkiau.

1/2 arbat. šaukštelio emuls. vaško
10ml. abrikosų aliejaus
5 ml. avokadų al.
guaro gumos ar ksantano ant peilio galiuko
15 ml. rožių vandens


Drąsiai  drinks_cheers.gif
Aš irgi galvojau gamintis. Šiaip akis valausi su abrikosų al. vienu, o kad neliktų riebalo rasulu dar perbraukiu, prausdama visą veidą. Tai abrikosai man tušą šiaip gerai nuvalo. Įdomu tik kam reikia tirštiklio, gal ir šiaip gerai gautusi, vien su emulsikliu g.gif
As gal daryčiau vien su emulsiniu vašku+abrikosų al.+distiliuotu vand. Proporcijas vesčiaus ~70% vandeninės, ~30% aliejinės dalies. Gal tas tirštiklis irgi kažkiek valo, nžn net. Tikrai įdomu, ar jis čia būtinas g.gif
Reiks susimeistrauti kurią dieną, įdomu kas gausis. Kai nelabai reikia, tai ir atidėlioju vis smile.gif
Darysi gal jau šiandien? Tiksliai pagal receptūrą? Jei taip, tai būtinai pasakyk ar gavosi ir ar gerai valo drinks_cheers.gif

Dėkui už vertimą 4u.gif
Aš ir akis su kuo kuo papuola, tuo ir valau smile.gif Aiųku iš aliejukų. Turiu pasidarius nuovirą: dilgėlių, medetkų ir mėtų, tai vatuka sudrėkinu ir tada lašiuką aliejuko - super dalykas thumbup.gif Valo kaip reikalas, na man ir tereikia blakstienų tušą nuvalyti..
Bet vat jei kažkur išvažiuoju, ar ir šiaip namie, noris turėti tokį tvarkingą pienelį/gelį. Tai vis užmetu akį kokį ir iš ko čia pasigaminti.. reiktų kada ir išbandyti smile.gif
Jei kas anksčiau, lauksiu pasisakymų wink.gif
Atsakyti
QUOTE(balla @ 2010 07 30, 10:50)
Dėkui už vertimą  4u.gif
Jei kas anksčiau, lauksiu pasisakymų wink.gif

i sveikata drinks_cheers.gif
jei spesiu, bandysiu dar siandien susimakaluoti kazka, bet tikrai nepazadu, nes turesiu islekti, o dar turiu ka nuveikti, greit pribegau foruma issniukstineti biggrin.gif bet tai ir isbandyti nebutu kada siandien, jau pasidazius biggrin.gif siaip jei turi produktus, tai nediduka kieki susimaisyk, nebus gaila. susinaudos vistiek, dar kai tokia sudetis elementari. kaip krema galop galesi sutepti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 07 30, 14:40)
i sveikata drinks_cheers.gif
jei spesiu, bandysiu dar siandien susimakaluoti kazka, bet tikrai nepazadu, nes turesiu islekti, o dar turiu ka nuveikti, greit pribegau foruma issniukstineti biggrin.gif bet tai ir isbandyti nebutu kada siandien, jau pasidazius biggrin.gif siaip jei turi produktus, tai nediduka kieki susimaisyk, nebus gaila. susinaudos vistiek, dar kai tokia sudetis elementari. kaip krema galop galesi sutepti mirksiukas.gif

Tai vat, kad kolkas tam laiko nelabai skirta smile.gif Susimakaluoti tai niekis, bet man reikia viską išsitraukti, išsirikiuoti visą turtą, tada išuostyti viską ir jau galiu ramiai gaminti biggrin.gif Tai ir pagalvojau, gal kas išbandys anksčiau nei aš smile.gif

Man knieti tušą pasigaminti... gal kas yra darę?
Atsakyti
As tai negaliu tuso isvalyti vien aliejais. kadangi naudoju daaaug tuso ir cheminio tai vien aliejai jo negali istirpinti... idomu kaip bus su pagamintu kremuku.. mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 07 30, 14:46)
As tai negaliu tuso isvalyti vien aliejais. kadangi naudoju daaaug tuso ir cheminio tai vien aliejai jo negali istirpinti... idomu kaip bus su pagamintu kremuku.. mastau.gif

Aš ir naudoju cheminį, tik neatsparų vandeniui, ir man kuo puikiausiai nuvalo vatukas sušlapintas skysčiu ir keli lašiukai aliejaus..
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 07 30, 14:46)
As tai negaliu tuso isvalyti vien aliejais. kadangi naudoju daaaug tuso ir cheminio tai vien aliejai jo negali istirpinti... idomu kaip bus su pagamintu kremuku.. mastau.gif

As irgi chemini naudoju, kai daugiau pritepu tai vien aliejumi labai nusiterlioju. rasulo kosyte apvalau juodulius ir vel aliejum. tikrai nuvalo tobulai drinks_cheers.gif
Atsakyti