Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkų konservavimas

QUOTE(vichy_ @ 2012 04 25, 10:25)
kiek metu galima laikyt uzmarinuotus agurkus?taip uzsimaniau marinuotu agurku,pas mama rusy zinau,kad yra,bet kokiu 5metu senumo tai tikrai smile.gif

pradarysit ir sužinosit ar geri mirksiukas.gif
Atsakyti
Zinau, kad cia ne skelbimu lenta, bet gal kam reikia 3l stiklainiu konservavimui? Turiu apie 50vnt. neturiu kur ju deti doh.gif 1vnt - 1lt, imant visus bus pigiau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas konservuojate agurkėlius be acto ir be citrinos rūgštelės ? Gal su kokiom citrinom ar dar kažkuo ? Ačiū, jei pasidalintumėte receptėliais 4u.gif
Atsakyti
Sveikos!

Padekit..! Kur gauti nusipirkti gera vokavimo aparata? Ir kaip jis turi atrodyti? Jau du pirkau ir abu niekam tike.. sad.gif Jeigu yra - nukreipkit i reikiama tema. Aciu ! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Saulute* @ 2012 06 26, 18:00)
Sveikos, gal kas konservuojate agurkėlius be acto ir be citrinos rūgštelės ? Gal su kokiom citrinom ar dar kažkuo ? Ačiū, jei pasidalintumėte receptėliais  4u.gif

Galima vietoj acto dėti raudonūjų serbentų arba kaukazinių slyvučių

QUOTE(mamyteJ @ 2012 07 13, 23:40)
Sveikos!

Padekit..! Kur gauti nusipirkti gera vokavimo aparata? Ir kaip jis turi atrodyti? Jau du pirkau ir abu niekam tike.. sad.gif  Jeigu yra - nukreipkit i reikiama tema. Aciu ! 4u.gif

Uždarinėju tik užsukamais dangteliais,be jokių aparatų ir laikosi puikiausiai
Atsakyti
mergikes kuharka.ru atradau stai toki recepteli:
Закладываем огурчики на 4 литровых банки, снизу зелень, перец, чеснок, затем огурчики.
Заливаем кипятком, пусть постоят минут 30, затем сливаем воду в емкость, кипятим и снова заливаем в банки. Пусть еще постоят около 30 мин.
Затем сливаем воду в емкость и закладываем туда : 4 ст. л. кетчупа Чили, 2 ст. л. соли, 1 стак. сахара, и 1 стак. уксуса.
Когда этот сироп закипит разливаем по банкам и закатываем железными крышками.
Всем приятного аппетита!!!
Ингредиенты: огурцы, кетчуп Чили, вода, соль, сахар, уксус.
Gal kuri isbandete, idomu koks skonis g.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2012 07 18, 11:44)
mergikes kuharka.ru atradau stai toki recepteli:
Закладываем огурчики на 4 литровых банки, снизу зелень, перец, чеснок, затем огурчики.
Заливаем кипятком, пусть постоят минут 30, затем сливаем воду в емкость, кипятим и снова заливаем в банки. Пусть еще постоят около 30 мин.
Затем сливаем воду в емкость и закладываем туда : 4 ст. л. кетчупа Чили, 2 ст. л. соли, 1 стак. сахара, и 1 стак. уксуса.
Когда этот сироп закипит разливаем по банкам и закатываем железными крышками.
Всем приятного аппетита!!!
Ингредиенты: огурцы, кетчуп Чили, вода, соль, сахар, уксус.
Gal kuri isbandete, idomu koks skonis g.gif

Aš visada darau pagal tą receptą, tik be kepčupo. Dedu supjaustytą raudoną papriką.
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 07 18, 17:48)
Aš visada darau pagal tą receptą, tik be kepčupo. Dedu supjaustytą raudoną papriką.

Terra, o paprika saldzioji ar astrioji, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2012 07 18, 20:25)
Terra, o paprika saldzioji ar astrioji, aciu 4u.gif

Aš dedu saldžiąją raudoną papriką. Tiesiog prikamšau tarp agurkų . Paskui jie labai skaniai susivalgo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 07 19, 08:36)
Aš dedu saldžiąją raudoną papriką. Tiesiog prikamšau tarp agurkų . Paskui jie labai skaniai susivalgo biggrin.gif

Dekui, bus ismegintas receptelis, as pernai su garstyciomis buvau uzsikabinus vakuoti, symet marmalais tikrai neuzsiimsiu, teks apie litrinuku ismesti su agurku marmalais, nes seima nevalgo biggrin.gif
Atsakyti
O mano namiškiams su garstyčių košele labai patiko. Tiesa, tada agurkus pjaustau riekutėmis kai jie būna šiek tiek peraugę.
Patys mėgstamiausi - bulgariški Nr.2 wub.gif Receptas irgi iš šios temos.
Papildyta:
QUOTE(*Saulute* @ 2012 06 26, 19:00)
Sveikos, gal kas konservuojate agurkėlius be acto ir be citrinos rūgštelės ? Gal su kokiom citrinom ar dar kažkuo ? Ačiū, jei pasidalintumėte receptėliais  4u.gif



Tai čia gal būtų raugti agurkėliai, kai dedasi tik druska ir norimi prieskoniai. Po to, kai įrūgsta kažkiek, dedami į stiklainius, užpilama tuo pačiu skysčiu ar šulinio vandeniu.
Jei domina, galėčiau įmesti porą išbandytų receptų.
Atsakyti
Ar kalbate apie si recepteli: 1 l vandens, 1 stikline cukraus, 1 stikline acto, 3 saukstai druskos, 5 saukstai garstyciu, kvepianciu pipiru, cesnakelio juostele ir zoleles.
O as skubesiu kurti temute, surinkusi receptelius duosiu zinoti 4u.gif
Atsakyti