Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkų konservavimas

QUOTE(georgiana @ 2012 07 20, 10:08)
Ar kalbate apie si recepteli: 1 l vandens, 1 stikline cukraus, 1 stikline acto, 3 saukstai druskos, 5 saukstai garstyciu, kvepianciu pipiru, cesnakelio juostele ir zoleles.
O as skubesiu kurti temute, surinkusi receptelius duosiu zinoti 4u.gif





sitas mano namiskiams labai patiko. tik as vietoj koseles dejau garstyciu zirneliu 5 sauskstus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aniuta82 @ 2012 07 20, 14:10)
sitas mano namiskiams labai patiko. tik as vietoj koseles dejau garstyciu zirneliu 5 sauskstus  blush2.gif


o sakykite prasau nesivolioja garstyciu grudeliai tarp agurku, na turiu oemyje, nera prikibe, nes is tiesu man tai truputuka nervina, kaip buna agurkai apkibe grudukais, ju beje agurku koncervavimo misinyje nemazai yra smile.gif
Geras receptelis su garstyciomis man labai patiko, nors pradzioje gasdino nes toks vaizdas labai susidrumsciusiu buvo g.gif jau galvojau keliaus siukslinen.


na ka damusinejam agurkiuku temute ir laukiam nauju ir isbandytu 2011 m. receptu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo georgiana: 20 liepos 2012 - 14:29
O kokia garstyciu kosele perkate ,kuri geriausia ? mirksiukas.gif
Atsakyti
pernai marinavau su garstyciu kosele , kokia pasitaike parduotuvejje , tokia ir marinavau thumbup.gif
Atsakyti
Vakar Norfoje pirkau rusisku grudetu garstyciu, tokioje pakuoteje al'e kaip dantu pasta, nebrangiai kainuoja, tad sakiau reikes ismeginti siandien, siaip rusiskos garstycios gan neblogos; beje agurku kainos snd pas mus turguje 3 litai sakes kaina laikosi doh.gif o namie lauke nenori bresti:(
Atsakyti
[quote=georgiana,2012 07 20, 11:08]
Ar kalbate apie si recepteli: 1 l vandens, 1 stikline cukraus, 1 stikline acto, 3 saukstai druskos, 5 saukstai garstyciu, kvepianciu pipiru, cesnakelio juostele ir zoleles.





Taip receptas labai panašus, tik dedu mažiau garstyčių košelės - 2-3 arbatinius šaukštelius.
Perku paprasčiausiai aštriasias garstyčias.
Atsakyti
As asmeniskai garstyciu dedu kartais daugiau, o tevukai koncervuodami maziau deda:)
o cia idedu;
beje man labai patiko sis rusaiciu isgirtas receptelis, kuris nereikalauja daug darbo-:
I stiklainius dedam megiamiu zalumynu ar prieskoniu musinio ir uzpilam verdanciu vandeniu, paliekam stoveti kokiai 20 min. uzdenge dangteliais ir tada vandeni nupilam ir vel uzverdam; i stiklainius sudedam druska ir cukru bei uzpilam verdanciu vandeniu ir pabaigoje supilam acta, reiketu kad skystis truputi lietusi per virsu ir uzsukam metaliniais dangteliais, apverciam ir paliema atvesti. 3 litru stilainiu reikes: 3 saukstai cukraus su kaupu, 2 saukstai druskos ir 1 arbatinis saukstelis acto esencijos skanaus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo georgiana: 22 liepos 2012 - 07:50
QUOTE(georgiana @ 2012 07 22, 08:35)
beje man labai patiko sis rusaiciu isgirtas receptelis, kuris nereikalauja daug darbo-:
I stiklainius dedam megiamiu zalumynu ar prieskoniu musinio ir uzpilam verdanciu vandeniu, paliekam stoveti kokiai 20 min. uzdenge dangteliais ir tada vandeni nupilam ir vel uzverdam; i stiklainius sudedam druska ir cukru bei uzpilam verdanciu vandeniu ir pabaigoje supilam acta, reiketu kad skystis truputi lietusi per virsu ir uzsukam metaliniais dangteliais, apverciam ir paliema atvesti. 3 litru stilainiu reikes: 3 saukstai cukraus su kaupu, 2 saukstai druskos ir 1 arbatinis saukstelis acto esencijos skanaus


Pernai panašius dariau. Tai beskoniai visiškai schmoll.gif Aišku,čia skonio reikalas,bet mes išmetėm visus šitus,nes mano šeimynai nevalgomi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2012 07 22, 09:36)
Pernai panašius dariau. Tai beskoniai visiškai schmoll.gif Aišku,čia skonio reikalas,bet mes išmetėm visus šitus,nes mano šeimynai nevalgomi 4u.gif

Gal sakau prieskoniu neatitaikete, chm idomu, tai tada ir as nerizikuosiu gaminti sad.gif
Atsakyti
Pernai gi mamkaa buvo įdėjus savo mamos receptą. Proporcijos:
Mamos receptas:
1 litras vandens
1saukstas druskos
1 saukstas cukraus
2 arbatiniai sauksteliai acto esencijos


Nežinau kaip kitoms,bet visiškai švelnūs.Mums nevalgomi buvo blush2.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti