Įkraunama...
Įkraunama...

Gaminame su Thermomix'u

QUOTE(Packa @ 2012 02 27, 13:56)
o kiek laiko galima laikyti saldytuve?

Pas mane isbuna ir savaite....ir kartais ilgiau...ir dar niekada nebuvo sugedes,nes tikrai jaustusi is kvapo
Atsakyti
Na pagaminau majoneza, skanus thumbup.gif , tik skystokas gavosi
Atsakyti
QUOTE(Packa @ 2012 02 27, 20:47)
Na pagaminau majoneza, skanus thumbup.gif , tik skystokas gavosi


arba plakti reikejo ilgiau arba truputi daugiau alejaus pilti:)
Atsakyti
QUOTE(Taikute @ 2012 02 24, 13:57)
A Jus irgi majoneza darot taip kaip "instancijoje" rode ?  ax.gif



QUOTE(garbanele1976 @ 2012 02 27, 09:39)
As darau beveik pagal toki recepta ir labai skanus gaunasi,tik as dedu pilnus du kiausinius (su baltymais) ir tada reikia dugiau aliejaus. Alieju as naudoju Natura , jis man labiausiai tinka ir neturi jokio prieskonio. Esu bandzius su ivairiais aliejais,bet sitas labiausiai tiko smile.gif Bandzius ir su alyvuogiu aliejum,tai siaubingas skonis buvo  schmoll.gif
O del skonio,tai tiesiog pabandyk ir suzinosi...man asmeniskai vilniaus majonezas neskanus  ax.gif O sis majonezas  thumbup.gif
Ai dar pastebejau,kad recepte nera cukraus...as i sitoki kieki dar arbatini sauksteli cukraus dedu  smile.gif


gabinu taip pat kaip garbanele1976
Atsakyti
Labas visoms! Perskaiciau vos ne visa temute,nes pasidare idomu ka gaminate ir kazkurioje vienoje senoje temoje pakraupau kai viena nare parase,kad nesidalins receptais tais, uz kuriuos moka pinigus unsure.gif keistai nuskambejo, nes tada isvis tokiu temu neturetu buti juk uz puoda irgi baisinius pinigus mokejot, tai nepasakot reiktu visoms net kaip ir ka darote su juo,jau nekalbu apie receptus lotuliukas.gif
bet visokiu zmoniu reikia ir visokiu buna. Bet aciu toms, kurios dalinasi 4u.gif

Pagal kokius receptus verdat koses su termomix'u?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pomona33: 08 kovo 2012 - 20:29
QUOTE(Pomona33 @ 2012 03 08, 21:09)
Labas visoms! Perskaiciau vos ne visa temute,nes pasidare idomu ka gaminate ir kazkurioje  vienoje senoje temoje pakraupau kai viena nare parase,kad nesidalins receptais tais, uz kuriuos moka pinigus  unsure.gif keistai nuskambejo, nes tada isvis tokiu temu neturetu buti juk uz puoda irgi baisinius pinigus mokejot, tai nepasakot reiktu visoms net kaip ir ka darote su juo,jau nekalbu apie receptus  lotuliukas.gif
bet visokiu zmoniu reikia ir visokiu buna. Bet aciu toms, kurios dalinasi 4u.gif

Pagal kokius receptus verdat koses su termomix'u?


o prie ko cia siaip Thermomixo kaina ir dalynimasis mokamais receptais??? smile.gif kas nori tas dalynasi, cia kiekvieno reikalas:) as asmeniskai neesu linkus deti cia receptus kurie yra mokami is Arojos, nes jie yra ju kurybos ir jie prase siaip to nedaryti.
man keista kad kazkas sugalvoja pikti uz tai kad neduodu nemokamai to uz ka as SUMOKEJAU:)
uzsuku i nemazai uzsienio blogu apie thermomix ir ten zmones skelbia savo kurybos receptus arba receptus kuruos jie pritaike ir isbande su thermomix.

pastaruoju metu seima pamiego sia paprasta kose:
imam avizine kose (paprasta ne greito paruosimo), i thermomix inda idedam garu indeli ( tas kuris atrodo kaip kostuvas) ir iberiam avizu kose (kiekis pasirenkam kiek norim) ipilam vandeni taip kad vos vos tik apsemtu avizine kose. ant virsaus idedam dar megstamu dziovintu vaisiu (butu gerai saldziu, tada nereikes cukraus deti veliau) 100C 10min 1-2gr. jei vanduo buvo saltas tai gali uztrukti biski ilgiau pvz ne 10 o 12min. prie to galima dar ant garu pagamintii koki obuoli ar kriause (supjaustyta).
kose iseina biri, sumaisom su sviestuku ir medum ir skanaus. seimyna negali kol kas atsivalgyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KatYnas: 08 kovo 2012 - 23:38
QUOTE(KatYnas @ 2012 03 08, 23:35)


pastaruoju metu seima pamiego sia paprasta kose:
imam avizine kose (paprasta ne greito paruosimo), i thermomix inda idedam garu indeli ( tas kuris atrodo kaip kostuvas)  ir iberiam avizu kose (kiekis pasirenkam kiek norim) ipilam vandeni taip kad vos vos tik apsemtu  avizine kose. ant virsaus idedam dar megstamu dziovintu vaisiu (butu gerai saldziu, tada nereikes cukraus deti veliau) 100C 10min 1-2gr. jei vanduo buvo saltas tai gali uztrukti biski ilgiau pvz ne 10 o 12min. prie to galima dar ant garu pagamintii koki obuoli ar kriause (supjaustyta).
kose iseina biri, sumaisom su sviestuku ir medum ir skanaus. seimyna negali kol kas atsivalgyti.


o, visai įdomi košė bigsmile.gif , nors tokių košių nemėgstu, bet vyras sakė pradės valgyt (susirūpino savo cholesteroliu) gal ir vaikai tokią valgys. Ačiū 4u.gif

Aš su TM'u kol kas vaikams esu tik virus pieniškas manų ir kukurūzų košes, kitų kažkaip nea.
Atsakyti
QUOTE(KatYnas @ 2012 03 08, 23:35)

As tikrai nepykstu,kad nesidalina receptais mokamais kazkas, bet man tiesiog tas parasymas buvo labai nemalonus skaityti tai ir pagalvojau kam isvis reiksti nepasitenkinima viesoj erdvej, nedek tu receptu ir tiek , o ne liek pykti ant zmoniu kurie paklause apie tai. Na juk kai kurios pirkdamos TM ir knygu daugiau gauna, tai pvz.man asmeniskai nebutu gaila parasyti kazka is knygos tokios kurios jus neturite, bet tai tik mano nuomone, man tikrai nereikia tu mokamu receptu, tiesiog parasiau,kad likau nemaloniai nustebinta to nepasitenkinimo ir tiek.

O Jums aciu uz tai,kad parasete kaip gaminate kose 4u.gif
Atsakyti
Merginos, kokį konkrečiai aliejų naudojate majonezui gaminti? Aš, matyt, vis nepataikau ant tinkamo, nes vis jaučiasi aitrokas aliejaus skonis.
Atsakyti
QUOTE(Namų Fėja @ 2012 04 11, 10:04)
Merginos, kokį konkrečiai aliejų naudojate majonezui gaminti? Aš, matyt, vis nepataikau ant tinkamo, nes vis jaučiasi aitrokas aliejaus skonis.


Kad berods ne as viena jau cia forume minejau:-) kol kas is bandytu labiausiai tinka NATURA saulegrazu.
Atsakyti
QUOTE(KatYnas @ 2012 04 11, 13:44)
Kad berods ne as viena jau cia forume minejau:-) kol kas is bandytu labiausiai tinka NATURA saulegrazu.


Matyt, neužfiksavau tokių kalbų čia... ax.gif

Thermomix'o prezentacijoje gyrė vynuogių sėklų aliejų, atseit idealiausiai tinka majonezui, nes yra visai bekvapis. Na ką aš žinau, man tai nepatiko (naudojau "Amira", jei neklystu). Bandžiau ir iš brangių ekologišką saulėgražų "Suma", irgi nepatiko, ir dar keletą nebepamenu kokių jau...

Išmėginsiu dar Natura būtinai, nes jau imu galvoti, kad gal vis tik mano skonio receptoriai čia kalti.... doh.gif

Beje, tik visai neseniai prisiruošiau tepamo lydyto sūrelio receptą išmėginti:geda2: Tiesiog pasakiškas thumbup.gif Dabar gaminu dažnai.
Pirmą sykį netyčiom ne tą receptą paėmiau, bet irgi gavosi puikus, tik ne tepamas, o toks kietesnis, pjaunamas, kaip kad "senovėje" būdavo toks į blizgų popierėlį vyniojami Mildutė ar pan. Receptas senas, iš Arojos prenumeruojamų, nežinau, ar čia buvo skelbtas.
Atsakyti
QUOTE(Namų Fėja @ 2012 04 11, 13:34)
Matyt, neužfiksavau tokių kalbų čia...  ax.gif

Thermomix'o prezentacijoje gyrė vynuogių sėklų aliejų, atseit idealiausiai tinka majonezui, nes yra visai bekvapis. Na ką aš žinau, man tai nepatiko (naudojau "Amira", jei neklystu). Bandžiau ir iš brangių ekologišką saulėgražų "Suma", irgi nepatiko, ir dar keletą nebepamenu kokių jau...

Išmėginsiu dar Natura būtinai, nes jau imu galvoti, kad gal vis tik mano skonio receptoriai čia kalti....  doh.gif

Beje, tik visai neseniai prisiruošiau tepamo lydyto sūrelio receptą išmėginti:geda2: Tiesiog pasakiškas  thumbup.gif Dabar gaminu dažnai.
Pirmą sykį netyčiom ne tą receptą paėmiau, bet irgi gavosi puikus, tik ne tepamas, o toks kietesnis, pjaunamas, kaip kad "senovėje" būdavo toks į blizgų popierėlį vyniojami Mildutė ar pan. Receptas senas, iš Arojos prenumeruojamų, nežinau, ar čia buvo skelbtas.


na kiekvienam kitoks majonezas patinka:) todel ir aleju galima ivairu naudoti bet siaip man geriausia yra NATURA.
o ir receptu cia pamineta yra keleta. as gaminu pagal ta is zalios thermomix pagrindines knygos.
2kiausiniai
1valg saukstas citrinos sulcius
1arb saukstelis karstyciu
1/2 arb saukstelio druskos ( as kartais ir daugiua dedu)
1/2 -1 arb saukstelio cukraus
300ml alejaus. (jei kiausiniai buna didesni tada imu 350-400ml alejaus)
visus ingridientus apart alejaus ideti i thermomix ir su drugeliu suplakti 5sec 4gr.
o veliau plona srovele pilti aleju pro virsu ir plakti 4gr tiek kiek reikia kad iseitu jums tinkamos konsistencijos majonezas smile.gif

as dar daznai darau varskes suri smile.gif irgi super skanu.
Atsakyti