Įkraunama...
Įkraunama...

Topshop.com

Sveikos smile.gif

Temos apie šią internetinę parduotuvę lyg ir neradau, taigi pradedu.

Norėčiau užsisakyti vieną rankinę, tai būtų mano pirmas užsakymas iš užsienio 4u.gif Gal jau kasnors esate užsisakę iš šios parduotuvės ir galite pasakyti ką nors apie kokybę, atsiuntimo laiką ir t.t.? Ar labai skiriasi daikto vaizdas puslapio nuotraukoje ir realybėje? smile.gif

Ačiū už atsakymus.

Beje, gal kasnors jau turite šią ( http://www.topshop.c...s...4&langId=-1 ) rankinę?
Atsakyti
Esu užsisakius ir ne kartą.
Pirmą kartą pirkau batelius,visiškai atitiko nuotrauką ir šiaip smagūs
Antrą kartą pirkau megstuką ir liemėnėlę.Liemenėlė tiko (foto irgi atitiko),o megstukas tai kažkoks keistas buvo:trumpas ir platus blink.gif Tai megstuką grąžinau (pinigus pervedė iš kart gavę siuntinį).Kokybė matyt nuo prekės priklauso,bet kol kas man pasitaikė labai kokybiški daiktai,ir kiek realioj parduotuvėj esu čiupinėjus-tai viskas tvarkinga ir gražu.
Siunta keliauja maždaug savaitę-savaitę su biškiu.Atneša į namus.

Gal ką padėjau,bet manau,kad neverta buvo naujos temos kurti 4u.gif
Yra tokia tema kaip int.parduotuvės,ten mielai padeda va čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reeva: 26 rugsėjo 2010 - 18:35
sveiki 4u.gif o kuri tarpininke uzsakineja is sios parduotuves g.gif AR tik patys uzsakinejam g.gif
Atsakyti
kam per tarpininkę,jei siunčia tiesiogiai?g.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 09 29, 11:30)
kam per tarpininkę,jei siunčia tiesiogiai?g.gif

nesu siuntus savarankiskai ,tai baime turiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(raffaelle @ 2010 09 29, 12:27)
nesu siuntus savarankiskai ,tai baime turiu blush2.gif


visas baimes i sali biggrin.gif Juk jei dings siuntinys visad gali susisiekti su TopShop ir grazins pinigus ar issius dar karteli mirksiukas.gif
Atsakyti
o gal kas galit padėt su info, kaip ten prisiregistruot, susimokėt, ir pan? ax.gif mat užusienietiškai ne visi mokam blush-anim-cl.gif
Atsakyti
O kaip su Topshopo dydziais? Pagal ju size guide esu virsus 10, o liemuo ir klubai i 8 panasiau. I kuria puse geriau pirkti, jei pvz noriu paltuko g.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milmar: 01 spalio 2010 - 11:43
QUOTE(Maorė @ 2010 09 29, 14:29)
o gal kas galit padėt su info, kaip ten prisiregistruot, susimokėt, ir pan?  ax.gif mat užusienietiškai ne visi mokam blush-anim-cl.gif


Gal galit kas atsakyt į šį klausimą? smile.gif Labai aktualu būtų sužinot kaip apmokėjimas vyksta ir visa kita, nes anglų kalbos žinios nėra geros g.gif
Atsakyti
QUOTE(Maorė @ 2010 09 29, 14:29)
o gal kas galit padėt su info, kaip ten prisiregistruot, susimokėt, ir pan?  ax.gif mat užusienietiškai ne visi mokam blush-anim-cl.gif



QUOTE(calipso007 @ 2010 10 02, 13:21)
Gal galit kas atsakyt į šį klausimą? smile.gif Labai aktualu būtų sužinot kaip apmokėjimas vyksta ir visa kita, nes anglų kalbos žinios nėra geros  g.gif


Ieinat i Topshop psl. Virsuje paspaudziat 'login', tada atsidaro puslapis "sign in to your account", ten susirandat mygtuka "create an account" ir registruojates.
Atsiskaityti galima kreditinemis kortelemis bei per Paypal.
Atsakyti
QUOTE(Milmar @ 2010 10 02, 16:47)
Ieinat i Topshop psl. Virsuje paspaudziat 'login', tada atsidaro puslapis "sign in to your account", ten susirandat mygtuka "create an account" ir registruojates.
Atsiskaityti galima kreditinemis kortelemis bei per Paypal.


O gal galit smulkiau paaiškint kaip vyksta apmokėjimas kreditine kortele? Ką reikia daryti? smile.gif Nes visiškai nėra patirties tuo klausimu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(calipso007 @ 2010 10 02, 20:30)
O gal galit smulkiau paaiškint kaip vyksta apmokėjimas kreditine kortele? Ką reikia daryti? smile.gif  Nes visiškai nėra patirties tuo klausimu unsure.gif


Topshope iki siol nepirkau, bet kitose parduotuvese paprastai apmokant reikia pasirinkti kokia kortele mokat (pvz. Visa ar Mastercard), be to suvesti korteles numeri, iki kada galioja ir is kitos korteles puses parasyti tris skaiciukus (bent jau Mastercard atveju) 4u.gif .
Atsakyti