Įkraunama...
Įkraunama...

Topshop.com

aha,reikia suvesti tuos skaičius,kur ant kortelės būna ir viskas
Dabar nebepamenu,ar reikia tų trijų skaičiukų g.gif
(perku su Visa)
Atsakyti
Man atrodo, kad šioje temoje reikėtų diskutuoti apie Top Shop rūbus, o internetiniams apsipirkinėjimams ir su jais susijusiems klausimams yra kitos temos.
Atsakyti
Tai ta proga dar karta klausiu...

QUOTE(Milmar @ 2010 10 01, 12:42)
O kaip su Topshopo dydziais? Pagal ju size guide esu virsus 10, o liemuo ir klubai i 8 panasiau. I kuria puse geriau pirkti, jei pvz noriu paltuko  g.gif ?

Atsakyti
QUOTE(Milmar @ 2010 10 03, 16:06)
Tai ta proga dar karta klausiu...

Jei jau paltuko,siulyciau orientuotis i 10 dydi.Siaip, bent man TopShopo dydziai atitinka.
Atsakyti
QUOTE(Indriuks @ 2010 10 03, 16:18)
Jei jau paltuko,siulyciau orientuotis i 10 dydi.Siaip, bent man TopShopo dydziai atitinka.


drinks_cheers.gif Ta pti norejau rasyti
Atsakyti
QUOTE(Sypsena @ 2010 10 03, 16:23)
drinks_cheers.gif  Ta pti norejau rasyti


O koki jus dydi Topshop sau perkat paprastai ?
Atsakyti
Topshopo kai kurių rūbų kainos išpūstos, kad ir šis megztinis
My Webpage
71% Acrylic,16% Wool,13% Alpaca už tokią sudėti ir sintetinį kailį 150 svarų doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Sypsena @ 2010 10 24, 17:08)
As dar paziurejai ir pagalvojau,kad labai jau netopshopiska dovana jie duotu  biggrin.gif

aha biggrin.gif man tokie kabliukai kazkokia nesamone biggrin.gif gal ir nieko, kai yra paciose kavinese, bet vistiek nekabinu, zodziu.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blackberry @ 2010 10 24, 17:21)
aha biggrin.gif  man tokie kabliukai kazkokia nesamone biggrin.gif gal ir nieko, kai yra paciose kavinese, bet vistiek nekabinu, zodziu.. biggrin.gif


man ir nesamone ir labai jau pigiai atrodo tie spalvoti blizguciai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blackberry @ 2010 10 24, 18:21)
aha biggrin.gif  man tokie kabliukai kazkokia nesamone biggrin.gif gal ir nieko, kai yra paciose kavinese, bet vistiek nekabinu, zodziu.. biggrin.gif

Bet as tu kabliuku taip ir nemaciau topshope blush2.gif , gal galit imesti nuoroda 4u.gif
Buciau dekinga...
Atsakyti
Man atrodo, visas žinutes reikėjo ištrinti, o ne tą vieną reklaminę, nes dbr nebesuprasi, apie ką kalbama, o ir tų pačių kabliukų kažin ar Top Shop'e buvo. mirksiukas.gif
Atsakyti
O kaip su batų dydžiais? Topshope turbūt kaip ir asos skirtingai, nes daug firmų, bet gal nepaskęsiu ir įtilpsiu savo dydį imdama g.gif
Atsakyti