Įkraunama...
Įkraunama...

Daugkartinės ekologiškos sauskelnės

Dalinamės patirtimi toliau smile.gif
user posted image


PIRMA TEMA

ANTRA TEMA

TREČIA TEMA
Atsakyti
QUOTE(Felisė @ 2010 09 27, 13:27)
kai kalbate apie naturalia higiena, tai turite omeny auginima visai be sauskelniu (nei vienkartiniu, nei daugkartiniu)?
kaip cia rodo?

mes praktikuojam ta antra varianta su kriaukle smile.gif man naturali higiena, kaip ir sakai, yra bendravimas pirmiausia. pati pastebejau, kad duoda zenkla kada jau nori bigsmile.gif be sauskelniu auginimo dar neisivaizduoju..
QUOTE(meduolia @ 2010 09 27, 14:37)
aj, dar ta filmuka bezhiurint atkreipiau demesi, kad viena mamyte labai patogiai pasidarius, na kad uzdeda stora sauskelne ar aprishama vystykla ir tokias kaip "blauzdines" ir tada nieko ant virshaus kaip ir nereikia, tada labai patogu ant puodo staigiai ras dva ir sedi, o man kai pagalvoju, ta ta ana numaut  g.gif  blush2.gif vaikas plikom kojom tada

patiko ir man tos blauzdines!
Atsakyti
QUOTE(agpa @ 2010 09 27, 18:08)
mes praktikuojam ta antra varianta su kriaukle smile.gif man naturali higiena, kaip ir sakai, yra bendravimas pirmiausia. pati pastebejau, kad duoda zenkla kada jau nori bigsmile.gif be sauskelniu auginimo dar neisivaizduoju..

patiko ir man tos blauzdines!


Mes irgi retkarčiais pagauname ant kriauklės.
Atsakyti
QUOTE(ssaule @ 2010 09 27, 16:23)
kadangi vaikuciui neseniai nustate atopini dermatita, tai noriu atsisveikinti su Ruskovillos trumpaklesnem ir ilgaklesnem kelnytem. Pirktos Rasakiloje,  dydis 60. Jos beveik nedevetos (kadangi vasara vaikiuka pralaikiau nuoga), skalbtos abi tik po viena karta. Parduodu ilgaklesnes uz 70 Lt, trumpaklesnes uz 50Lt. mamoms perkancioms iskart abi dovanosiu Sonnet lanolizavimo skysti.  4u.gif


veiksmas Vilniuje 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri nors turite ilgaklešnių kelnių mezgimo schemutę? Trumpaklešnių turiu Schema.

Gal yra kažkas panašaus ilgaklešnėms?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kregzde: 29 rugsėjo 2010 - 18:52
as irgi ieskau ilgaklesniu shchemutes blush2.gif
Atsakyti
Na, aš nesu mezgusi nei vienų, bet gal galima pagal trumpaklešnių schemutę megzti, tik kur aplink kojytes atnarėlės jas megzti ilgas g.gif
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2010 09 29, 18:51)
Gal kuri nors turite ilgaklešnių kelnių mezgimo schemutę? Trumpaklešnių turiu Schema.

Gal yra kažkas panašaus ilgaklešnėms?



QUOTE(meduolia @ 2010 09 30, 09:01)
as irgi ieskau ilgaklesniu shchemutes  blush2.gif


jei suprantate anglu k. tai schemu pilnas internetas, tik reikia paieskoti.
pvz:.
schema1
schema 2 su paaiskinimais ir foto
schema 3 su foto
Atsakyti
QUOTE(Felisė @ 2010 09 30, 09:25)
jei suprantate anglu k. tai schemu pilnas internetas, tik reikia paieskoti.
pvz:.
schema1
schema 2 su paaiskinimais ir foto
schema 3 su foto


Dėkui, bet man čia sunkoka su ta anglų doh.gif

Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2010 09 30, 09:37)
Dėkui, bet man čia sunkoka su ta anglų  doh.gif

Galima bandyti pasinaudoti google psl. esanciu automatiniu verteju. Kopijuojat teksta ir dedat i google verteja ir bandot suprast ka isverte smile.gif Jei lt neaisku, bandot verst i rusu, sako kad rusiskai truputi zmoniskiau vercia mirksiukas.gif
O siaip ir man atrodo, kad galima megzt pagal ta pacia trumpaklesniu schema, tik mezgant ne is karto atnaras, o reikiama kojyciu ilgi. As taip mezgiau tokius sortukus beveik iki keliu, apmanu kojinytes iki keliu ir vaikstom. Kojinytes iki keliu mum kaip blauzdiniu atmaina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2010 09 30, 10:13)
Galima bandyti pasinaudoti google psl. esanciu automatiniu verteju. Kopijuojat teksta ir dedat i google verteja ir bandot suprast ka isverte smile.gif Jei lt neaisku, bandot verst i rusu, sako kad rusiskai truputi zmoniskiau vercia  mirksiukas.gif
O siaip ir man atrodo, kad galima megzt pagal ta pacia trumpaklesniu schema, tik mezgant ne is karto atnaras, o reikiama kojyciu ilgi. As taip mezgiau tokius sortukus beveik iki keliu, apmanu kojinytes iki keliu ir vaikstom. Kojinytes iki keliu mum kaip blauzdiniu atmaina  biggrin.gif


Reiks bandyti pagal trumpaklešnes, tik ne aš bandysiu blush2.gif Aš megzti nemoku, nepamenu nė kaip virbalus rankose laikyti doh.gif
Atsakyti
Vyras manęs paklausė: o vaiko kojos nebus kaip šuns būdą apžergusios po tavo daugkartinių sauskelnių? Įdomu ir man pasidarė, nes tikrai daugiau kojos išskėstos nei su vienkartinėmis g.gif Ar domėjotės?
Atsakyti