Įkraunama...
Įkraunama...

Namas ar butas

Kas geriau? Ar butas palyginti netoli centro, ar namas, bet toliau...
Aišku, viskas turi savų privalumų ir trūkumų, bet kai reikia apsispręsti, oi kaip nelengva...Labai norisi savos erdvės, kiemo, šuniuko kieme vaikams, miškelio netoli, bet...Tada turbūt reikės dviejų mašinų, negalėsiu va taip paprastai imti ir išeiti į miestą (o aš mėgstu vaikščioti pėstute), o kaip prisišauksiu auklę, o vaikus reikės kasdien vežioti į darželį/mokyklą ir atgal, o ir namą bei aplinką reiks prižiūrėti...
Kokie jūsų argumentai už/prieš namą? Įdomu būtų paskaityti...
Atsakyti
viskas priklauso nuo prigimimo- mandrai sakant, agrarinis ar urbanistinis wink.gif o kiekvienas variantas turi ir privalumu ir trukumu. svarbiausia, kur judu su vyru geriausiai jauciates- uzmiesty ar mieste- pagal tai ir rinkites, kad paskui gyvenimas pragaru netaptu
Atsakyti
Zvirbliuke, idealiausia-butas centre plius sodyba uzmiestyje wink.gif
Atsakyti
Man kaip tik patinka namai tik miegamuosiuose rajonuose smile.gif Centre, bent jau Kaune, nei už ką nenorėčiau, kad mano vaikas augtų, ten tik dulkes ir asfaltas. Antrą mašiną šiais laikais nėra prabanga įsigyti, juolab, kad galima rasti visai ne brangių wink.gif
Atsakyti
kol vaikai mazi man priimtinesnis yra butas, nes namas iskelia problemu - nuvezimas ir parvezimas i/is darzelio dar nieko. Bet kas bus kai vaikas bus pirmokas, kazkaip abejoju ar noresis, kad jisai vienas namo vaziuotu per puse miesto.
Na nebent namas bus Jeruzaleje, ar kokiam nors panasiam rajone, kuris yra mieste ir darzelis, mokykla, parduotuves... viskas yra salia
Atsakyti
Ech Zvirbliuke ir man ta pati dilema, baigiu isprotet. is vienos puses taip namo norisi, kad kaimynai netrukdytu, kad zolyte kieme, ramybe, iseini vasara i kiema ir sasla gali kept, grynas oras, ech... rolleyes.gif rojus rozinis rolleyes.gif na masinas mes dvi turim, ir bute gyvenant siais laikais su viena neprasisukam niekaip ir kelias, jeigu nelabai toli nuo miesto, laiko atzvilgiu panasiai susigaista ar is kur nors mieste trenktis per kamscius, zodziu nu labai namo norisi, dar ir taupumo sumetimais, draugai kurena per ziema 100Lt iseina visas kurenimas + vandens pasildymas.

Bet kita vertus kaip pagalvoju kad kitais metais panai i mokykla, na nuvezt dar galima, vistiek i darba, bet ka po to daryt blink.gif yra aisku prailgintos dienos grupes, bet vistiek iki 16val tiktai, zodziu nebent nedirbt, arba su autobusias leisti vazinet, bet juk tokia mazyte neisleisi sad.gif

zodziu pasimetusi as...
Atsakyti
Gi ir kaimynų vaikai eina į mokyklas, tad galima susikooperuot wink.gif Be to, gi dabar yra geltonieji autobusiukai, kurie vežioja vaikus į mokyklas smile.gif

Yra žmonių kurie nemėgsta gyvent name, jiems geriau geras butas. Bet kai yra noras ir galimybė gyventi name, tad nematau jokių problemų. Taip sakant, nėra padėties be išeities wink.gif tongue.gif
Atsakyti
Eli negi is visur vezioja? as tiesa pasakius nemaciu ne vieno, gal tik kaimuose kur jie vazineja?

Vieni pazystami daro taip. Jie turi mieste teta, kuri gyvena netoli mokyklos ir nedirba, tai vaikas pas ja buna kol tevai dirba, po to mano vaziuoja, bet mum tas netiks. O del kaimynu, juk nezinai tu zmoniu su kurias gyvensi kaimynysteje, jeigu tik isikelsi, tad baisu bus patiket vaika.
Atsakyti
Mano sesers namas sodo teritorijoje, bet mieste ir važinėja tas autobusiukas smile.gif Bet pasiimt vaikus reikdavo pačiai, tad pakaitomis su kaimyne tai darydavo.

Aš jau savo kaimynus pažįstu ir beveik visi jaunos šeimos, tad nesijaudinu dėl to. Gal dar ir todėl, kad mano dukrai į mokyklą po 7 metų wink.gif
O yra dar labai geras variantas - pasigimdyti vaikelį prieš vyresnėliui einant į pirmą klasę biggrin.gif Dar galvoju, kad jei jau bus labai sudėtinga, tai pasamdysiu žmogų, kuris galėtų parvežti iš mokyklos. Bet manau, kad suderinsiu ir be to smile.gif Juk ir mikriukai dabar patogiai kursuoja smile.gif

Manau, kad reikia tik noro, o variantų tai jau atsiras wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ely: 09 gruodžio 2003 - 11:32
geriausia tada pirkti nama nuosavu namu komplekse pavyzdziui kaip bendoreliai arba prie pavilnioten taip pat yra. tenais yra ir mokykla ir darzelis ir tokiu problemu tikrai nebus smile.gif. na bet cia aisku priklauso nuo finansu smile.gif
Atsakyti
QUOTE (ely @ 2003 12 09, 09:31)
O yra dar labai geras variantas - pasigimdyti vaikelį prieš vyresnėliui einant į pirmą klasę biggrin.gif

blink.gif

na kur jau cia gerumas sito varianto-negi su kudikiu bus labai patogu tampytis pirmyn atgal..
be to, siais laikais ne visi sau gali leist imt ilgas kudikio prieziuros atostogas, ypac tokie, kurie statosi namus-juk reikia kazkaip uzsidirbti wink.gif
Atsakyti
Na tai nereikia gimdyti prieš pat rugsėjo pirmą, o kelių mėnesių leliuką kuo puikiausiai galima vežiotis mašina biggrin.gif
Atsakyti