Įkraunama...
Įkraunama...

Namas ar butas

QUOTE (Iva @ 2003 12 09, 13:39)
namu kainos pigesnes nei butu, o jeigu statyt dar pigiau iseina. Imant kredita tai visai imanoma net gaunant labai vidutines pajamas

Nu nežinau unsure.gif Gal per šiuos metus kas nors pasikeitė? Mes su vyru labai norėjom namo, bet kai realiai pradėjom ieškoti, tai noras greit praėjo dėl kainų. O va butą visai gerą įstengėm įsigyti smile.gif
Atsakyti
Teigti, kad namai yra pigesni uz butus gali tik tie, kurie to namo dar nesistate ir tuom net nelabai domejosi, nebent permete skelbimus laikrastyje, kurie dar absoliuciai nieko nesako..
Atsakyti
Kaip čia pasakius - mes va irgi galvojam apei tai, ar nams ra butas geriau. Tai žinom žmogų kuris atveža medinisu namus ir pastato. Tai namo kaina nuo 30 000 Lt (ir daugiau, priklausomai, kokio dydžio namo nori - šitas tai apie 120 kv.m)
Atsakyti
Namas namui nelygu rolleyes.gif Be to ir sklypai dabar pakankamai brangūs, ypač geresnėj vietoj.
Dar vienas momentas - dėžutės kaina geriausiu atveju yra tik trečdalis namo investicijų rolleyes.gif

Žvirbliuke, su darželiu tai išvis paprasta - važiuodami į darbą užvežate, o grįždami - pasiimate wink.gif
Atsakyti
QUOTE (ely @ 2003 12 10, 10:36)
Žvirbliuke, su darželiu tai išvis paprasta - važiuodami į darbą užvežate, o grįždami - pasiimate wink.gif

Na, tai gali buti ne taip paprasta. Jei dirbti nuo 10 iki 18 val. teoriskai, o praktiskai rytais esi laisvesne, o vakarais kartais tenka dirbti iki 19 ar 20 val. Tai va tada ir problemu iskyla. O vaikus turbut iki 18 val. reikia pasiimti. Ir juk nepaliksi kasdien savo angelelio pacio paskutinio grupeje...
Atsakyti
QUOTE (svetima @ 2003 12 10, 09:13)
Teigti, kad namai yra pigesni uz butus gali tik tie, kurie to namo dar nesistate ir tuom net nelabai domejosi, nebent permete skelbimus laikrastyje, kurie dar absoliuciai nieko nesako..

Pasistaciau, gyvenu ir teigiu. Namas uz buta pigiau.
Atsakyti
QUOTE (nikitta @ 2003 12 09, 14:46)
siaip yra taip, kad jei labai nori, tai randi kaip, o kai nenori, ieskai kodel

t.y. jei tikrai nori gyvent uzmiesty, tai rasi, kaip tuos vaikus nuvezt, galu gale jie ne amzinai mazi- ateis laikas, kai baigs jie tas mokyklas wink.gif
o jei nori gyvent centre, tai ir sakai- ai, kodel man su tais vaikais tasytis, kodel anksciau keltis, etc.

Butent. Nejauciam jokios problemos del vaiko veziojimo i mokykla ir is jos, nei del kitu namo "trukumu", presingai - jie visi labai malonus, nes labai jau gera tam name gyventi... biggrin.gif
Atsakyti
Rimaiste, bet juk Žvirbliukė dirba mokykloje, tad tikrai neturėtų taip ilgai darbas užsitęsti. Galų gale, negi abiejų tėvų toks pats grafikas?

Aš matau tik vieną priežastį - norėjimą labiau gyventi centre ir bute smile.gif Jei būtų noras priešingas, tai išeičių tikrai atsirastų ir be didelių svarstymų tongue.gif

Roux, žinoma, kad galima rasti brangesnių butų. Kaip ir sakiau - namas namui nelygus, kaip ir butas butui tongue.gif wink.gif
Atsakyti
QUOTE (ely @ 2003 12 10, 11:04)
Rimaiste, bet juk Žvirbliukė dirba mokykloje, tad tikrai neturėtų taip ilgai darbas užsitęsti. Galų gale, negi abiejų tėvų toks pats grafikas?

Aš matau tik vieną priežastį - norėjimą labiau gyventi centre ir bute smile.gif Jei būtų noras priešingas, tai išeičių tikrai atsirastų ir be didelių svarstymų tongue.gif

Roux, žinoma, kad galima rasti brangesnių butų. Kaip ir sakiau - namas namui nelygus, kaip ir butas butui tongue.gif  wink.gif

Zinai, visi be isimties, kas apsilanko pas mus, galvoja, kad mes i ta nama sudejome maziausiai puse milijono. Deja, tai beveik dvigubai daugiau, nei jis kainavo is tikruju. Be to, viena treciaja musu islaidu sudare baldai, buitine ir santechnine iranga. Nezinau, ar imanoma kur nors nusipirkti nauja (ne Karoliniskese, pvz.) 200 m2 buta ir ji isirengti uz tokia kaina. Zinoma, norint sutaupyti, nama reikia STATYTIS, ne pirkti. Mes irgi dabar parduodami uzsimestume maziausiai 100-150 tukst.
P.S. Nuolat domiuosi nekilnojamojo turto rinkos pokyciais ir tikrai nesivadovauju nuogirdomis. Be to, kalbedama apie tai, lyginu panasaus lygio butus ir namus, t.y. nauja statyba, ne patys brangiausi, taciau padorus ir gan prestiziniai rajonai, kvadratura, ir kt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Roux: 10 gruodžio 2003 - 11:22
Roux, ar aš su tavim ginčinuosi? Man rodos, kad kaip tik tau pritariu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (ely @ 2003 12 10, 11:31)
Roux, ar aš su tavim ginčinuosi? Man rodos, kad kaip tik tau pritariu biggrin.gif

Nu tai as irgi nesigincyju, tiesiog pagalvojau, kad kas nors gali ir nesuprasti, kaip cia yra...smile.gif
Atsakyti
O siaip tai sorry, kazkaip isties gresmingai nuskambejo tas mano postas, kai dabar perskaiciau laugh.gif
Atsakyti