Įkraunama...
Įkraunama...

MAXI COSI MURA4/MURA3

Labas MAXI COSI MURA4 naudotojoms 4u.gif
uzvedziau tema nes domina sitas vezimas ir noriu suzinoti jo minusus ir pliusus.gruodi zadu grizti i LT tad gal kuri galetu patarti kur ji galeciau gyvai apziureti ir ar verta rolleyes.gif
lauksiu visu jusu paisakymu apie sita vezimeli
Atsakyti
mes turim tik mura 3 mirksiukas.gif man tik vienas minusas svoris doh.gif kol kas naudojam tik auto kedute ir lopsi ,labai manevringas thumbup.gif vaziuoja tai thumbup.gif
Atsakyti
Labai manevringas vežimas, patogus, stilingai atrodo, neįsivaizduoju su kokiu kitu galima normaliai važiuoti Lietuvos gatvėmis, nes kitų vežimų ratukai maži, kaip su tokiais?Nei per sniegą, nei per smėlį, nei gatve. O tuo tarpu mura eina kaip tankas, esu patenkinta vežimu nerealiai thumbup.gif
Atsakyti
Dekui mergaites uz pasisakymus smile.gif .
Kas liecia svori tai manau cia aktualu tiems kas gyvena daugiabutyje ir ne 1 aukste.mes kadangi nuosavam name ir ratai bus masinoj tai manau tas svoris nelb ir pasijaus.kaip sakot?
O beje.kur juos pirkote?ar yra pasiriniku spalvu?ar reikia uzsisakyti?
Atsakyti
QUOTE(disa @ 2010 10 22, 18:12)
Dekui mergaites uz pasisakymus smile.gif .
Kas liecia svori tai manau cia aktualu tiems kas gyvena daugiabutyje ir ne 1 aukste.mes kadangi nuosavam name ir ratai bus masinoj tai manau tas svoris nelb ir pasijaus.kaip sakot?
O beje.kur juos pirkote?ar yra pasiriniku spalvu?ar reikia uzsisakyti?

Mes Klaipėdoj pirkom (mes Mažeikiškiai). Važiavom į Šiaulius, o ten tik lenkiški arba lietuviški tučiai biggrin.gif doh.gif Tai tik Klaipėdoj gavom ir tai tik baby city, spalvų kokių nori, nori triratį, nori 4-ati, mes 4-ratį pirkom. Apsistojau ties mura nes rimčiausiai atrodė. O visi chicco, pegperegai nu nea, nu niekaip nelipo jų ir kainos mažesnės. Mes už savo apie 3000 mokėjom, padarė nuolaidą kaip pirmam apsipirkimui.
Atsakyti
QUOTE(donna bella @ 2010 10 22, 15:56)
Mes Klaipėdoj pirkom (mes Mažeikiškiai). Važiavom į Šiaulius, o ten tik lenkiški  arba lietuviški tučiai biggrin.gif  doh.gif Tai tik Klaipėdoj gavom ir tai tik baby city, spalvų kokių nori, nori triratį, nori 4-ati, mes 4-ratį pirkom. Apsistojau ties mura  nes rimčiausiai atrodė. O visi chicco, pegperegai nu nea, nu niekaip nelipo jų ir kainos mažesnės. Mes už savo apie 3000 mokėjom, padarė nuolaidą kaip pirmam apsipirkimui.


cia tikia kaina su auto kedute ir lopsiu?ar dar kas iejo?tarkim nuo uodu,nuo lietaus uzdangalai.kojom ir t.t.t?
Atsakyti
Lopšys, važiuoklė ir sportinis+autokėdutė, o prie lopšio viskas yra: ir nuo lietaus ir nuo uodų, ir net pledukas įkloti į vežimėlį. Bet viskas kainuoja atskirai, pvz lopšys apie 600lt. (gal ir daugiau nebeatsimenu), važiuoklė su sportinuku apie 1500lt., autokėdutė apie 500lt. Bet perkant pirmą kartą padaro didelę nuolaidą pirmam apsipirkimui, tai autokėdutė išėjo mums veltui.Pamiršau prirašyti, kad 3000 neišėjo, be nuolaidos būtų panašiai išėję.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo donna bella: 23 spalio 2010 - 08:49
QUOTE(disa @ 2010 10 22, 10:12)
Dekui mergaites uz pasisakymus smile.gif .
Kas liecia svori tai manau cia aktualu tiems kas gyvena daugiabutyje ir ne 1 aukste.mes kadangi nuosavam name ir ratai bus masinoj tai manau tas svoris nelb ir pasijaus.kaip sakot?
O beje.kur juos pirkote?ar yra pasiriniku spalvu?ar reikia uzsisakyti?




jai nuosavam name tai thumbup.gif o as nesu i 4auksta doh.gif bet vistiek man jis labai thumbup.gif kad ir sunkus biggrin.gif kuo sunkesnis tuo stabilesnis vezimas,nes as labai norejau triracio.Mes pirkome kaune"Kotrynoje" spalvos visos prekyboje buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jutkė: 23 spalio 2010 - 08:58
QUOTE(donna bella @ 2010 10 23, 09:47)
Lopšys, važiuoklė ir sportinis+autokėdutė, o prie lopšio viskas yra: ir nuo lietaus ir nuo uodų, ir net pledukas įkloti į vežimėlį. Bet viskas kainuoja atskirai, pvz lopšys apie 600lt. (gal ir daugiau nebeatsimenu), važiuoklė su sportinuku apie 1500lt., autokėdutė apie 500lt. Bet perkant pirmą kartą padaro didelę nuolaidą pirmam apsipirkimui, tai autokėdutė išėjo mums veltui.Pamiršau prirašyti, kad 3000 neišėjo, be nuolaidos būtų panašiai išėję.

dekui mergaites,laukiu nesulaukiu kada grisiu i LT ir apziuresiu ji.nes cia UK ju nera gyvai tik online gali pirkt.o kaip pirkt neapziurejus.as tik vis pavarvinu seile kai kas su juo pravaziuoja nors cia paklausesni MURA3,o as noriu keturiu ratu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(disa @ 2010 10 23, 13:45)
dekui mergaites,laukiu nesulaukiu kada grisiu i LT ir apziuresiu ji.nes cia UK ju nera gyvai tik online gali pirkt.o kaip pirkt neapziurejus.as tik vis pavarvinu seile kai kas su juo pravaziuoja nors cia paklausesni MURA3,o as noriu keturiu ratu rolleyes.gif




na bet man asmeniskai mura3 manevringesnis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutkė @ 2010 10 23, 11:58)
na bet man asmeniskai mura3 manevringesnis mirksiukas.gif

Net kalbos nera ir manevringesnis ir lengvesnis ir bagazinej vietos maziau uzima ir lygiai toks pat stabilus kaip keturratis ax.gif
Atsakyti
Aš pirkau nesenai baby centre man be lopšio gavosi 1700. Tai kėdutė ir sportinis. Dėl spalvų tai atrodo buvo visos, bet man apart juodo - raudono nei vienas nebuvo gražus.
Atsakyti