Įkraunama...
Įkraunama...

Netikėtas dviejų stebukliukų atėjimas

Tą dieną kai NT parodė II pagalvojau - PAGALIAU!!!juk tiek tikėjom ir laukėm. Ilgi laukimo metai pilni ašarų, vilčių ir tikėjimo taip buvo prailgę,bet vistiek nenuleidom rankų, žinojau kad lauksiuos,juk kitaip ir būti negali.
Kai gyd.pasakė apie 2 pusliukes net nenustebom. Viduje visada svajojau apie dvynukus ir tyliai ju laukiau. Ir visada galvojau jei bus du tai tik porele:)
user posted image

Visas nėštumas praėjo gan sklandžiai.Teko porą kartų pagulėti ligoninėj,bet čia dar labai mažai smile.gif Ar iš tos laimės ar patys kleckai davė mamai tiek energijos,kad sukausi kaip bitutė,visur laksčiau, dalyvavau,nenėščia tiek veiklos tikrai neturėjau, visi aplink sakė sustok, juk turėtum ilsėtis, miegoti ir lepinti save smile.gif Nors pilvukas buvo didokas bet gulėti ištisai negalėjau,reikėjo veiksmo biggrin.gif
user posted image
Paskutinę naktį nieko ypatingo nejutau. Tik buvo keista kad kas valandą keliausi į wc. Paryčiais po wc pamačiau kraujo. Visi miegai išsilakstė, pradėjau galvot kas dabar bus, ką reiks daryt ir t.t....Tempiau valandą....galvoju va pagulėsiu, viskas praeis,nu maža kas iš kur tas kraujas, gal pasitampiau iš vakaro gal šiaip kas...o buvo šeštadienis,juk didžioji apsipirkinėjimo diena,tiek suplanuotų pirkinių turėjau biggrin.gif
5 val. pasižadinu vyrą, sakau važiuojam, o jei kas blogai, apžiūrės ir gal paleis. Dėl visa ko įsimetam ir tašikę.Sėdžiu priimamajame, laukiu savo eilės, viena gimdyvė jau vos negimdo.Po apžiūros - beveik 3cm atsivėręs kaklelis, vandenų kaip ir nematyti dar, paguldo į pataloginį, paima tyrimus, pradedi šerti gimdymą stabdančiais, matuoja toniukus ir tik šast!!!koks kibiras vandens ant kušetės doh.gif Galvoju, jetus kokia gėda, taip norėjau į wc ir nesulaikiau.O pasirodo ne puslė čia kalta doh.gif
Sukviečia gydytojų konsiliumą, nutarta ir toliau stabdyti ir pradėti plaučiukų brandinimą nes tebuvo 33 sav....guliu...drebu...meldžiuos kad tik vaikams viskas gerai butų, o aš viską ištversiu...
Aš jau gimdykloj, skambinu vyrui, juk paliko mane skyriuje be jokių minčių kad jau gimdysiu biggrin.gif Pranešu visiems artimiesiems.Visi giliam nustebime.Pradedu jausti sąrėmukus, bet dar juokaujam su vyru, skaitom žurnalus, MB laksto su švariom palutėm, kaitalioja pataliukus ir kaišioja basonus,nes bijau išlipti iš lovos,visa varvu lotuliukas.gif Tokioj situacijoj vyras pasirodė pats geriausias, rūpestingiausias, netikėjau kad toks žmogeliukas šalia....Išleidžiu pamiegot, vis dar tikimės kad tempsiu iki ryt 7 val. ryto.
13.30 val. apžiūra - jau visi 3cm atsivėrę.Toliau girdo didžiausiom dozėm stabdančius. Na ir ką, po to prasideda "smagumėlis". Sąrėmiai stiprėjo kas valandą, nors turėjo iš vis dingti nuo tų vaistų doh.gif kentėjau....tik prasideda, suspaudžiu kumštukus, įsikimbu į lovą ir prakenčiu....tai visa laimė kad sąrėmis vyksta apie 1min. kitaip numirčiau iš skausmo....guliu ir girdžiu kaip kas valandą kažkas vis gimdo...nu jausmas tai ne koks kai už sienos rėkia...nuteikia ne kaip...
15.30 val. apžiūra - pajutau kaip gydytojos vos ne visa ranka tik šast vidun doh.gif 8cm atsidarymas, staigiai į operacinę, extra cezaris...nieko nesuprantu kas vyksta, skambinu MB, mane rengia,o sąrėmiai vaje....MB taip ir nespėjo atvažiuoti...
Operacinė...vėl drebu kaip drebulė,paprašau sesutės įsikibti..Kateteriai, epidūras...skauda, bet už sąrėmius nėra nieko skaudžiau, pagalvoju...
Kelios minutės ir išgirstu kaip sušunka 16.31 val. MERGYTĖ 2065g 44cm wub.gif Pamatau tą raudoną mažą kukuliuką wub.gif po minutės BERNIUKAS 1930g 42cm wub.gif , Dieve, dar mažesnis kukuliukas....žiūriu iš tolo į juos, girdžiu kaip jie verkia...ašaros rieda ir negaliu patikėt kad jie abu MANO cray.gif Taip norisi kad MB būtų šalia....visi sveikina, džiūgauja, o man rieda laimės ašaros cray.gif kažkas jas nušluosto...taip lengva ir gera kai matau juos gyvus, nesvarbu kad silpnučiai ir mažučiai...atneša kiekvieną pabučiuoti...jie tokie šilti, taip norisi apglėbti ir dar labiau juos šildyti prisiglaudus wub.gif
Išveža mažuosius i reanimaciją, prižada vakare mane informuoti apie jų būklę. Guliu ir siunčiu jiems pačias geriausias ir šilčiausias mintis..sakau, kad mamytė su jumis mano mažiukai...Tik tada pradedu suvokti kas įvyko: AŠ JAU MAMA wub.gif pačių gražiausių ir nuostabiausių dviejų stebukliukų!
Tikrai nėra nieko nuostabesnio...viskas kas buvo skaudu ir nemalonu senai pasimiršo, kai šalia keturios mažos akytės, rankytės, kojytės....dvigubai daugiau šypsenėlių, mažų pirštukų prisilietimų....
user posted image
Niekas neprilygs tam ką davė likimas wub.gif Buvome laimingi, o dabar esame ir būsime dvigubai laimingesni!!! wub.gif Stiprybės ir sveikatėlės mūsų mažiesiems Armandui ir Adrijai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mmazuliuke @ 2010 10 23, 22:47)
Stiprybės ir sveikatėlės mūsų mažiesiems Armandui ir Adrijai wub.gif

Tu Šaunuolė! Tiksliau - jūs visi keturi! wub.gif

Rašau, trinu, rašau trinu, nesiriša žodžiai ką noriu pasakyt, tiesiog labai labai džiaugiuos, kad išsipildė tavo svajonė!
p.s. kai grįšiu kada namo į LT,labai norėčiau rast momentą ir aplankyt jus visus smile.gif
Atsakyti
Kokia meiles kupina istorija wub.gif O jau mazuliuku grozis wub.gif
Stiprybes ir sekmes jums, aukit ir stiprekit 4u.gif
Atsakyti
Labai grazu wub.gif Sekmes ir sveikateles augant 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Dvynuku gimimas yra toks nuostabus, o kai taip jausmingai is visos sirdies aprasytas, jis tampa dar stebuklingesnis wub.gif
Daug daug sveikateles ir daug dziugiu akimirku Jusu seimai wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Ir as asarele isspaudziau cray.gif dziaugiuosi uz Jus smile.gif aukit ir stiprekit 4u.gif
Atsakyti
Aciu mergaites 4u.gif Buti mama tikras stebuklas wub.gif linkiu to visoms is viso sirdeles wub.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
graži istorija ir su nuotraukytėm smile.gif sėkmės jums visiems 4u.gif
Atsakyti
na mergyt super istorija wub.gif
uz sirdies griebia tokie zodziai cray.gif cray.gif
tikrai kaip nuostabu buti MAMA wub.gif wub.gif
linkiu jums sveikatytes aukit diduciai ir sveikuciai mirksiukas.gif
Atsakyti
mmazuliuke, visada sakiau ir sakysiu, kad pastangos lieka ivertintos, nors buvo visko iki issvajotuju II, bet Jus nenuleidote ranku, nepraradote vilties ... uztat ir apdovanojo likimas dvigubai wub.gif wub.gif
Atsakyti
mazuliuke kaip gražu wub.gif cray.gif
Atsakyti