Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip išjungti reklamas?

Dar labai uzknisa tie vadinamieji "baneriai", kurie siaubiiiingai stabdo puslapiu uzsikrovima doh.gif doh.gif kazkada buvo su "panoramos" reklama toks biasinis, dabar ziu su BITES ir Fuji berods ar koks ten fotikas reklamuojamas doh.gif na jau norisi uzdaryt SM, kad netrukdytu kompo darbo
Kazi, nera kokiu apribojimu del tu reklamu "dydziu" ar kaip jas pavadint blush2.gif Na, ne mane viena is kantrybes veda
Atsakyti
Man tai nieko nestabdo. Čia gal nuo interneto spartos ar kt. labiau priklauso. Nesižaviu kaip meno kūriniu, bet ir tragedijos nėr, o užsakovas už ką moka, tą ir turi. Vietoj jų galim mokėti mes už švarią "aplinką" :]. Visada yra pasirinkimas :] O jei rimtai, jei būtų kažkas negalima, turbūt ir nebūtų...Yra būdų jei jau labai erzina atsisiuntus kažkokį priedą naršyklei tai kažkaip išjungt, jei labai svarbu galima pasieškot info.
Kai man viena tokia "mirgalkė" labai apčiuopiamai pravertė, tai ant jų labai nepykstu. :]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 23 rugsėjo 2010 - 23:04
QUOTE(Rokile @ 2010 09 23, 22:10)
Dar labai uzknisa tie vadinamieji "baneriai", kurie siaubiiiingai stabdo puslapiu uzsikrovima doh.gif  doh.gif kazkada buvo su "panoramos" reklama toks biasinis, dabar ziu su BITES ir Fuji berods ar koks ten fotikas reklamuojamas doh.gif  na jau norisi uzdaryt SM, kad netrukdytu kompo darbo
Kazi, nera kokiu apribojimu del tu reklamu "dydziu" ar kaip jas pavadint blush2.gif  Na, ne mane viena is kantrybes veda

taigi užsiblokuok, ir nieko nematysi.
man nerodo nieko aplink, nes blokavau reklamas Moziloj, ir viskas, ramybė. ir tikrai forumas greičiau pradėjo atsidarinėt, nei kad buvo...
kartais kai netyčia atsidarau per IE tai net nustembu pamačius kiek jų ten daug aplink rodo doh.gif

http://mantas.malciu...mas-su-firefox/

va čia, pasiskaityk, dariau viską pagal tai (nu aišku, jei naudojies mozila)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 24 rugsėjo 2010 - 07:32
QUOTE(grange @ 2010 09 24, 08:29)
taigi užsiblokuok, ir nieko nematysi.
man nerodo nieko aplink, nes blokavau reklamas Moziloj, ir viskas, ramybė. ir tikrai forumas greičiau pradėjo atsidarinėt, nei kad buvo...
kartais kai netyčia atsidarau per IE tai net nustembu pamačius kiek jų ten daug aplink rodo  doh.gif

http://mantas.malciu...mas-su-firefox/

va čia, pasiskaityk, dariau viską pagal tai (nu aišku, jei naudojies mozila)

aciu laaabai uz nuoroda 4u.gif 4u.gif
zinojau, kad galima uzsiblokuoti bet nzn kaip blush2.gif
reiks pasistudijoti, nes naudojuos mozila
Atsakyti
Persigalvojau biggrin.gif - nervina ir mane vienas baneris. Ne prekių ar paslaugų, o alfa.lt
"Dienos naujienų". Blin taip ir lenda visokios "Dienos naujienos" į akis, tai kad vienas buvo neištikimas žmonai su prostitute, tai kad oralinis labai naudingas sveikatai, tai kad Madona dukters trylikametės rūbais rengias, kad kažkas nesilaikė pažado ir vėl apsinuogino ir kitokios itin "svarbios" naujienos. "Lygis" cool.gif. Forumo "vaizdui" taip pat ne kaži ką tepadeda. Jei būčiau savininkas man būtų gėda už tokio "lygio" iškėlimą į matomiausią vietą.
Tik kaip tą vieną išjungt nežinau. Buvo kas pravertė, tai visų reklamų išjunginėt neskubu. Tik kai ne tai kad reikalingos ir nereikalingos reklamos, o šiukšlės (a la "žinios") nuolat į akis lenda - "knisa". Pasisakiau user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 24 rugsėjo 2010 - 11:46
nu abejoju ar galima tik ieną išjungt, o kitas pasilikt g.gif
Atsakyti
Grange, aš čia ne pasidejuot, kad nemoku konkrečios reklamos užsiblokuot parašiau, o taip sakant pilietinę poziciją :]]] išreiškiau. Kad daro sau gėdą forumas tokio lygio "naujienom" matomiausioj vietoj.
Va :]
Atsakyti
Sveiki, nežinau, ar čia reikia kreiptis, bet gal yra kokie nustatymai, kad nematyčiau reklamų, kurios būna viršuje ir apačioje?Tos dešiniąjame šone tai dar nieko, bet tos didžiosios ikyriai velkasi ir dar stabdo puslapį, bent jau man. Dėkui, jei kas galėsit patart smile.gif
Atsakyti
jooooo,ta kur dabar apacioj tai nervina labai,irgi jau norejau klausti
Atsakyti
Čia kalba apie tai kaip firefox'e išsijungt

http://www.supermama...?...0415&st=252

Man tai visos kaip visos, kiek suprantu padeda forumą išlaikyt, nors "pievos" kai pusė ekrano užkloja. Bet va dėl alfos pasikartosiu - visiškas nesusipratimas (švelniai sakant) taip nefiltruot....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 04 lapkričio 2010 - 15:49
o aš turėčiau pasiūlymą,suprantama, kad iš reklamų eina pinigai, bet būtų galima padaryt tokią paslaugą - sumoki kažkiek pinigų ir išsijungi reklamas smile.gif Gal vaikiškai skamba, bet aš pirkčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(InesaP @ 2010 11 10, 15:10)
o aš turėčiau pasiūlymą,suprantama, kad iš reklamų eina pinigai, bet būtų galima padaryt tokią paslaugą - sumoki kažkiek pinigų ir išsijungi reklamas smile.gif  Gal vaikiškai skamba, bet aš pirkčiau biggrin.gif


biggrin.gif As irgi sutikciau biggrin.gif Ale biziukas tada butu thumbup.gif Vieni moketu, kad butu ta reklama, kiti - kad jos nebutu.
Atsakyti